Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jak powiększyć wytrysk

Rozpoczęte przez ~tomasz46, 26 lut 2016
  • avatar ~tomasz46 ~tomasz46
    ~tomasz46
    Napisane 26 lutego 2016 - 09:16
    Panowie od jakiegoś czasu zauwazyłem,że nie mam już takiej kondycji jak jeszcze kilka lat temu. Wprawdzie nie mam problemów z erekcją ale szukam sposobów na to aby zwiększyć swoje możliwości oraz wytrysk. Czy znacie może jakieś skuteczne środki, ewentualnie jakieś suplementy?
    Dodam,że zdrowo się odzywiam oraz upraiwam sport.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ygrek ~ygrek
    ~ygrek
    Napisane 01 marca 2016 - 07:46
    A ile masz lat? Może okres świetności jest już za Tobą?
    Może niebieskie tabletki? Tylko te w sumie dostępne są na receptę.
    Mogę za to polecić Cum on - suplement diety wspomagający męskość i rzeczy o których piszesz. Może nie jest tani, ale skuteczny. No niestety coś za coś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomasz46 ~tomasz46
    ~tomasz46
    Napisane 01 marca 2016 - 10:29
    46 tak jak w nicku.W tym wieku raczej nie powinno być problemów z erekcją. Nie chcę brać viagry bo słyszałem,że zwiększa ciśnienie a z tym mam niewielki problem. Szukam zamienników. Czy ten o którym piszesz jest na receptę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jano1955 ~jano1955
    ~jano1955
    Napisane 02 marca 2016 - 22:08
    uważam ,że nie warto kupować jakichś niby wspomagaczy ze stron internetowych typu sekrecik czy innych intymnych stron razem z bielizną erotyczną.Szkoda nie małych pieniędzy na mieszanki jakichś ziół trochę witamin i chemii . Zbliżając sie do pięcdziesiątki zaczynają sie różne problemy z erekcją ,Najlepiej ,zrobić sobie badanie krwi na poziom PSA, wziąc skierowanie od lekarza rodzinnego do urologa przy okazji zbada stan prostaty i spokojnie mozna porozmawiać o problemie..Sam zresztą napewno poruszy ten temat ,Lepiej już chyba wziąc nawet na receptę sildenafil., połówka 50 mg tabletki napewno nie zaszkodzi . Kilka udanych stosunków podnosi wiarę w siebie . psychika sie odblokuje , i dalej idzie już lepiej nawet bez tabletki..Sam ten problem przerabiałem i zrobiłem tak jak napisałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mariusztet ~mariusztet
    ~mariusztet
    Napisane 03 marca 2016 - 07:20
    Sorry, ale dlaczego mam kupować w sklepach stacjonarnych i przepłacać - skoro w internecie jest sporo taniej.
    Akurat Cum on znam, bo kupowałem już 3 razy i rzeczywiście daje korzystne efekty.
    Mam tutaj na myśli intensywność przeżyć orgazmów. Jak ktoś ma z tym problem (a ja miewam z tym problemy), to Cum on mogę polecić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~łukasz73 ~łukasz73
    ~łukasz73
    Napisane 10 marca 2016 - 07:03
    Akurat brałem zarówno Cum on jak i Potency Therapy - mogę polecić jeden i drugi, mimo, że stosuje się je w trochę innych sytuacjach.
    Cum on - to przede wszystkim wspomagacz doznań związanych z seksem. Można go bardziej przeżywać.
    Potency therapy działa na potencję. A więc erekcja jest szybsza, dłuższa. Dla kogoś kto ma z tym problem, jest to dobra opcja.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 07 lipca 2017 - 12:20
    Moim zdaniem warto spróbować long mena na zwiększenie ilości nasienia a co za tym idzie zwiększenia doznać erotycznych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Staszek ~Staszek
    ~Staszek
    Napisane 10 lipca 2017 - 09:36
    Miałem okazję stosować kilka razy tego long mena podczas starań o dziecko. Żona miał stymulację hormonalną i musiałem być gotowy w każdej chwili przez kilka dni. Czasem taki stosunek z musu bardziej stresuję jak taki spontaniczny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 14 lipca 2017 - 12:05
    spróbuj Penistim to suplement diety powinno pomóc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~casey ~casey
    ~casey
    Napisane 18 lipca 2017 - 09:02
    ~łukasz73 napisał:
    Akurat brałem zarówno Cum on jak i Potency Therapy - mogę polecić jeden i drugi, mimo, że stosuje się je w trochę innych sytuacjach.
    Cum on - to przede wszystkim wspomagacz doznań związanych z seksem. Można go bardziej przeżywać.
    Potency therapy działa na potencję. A więc erekcja jest szybsza, dłuższa. Dla kogoś kto ma z tym problem, jest to dobra opcja.


    Z tym drugim do czynienia nie miałem, Ale cum on ogólnie super. Nie wierzyłem za bardzo w tego typu środki jednak mój kumpel sobie zamówił i polecał.Moja laska lubi większe wytryski tak więc postanowiłem sprobować i jest ok. Nie wiem na jakiej dokładnie zasadzie działa ale działa i to jest wazne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~redas ~redas
    ~redas
    Napisane 22 sierpnia 2019 - 11:52
    Tez biorę obecnie Cum on. Dobre tabletki. NIe mam natomiast dobrego zdania o braveranie, moim zdaniem totalnie przereklamowany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hadr ~Hadr
    ~Hadr
    Napisane 21 stycznia 2020 - 09:04
    Cum on. Próbowaliśmy tez innych leków ale te tabletki były najlepsze- i w kwestii działania i samopoczucia po zazyciu. Działa i to bardzo dobrze, obydwoje z zoną jesteśmy zadowoleni z efektów. Na wiekszy wytrysk i na erekcję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~BassAstral ~BassAstral
    ~BassAstral
    Napisane 30 stycznia 2020 - 11:54
    Można suplementować miłorząb japoński, zwiększa objętność wytrysku. Możesz też przed stosunkiem podniecać się ciągu dnia, tak do osiągnięcia erekcji. Dzięki temu wytrysk podczas stosunku będzie bardziej obfity :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roccostar ~Roccostar
    ~Roccostar
    Napisane 05 lutego 2021 - 14:43
    ~tomasz46 napisał:
    46 tak jak w nicku.W tym wieku raczej nie powinno być problemów z erekcją. Nie chcę brać viagry bo słyszałem,że zwiększa ciśnienie a z tym mam niewielki problem. Szukam zamienników. Czy ten o którym piszesz jest na receptę?
    są specjalne tabletki na zwiększenie wytrysku które stosują aktorzy filmów dla dorosłych - prosent 600 bez skutków ubocznych można mieć kilkukrotnie większy wytrysk.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mortadellos ~mortadellos
    ~mortadellos
    Napisane 13 czerwca 2023 - 14:23
    dzięki działa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy