Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrozum nastolatka

Jak postępować z Nastolatkiem?

Rozpoczęte przez ~Kacper, 17 cze 2019
  • ~Kacper
    ~Kacper
    Napisane 17 czerwca 2019 - 20:33
    Jestem samotnym ojcem 16 latka. Moja żona, a w zasadzie była żona, była nieodpowiedzialną matką. Nasze życie potoczyło się bardzo kiepsko, musiałem wziąć rozwód. Z polecenia znajomego udałem się do Pani adwokat [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJustyny Węgrzynowicz - Cichońskiej ]zdeterminowany, żeby wygrać sprawę rozwodową - z orzeczeniem o winie mojej żony. Dzięki Pani Adwokat udało się nie tylko to, ale również opieka nad synem została przydzielona na całe szczescie mi. Jak radzić sobie z nastolatkiem?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Zbyszek
    ~Zbyszek
    Napisane 17 października 2019 - 14:22
    Oj z nastolatkiem to czeka cię duża przeprawa, ale oczywiście - wszystko się da :) Pracuj przede wszystkim nad pewnością siebie u chłopaka, brak matki może się odbić dosyć mocno... [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMożesz poczytać o pewności siebie tutaj - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl dużo Ci to pomoże, a przynajmniej powinno :) ] Powodzenia i dużo siły!

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty