Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak lepiej odnowić kontakt?

Rozpoczęte przez ~larola25, 17 lip 2019
  • avatar ~larola25 ~larola25
    ~larola25
    Napisane 17 lipca 2019 - 07:53
    Dzień dobry!
    Pół roku temu wygasła moja relacja z dość znacznie starszym facetem. Ot tak. Trwała ona ze 3 miesiące, opierała się na seksie. To on dzwonił, inicjował kontakty. Ja robiłam to bardzo rzadko. Nagle kontakt się urwał. Trochę z mojej strony, trochę z jego. Jakieś 3 miesiące po tym zapytałam go o to, stwierdził że miał sporo problemów i nie miał głowy jeszcze do mnie dzwonić, a ja też się nie odzywałam.
    Teraz strasznie żałuję, że nie zawalczyłam o tą relację. Nie inicjowałam kontaktu. Jakiś czas temu zaczepił mnie na fb komentarzem. Kilka dni później z kolei mnie coś naszło i napisałam do niego na fb. Wymieniliśmy dosłownie pięć wiadomości, o tym co u nas. Nic nadzwyczajnego i nic dalej. Jednak chciałabym spróbować odnowić tą znajomość i myślę, że przyszedł czas zaproponować spotkanie. Odmówi - trudno, ale będę mieć czyste sumienie. Bo próbowałam. Za późno, ale jednak. Nie licze na związek.
    Teraz mam następujący problem. Czy napisać do niego np najpierw wiadomość i zapytać czy ma jakiś wolny dzień w tym tygodniu i jeżeli odpowie pozytywnie to zapytać czy mogę zadzwonić bo mam sprawę czy jak to lepiej ugryźć? Może całość załatwić pisaniem? Tak żeby wyszła z tego luźna propozycja, bez narzucania się. Czy od razu zapytać czy mogę zadzwonić. Bez pytania nawet o dzień wolny w wiadomości? To dla mnie ważne. Jakbyście panowie odebrali takie zachowanie kobiety po dłuższym milczeniu i jaka forma spróbowania odnowienia relacji, jest według Was lepsza? Czy bardziej pożądana.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~larola25 ~larola25
    ~larola25
    Napisane 17 lipca 2019 - 08:19
    On jest z innego miasta niż ja, mamy do siebie 150 km.
    Może napisać do niego "Cześć. Ja znowu w mieście X i to na ciut dłużej. Będę miała też trochę wolnego czasu. Może przy tej okazji się zobaczymy? Co Ty na to?". Ot tak, po prostu. Uważacie, że to dobry pomysł czy bardziej kombinować?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy