Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Jak odkryć zdradę dziewczyny

Rozpoczęte przez ~Michał , 20 maj 2019
  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 20 maja 2019 - 14:17
    Cześć, jestem Michał, mam 21 lat i jestem w związku ze swoją dziewczyną od 3 lat, przez ostatni okres mam wątpliwości co do niej, a chodzi tu głównie o jej szczerość wobec mnie. Zacznę od tego że pół roku temu wyjechałem za granicę do pracy na 2 miesiące, podczas pobytu tam dzwoniłem i pisałem do swojej dziewczyny wszystko było okej dopóki nie wróciłem, parę dni po przylocie do Polski zauważyłem że z kimś piszę zwłaszcza wtedy gdy siedzieliśmy w pokoju oddaleni od siebie od razu się zorientowałem co jest nie tak, zapewniała mnie że to koleżanka ale po długich próbach nacisku złamała się i roztrzesiona (wysytaszona) pokazała mi co pisała ze swoim kolega były tam min, serduszka, to że ona wiele dla niego znaczy, ona pisała że tak ale ma chłopaka i to nie jest możliwe, co chwilę ją pocieszal bo pisała oczywiście mu ze nie dogaduje się ze mną ostatnio, co ciekawe chodzą do tej samej szkoły a on jest bratem jej najlepszej koleżanki, więc spotykali się dość często, czasami odwozil ją do domu, co najlepsze przeczytałem tyko urywek ich wiadomości bylo ich z milion, widziałem w jej oczach strach przed przeczytanie reszty, chwilę po tej akcji usunęła go ze znajomych konwersacje usunęła tak samo i zapewniała mnie że nie ma z nim kontaktu, po kilku miesiącach sytuacja się powtarza, moja dziewczyna idzie do pracy zmienia kolor włosów, zmienia swój wygląd widzę że bardzo mnie kocha ale coś kręci boi się ciągle że ją zostawie unika tych tematów (zdrady) wydaje się jakby miała wyrzuty sumienia , ma nowych kolegów z pracy dodam z którymi ma dobry kontakt usuwa czasami konwersacje bo widzę, wraca z pracy bardzo późno do domu wiec chce się dowiedzieć po prostu co o tym myśleć? Pytałem się czy mnie nie zdradziła ale za każdym razem mówi że nie i zasłania się tym że mnie bardzo kocha, tylko weekendy spędzamy razem zazwyczaj 2 razy w miesiącu się widzimy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy