Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak naprawić kontakt z byłym kolegą

Rozpoczęte przez ~Eunika22, 06 mar 2019
  • avatar ~Eunika22 ~Eunika22
    ~Eunika22
    Napisane 06 marca 2019 - 21:57
    Witam. Ok rok temu spotykalam się z chlopakiem. No cóż ... popsulam to. On był naprawdę cudowny chociaż trochę zaborczy A ja chyba niedojrzala do związku. On byl we mnie zapatrzony. Dzwojil codziennie. Pisal i chcial sie spotykac. Kontakt się urwał. Postanowiłam odnowić kontakt. Stwierdziłam, że raz się żyje i napisałam do niego na mesengerze. Ku mojemu zdziwieniu odpisał. Rozmowa się rozwinela, chociaż slaba ponieważ mijamy się na tym mesengerze. Ale on odpisuje jak jest, później ja odpisuje itp. Że ja jestem w gorącej wodzie kapana to zaproponowałam spotkanie. Powiedziałam, że tyle się u niego zmieniło, że koniecznie musi mi o tym opowiedzieć w weekend przy kawie czy jakimś piwie. Odpowiedział " dobry pomysł, ale nie wiem jeszcze czy dam rade wiec sie nie deklaruję. Dam znac blizej weekendu. " Ale rozmowa dalej się ciągnie. Wiem, że nie powinnam od razu wyskakiwac i pokazywac, że mam jakieś ukryte intencje. Ale kompletnie nie wiem jak to zachecic do siebie. Wiem, że jest wolny. Oczywiście możliwe, że się zmienił po takim czasie. Ale chciałabym, żeby nie patrzył na mnie przez pryzmat przeszlosci, że byłam głupia i go olalam...
    Chciałabym, żebym znów była ta atrakcyjna laska. Wszystkie poradniki mówią żeby byc niedostępna itp. Ale jak byc niedostepna skoro to ja zainicjowalam kontakt i ciężko oczekiwac, że po paru wiadomosciach on nagle sam zacznie pisać.
    Jak " zdobywać" faceta ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zek ~Zek
    ~Zek
    Napisane 07 marca 2019 - 08:24
    W jakimś sensie poradniki piszą prawdę. Po prostu daj się na nowo zdobyć. Okaż mu zainteresowanie, ale nie naciskaj... On się sparzył i będzie ostrożny, więc dajcie sobie czas. Obserwuj go. Jeśli sam zacznie pierwszy pisać i z czasem będzie on inicjował spotkania, to można mówić o jakimś zainteresowaniu.
    Dobrze, że teraz zaproponowałaś spotkanie, ale pamiętaj, że on może nie chcieć wracać do tego co było. Na tym etapie zalecam rozwój przyjaźni...
    Dobrze by też było nie wracać do tego wcześniejszego rozstania, ale jeśli czujesz się winna i on ma do Ciebie jakiś żal to warto krótko wyjaśnić i przeprosić, ale nie drążyć tematu.
    Czasem powroty są trudne... ale powodzenia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy