Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Jak powiekszyć członka domowym sposobem?

Rozpoczęte przez ~Alladin, 12 lip 2018
  • avatar ~Alladin ~Alladin
    ~Alladin
    Napisane 12 lipca 2018 - 10:36
    Witam wszystkich na forum. Orientujecie się czy istnieją jakies mozliwości powiekszenia członka ale domowymi sposobami? Operacje i jakiekolwiek ostrzyknięcia nie wchodzą w grę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~myslowitz ~myslowitz
    ~myslowitz
    Napisane 12 lipca 2018 - 12:14
    Są ćwiczenia ale nie są skuteczne, nie dają efektu jeśli nie wprowadzisz tabletek. W sensie próbowałem wielu rodzajów ćwiczeń, nie jest to niebezpieczne ale niestety nie ma co liczyć na to,ze będzie jakieś sensowne powiększenie małego. Kup sobie penilarge, na pewno podziela. Na operację również bym się nie zdecydował, nie wiem czy nawet jest przeprowadzana w Polsce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grubson ~Grubson
    ~Grubson
    Napisane 13 lipca 2018 - 09:10
    Operacja? Nie ma opcji Pewnie można sie na taki zabieg zapisać gdzieś za granicą ale w POlsce nie ma takiej opcji. Jest możlwosc ostrzyknięcia penisa kwasem hialuronowym ale ostatnio nawet wypowiadał się gostek na tym forum, który się na to zdecydował i nie byl zadowolony. Wacek powiekszył mu się w obwodzie ale nie było różnicy jesli chodzi o długość a na tym mu zależało najbardziej. Jesli chodzi o same penilarge to jak najbardziej. Brałem, efekt był. Tylko trzeba to brać regularnie i przez dluzszy czas.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alladin ~Alladin
    ~Alladin
    Napisane 13 lipca 2018 - 13:08
    Czyli przez ile? I ile da się w taki sposób powiększyć członka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grubson ~Grubson
    ~Grubson
    Napisane 16 lipca 2018 - 13:50
    Minimum 3 miesiące. Dopiero po tym czasie zobaczysz efekty działania . W zasadzie to już coś widać po miesiącu, ale nie jest to ostateczne powiększenie. Na pewno będą lepsze erekcje, zdecydowanie mocniejsze. Czasami niekontrolowane (ale akurat to niekontrolowanie mija). U mnie członek powiększył się o 3m W obwodzie już mniej bo 2 cm ;) Rzecz jasna nie ma co oczekiwać, że CI się wacek powiększy o 8 cm jak to czasami reklamują. Żaden środek nie ma takiej mocy :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alladin ~Alladin
    ~Alladin
    Napisane 17 lipca 2018 - 13:26
    Jeszcze ponoć niezłe są tabletki penis complete (to nowy suplement) Ale sam wiele o tym nie mogę napisać bo tak jak pisałem brałem penilarge. Ogólnie dodam od siebie,ze nie warto jest kupować pompki do powiększania członka. Drogie cholerstwo jak chcesz sobie kupić porządniejszą, trzeba regularnie stosować a efekty bardzo mierne. Po tabletkach przynajmniej było widać efekt a tutaj normalnie zero.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alfeo ~Alfeo
    ~Alfeo
    Napisane 21 lipca 2018 - 20:38
    Chyba niestety nie ma takiej możliwości, by domowymi sposobami powiększyć penisa. Jedynym pomocnym rozwiązaniem jest onanizm lub regulowane stosunki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kanar ~Kanar
    ~Kanar
    Napisane 09 października 2018 - 23:45
    Spróbuj sobie tabletek Penisizer. Najlepiej działają w zestawie z żelem o tej samej nazwie. Pamiętaj, że efektów nie będzie po pierwszym razie, ale systematyczność popłaca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fff3 ~fff3
    ~fff3
    Napisane 06 grudnia 2018 - 08:56
    Do tabletek na powiększanie nie byłem przekonany, ale postanowiłem przetestować, no bo nic nie miałem do stracenia. Jedno opakowanie przyjęte i według mojego mierzenia przyrost członka to 2cm. A brałem wspomniane Penis complete. Dodam, ze aktualnie jestem jeszcze w trakcie kuracji. Zostały mi jeszcze dwa opakowania bo zaplanowalem sobie cała kurację na 3 miesiące Po tym napisze jakie były efekty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alex1981 ~alex1981
    ~alex1981
    Napisane 10 kwietnia 2019 - 22:29
    Witam

    Jedno słowo na temat tabletek: wystarczy arginina.Taka zwykła ze sklepu dla sportowców. Oczywiście można kombinować z mieszankami (bo zawsze coś może akurat z dodatków dobrze podziałać) jednak w 9 na 10 przypadków w składzie będzie własnie arginina.
    Trzeba mieć też świadomość że takie środki powodują rozrost w obwodzie - długość się nie zmienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:08
    polecam zestaw Titan na powiększenie i mocna erekcję z mojego doświadzczenia wynika że jest mega skuteczny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 05 września 2019 - 10:11
    Korzystał ktoś kiedyś z powiekszania kwasem hialuronowym? Jakies negatywne skutki, pozytywne efekty? Jak długo to działa? Prosze o opinie bo nie moge sie zdecydować.
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuTutaj krótka informcja o tym
    https://best-med.pl/powiekszanie-penisa-kwasem-hialuronowym/

    Ale to za mało, potrzebuje konkretów i wole od kogoś kto to stosował
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominik ~Dominik
    ~Dominik
    Napisane 05 września 2019 - 10:12
    pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman ~Roman
    ~Roman
    Napisane 03 maja 2020 - 12:17
    nie dziwię sie sceptykom którzy nacięli się na niedziałający produkt albo jakieś placebo. Z moich obserwacji wynika że
    z tabletek jedynie te produkowane w USA naprawdę mogą wydłużyć wacka. Tam bardzo popularne są takie metody jak choćby Maxorman poczytajcie na forach yahoo jak nie wierzycie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc4468406 ~gosc4468406
    ~gosc4468406
    Napisane 05 maja 2020 - 07:54
    W rankingu US Health Sex Male Rank te tabletki Maxorman uzyskały 5 miejsce na świecie. Czytałem że bardzo popularne są w środowisku gejowskim w stanach gdzie rozmiar penisa to istotna sprawa. Mnie udało sie tymi tabletkami przede wszystkim pogrubić wacka bo na tym mi zależało moja obecna partnerka jest po 3 porodach metodą naturalną więc zawsze było trochę za luźno teraz jest ok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fan ~fan
    ~fan
    Napisane 14 maja 2020 - 16:35
    tylko Maxorman po 3 miesiącach kuracji powiększyłem członka o prawie 4cm w stanie spoczynku do tego jest grubszy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 22 maja 2020 - 06:34
    działa ten specyfik widzę różnicę po miesiącu w wielkości, ale mam pytanie jak braliście też was tak energia rozpierała i w ogóle bzykać sie chce ciągle. To zaczyna być męczące szczególnie teraz gdy nie mam kobiety

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andy ~andy
    ~andy
    Napisane 21 sierpnia 2020 - 11:51
    też tak miałem ale po zakończeniu wszystko wróciło do normy oprócz ....... większego rozmiaru :)) polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skurczybyk ~skurczybyk
    ~skurczybyk
    Napisane 27 sierpnia 2020 - 14:32
    ja skończyłem kurację tymi maxorman z ameryki jakieś 4 miesięce temu i efekt nadal się utrzymuje super działają mi głównie pogrubiły wacka jak chciałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 października 2020 - 14:46
    Mam do sprzedania idealny krem na erekcje. Wystarczy wsmarować go w penisa i po 10 minutach cieszyć się sztywnym i grubszym penisem. Więcej info na maila dawid.pomaga@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy