Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

jak o siebie dbacie?

Rozpoczęte przez ~wariol, 09 sty 2016
  • avatar ~wariol ~wariol
    ~wariol
    Napisane 09 stycznia 2016 - 18:41
    jak o siebie dbacie? w koncu po 40-tce warto zwrocic szczegolna uwage na swoje zdrowie i zaczac cos robic dla siebie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gorol ~gorol
    ~gorol
    Napisane 10 stycznia 2016 - 15:41
    wyjazdy w gory pomagaja i dobrze robia na zdrowie. mam ukochany pensjonat [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu- Jolka ]w Bukoiwnie Tatrznskiej, takze mozesz sie tam zatrzymac, polecam w stu procentach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RaOspina ~RaOspina
    ~RaOspina
    Napisane 28 stycznia 2016 - 20:20
    raz w miesiącu jeżdże do pięknej i bestii niedaleko mojej miejscowości. mają specjalną ofertę zabiegów dla mężczyzn, przez co nie czuje się tam skrępowany. oczywiście jeżdże razem z żoną, oboje wracamy zadowoleni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rasta ~rasta
    ~rasta
    Napisane 08 marca 2016 - 14:37
    nie robię żadnych specjalnych zabiegów ale ze względu na to, że dość intensywnie trenuję to korzystam z masaży u fizjoterapeutki takich typowo sportowych bo jednak o kontuzję z wiekiem też coraz łatwiej, Pani z fizjol dojeżdża do domu więc umawiam się kiedy pasuję no i wychodzi to taniej niż jeżdżenie po Poznaniu w te i z powrotem do gabinetu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojciech_later ~wojciech_later
    ~wojciech_later
    Napisane 05 stycznia 2017 - 08:49
    Aktywny tryb życia i zdrowa dieta, to podstawa. Nie tylko jeśli chodzi o życie faceta po 40. Czym wcześniej zaczniemy dbać o siebie tym lepiej. Dobrze jest też wesprzeć swoją dietę jakimiś suplementami. Najlepiej na bazie naturalnych składników.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 02 lutego 2017 - 21:23
    w pewnym wieku myślę, że suplementacja u faceta jest też nieodzowna, no nie ma co się tu oszukiwac akurat. nawet nie tylko w sytuacji, kiedy ta łóżkowa strefa jest zagrożona, ale ogólnie na poprawę samej witalności

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 10 marca 2017 - 11:40
    Szczerze nienawidzę sportu, ale zacząłem się zmuszać do jednego treningu w tygodniu na basenie i raz wtygodniu na squasa. Nie jest to duża ilość, ale polubiłem akurat te aktywności z różnych względów. -czuję się sprawniejszy, młodszy. Odnośnie diety - zaufałem żonie, ona jest fanką zdrowego jedzenia, natomiast raz w tygodniu ja gotuję dla równowagi już bardziej sycące rzeczy ;) Swoją drogą takie wieczory są miłe i nas do siebie zbliżają. Odnośnie tego zbliżania, to zażywam Ereko, też żona znalazła w Internecie, bo ma niby najlepszy skład. Regularnie pijemy też soki z jakimiś glonami, nie są najgorsze, a mam wrażenie, że jakoś faktycznie odświeżają, skóra się lepsza zrobiła. Obydwoje suplementujemy też witaminę D. Odnośnie włosów - loxon 5% (ten akurat na receptę) - jest poprawa. Co jeszcze... Używam kremów Vichy przeciwzmarszczkowych. Jest nieźle ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~elton ~elton
    ~elton
    Napisane 13 marca 2017 - 11:45
    Witamina D to podstawa, zgadzam się z przedmówcą. Jak oceniasz ten Loxon Jarek? Reklamują ten 2% bez recepty, ale ponoć daje mało, w przeciwieństwie do tego 5%. Człowiek jest leniwy i nie chce się do lekarza iść po receptę, ale jeśli warto, to warto...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~Michssszek ~~Michssszek
    ~~Michssszek
    Napisane 21 marca 2017 - 07:34
    też ja stosuję

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pilenejusz ~Pilenejusz
    ~Pilenejusz
    Napisane 30 marca 2017 - 20:49
    Ja ostatnio mam dosyć spory problem ze swoimi włosami, bo zaczęły wypadać, ale żona dorwała w aptece plastry dermastic, które przykleja się na noc, niedaleko skóry głowy. Ma to zadzialać od wewnątrz. Jestem już w połowie kurancji i musze przyznać, że widzę poprawę. Włosów juz tak dużo nie wypada, a to jest dla mnie najważniejsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~feli ~feli
    ~feli
    Napisane 18 maja 2017 - 10:51
    Jedzenie ma ogromne znaczenie. ja np. dieta pudełkowa, też czasem skoczę na lunch do takiej włoskiej restauracji Trattoria il Successo, ale raczej pierś z kurczaka czy jakaś rybka.Od czasu do czasu skuszę się na makaron ;) Po prostu zwracam uwagę na to co jem ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~benw ~benw
    ~benw
    Napisane 24 czerwca 2017 - 18:30
    staram się dbać o siebie, ostatnio bardziej skupiłem sie na wzroku, mialem okresowe badania w prayc, gdzie wzrok jest bardzo ważny no i ledwo zdałem, mocno mi się pogorszył, wyszły te wszystkie noce z czytaniem prawie po ciemku i siedzenie nad grami do 2-3 w nocy, kupiłem sobie lutezan z luteiną i cynkiem, biorę parę tygodni i już jestt lepiej, pilnuję żeby jednak te oczy mogły odpocząć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefans ~stefans
    ~stefans
    Napisane 13 lipca 2017 - 13:51
    Trenuję boks i chodzę na siłownię do Akademii walki. Staram się trzymać formę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 14 lipca 2017 - 12:16
    biegam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marco ~marco
    ~marco
    Napisane 24 września 2017 - 10:52
    Zrezygnowałem z cukru, zdrowsze jedzenie, siłownia i bieganie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~patrykmit ~patrykmit
    ~patrykmit
    Napisane 21 października 2017 - 16:33
    teraz trzeba o siebie dbać jeszcze bardziej, my z żoną co jakiś czas pozwalamy sobie na jakiś wypad poza miasto, ostatnio byliśmy w hotelu biały dom w Paniówkach. Trzeba dbać również o głowę, bo stresu nam nie brakuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekk5 ~marekk5
    ~marekk5
    Napisane 24 października 2017 - 00:40
    Myślę, ze też dbanie o ubiór jest bardzo bardzo ważny. Ja na przykład lubię kupowac sobie fajne zegarki, mam swoja ulubioną, sprawdzoną stronkę: e-zegarki.pl :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Joanna ~Joanna
    ~Joanna
    Napisane 15 listopada 2017 - 12:16
    Po 40 trudniej utrzymać wagę, formę i zdrowy wygląd. Na szczęście faceci też zaczęli dostrzegać że trzeba się wtedy bardziej postarać. Mój mąż ćwiczy 2 razy w tygodniu dla zachowania formy, łyka wit D bo teraz jesienią to istotne, ma już siwe włosy które trochę go drażnią dlatego zaczął stosować odsiwiacz grecian 2000 i jest zadowolony z efektów wizualnie ilość siwych włosów zmniejszyła się, ma AZS więc musi stosować emolienty. Jest świadomy że trzeba o siebie dbać i widać tego pozytywne efekty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~myszorek ~myszorek
    ~myszorek
    Napisane 15 listopada 2017 - 12:21
    Na wypadające włosy wypróbuj szampon Coleway, jak kupuje na siwewlosy.pl. Wzmacnia włosy i zmniejsza ich wypadanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aleks44 ~aleks44
    ~aleks44
    Napisane 22 grudnia 2017 - 10:46
    Warto dbać o zdrowie ale też o wygląd zewnętrzny, ja niestety tuż po 40 zacząłem łysieć i moja żona podarowała mi plastry przeciw wypadaniu włosów z dermastic i wiecie co? zdecydowanie pomogły w co sam nie mogłem uwierzć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy