Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak dalej żyć?

Rozpoczęte przez ~Sensinity32, 31 mar 2020
  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 01:30
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Tylko na trzeźwo. Tylko na żywo. Bez ołówków. Innej opcji nie ma.


    Nie podpuszczaj, nie podpuszczaj ;)

    Ocene moge wystawic ale tylko online :DDD
    Ołowki powoduja dyskwalifikacje :)


    Gadanie mnie nie interesuje.
    Zawracasz tylko moim cyckom niepotrzebnie głowę :P


    Fakt, od samego gadania fotka sie nie zrobi :) Mniej gadaj, wiecej dzialaj ;)

    Wzrostem mialas sie pochwalic, bo nie wiem czy te twoje zdublowane, sterczace pieknosci zauwaze bez schylania :DDD


    Nie spróbujesz, nie przekonasz się.


    Izzi, fajnie sie zartowalo :)
    Do nastepnego.

    pozdrowionka
    dbaj o cycuszki :)


    O tego twojego obecnego wymarzonego 'pukacza' tez zadbaj szczerze i od serca, niech chlop ma cos z zycia przynajmniej na starosc :DDD

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 08:28
    ~raz napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Tylko na trzeźwo. Tylko na żywo. Bez ołówków. Innej opcji nie ma.


    Nie podpuszczaj, nie podpuszczaj ;)

    Ocene moge wystawic ale tylko online :DDD
    Ołowki powoduja dyskwalifikacje :)


    Gadanie mnie nie interesuje.
    Zawracasz tylko moim cyckom niepotrzebnie głowę :P


    Fakt, od samego gadania fotka sie nie zrobi :) Mniej gadaj, wiecej dzialaj ;)

    Wzrostem mialas sie pochwalic, bo nie wiem czy te twoje zdublowane, sterczace pieknosci zauwaze bez schylania :DDD


    Nie spróbujesz, nie przekonasz się.


    Izzi, fajnie sie zartowalo :)
    Do nastepnego.

    pozdrowionka
    dbaj o cycuszki :)


    O tego twojego obecnego wymarzonego 'pukacza' tez zadbaj szczerze i od serca, niech chlop ma cos z zycia przynajmniej na starosc :DDD


    Ale ja wcale nie żartowałam. Ani ja nie mam obwisłych cycków ani pomarszczonych dłoni, ani innych zwisów. O "pukacza" owszem, dbam, o siebie też. Dobrze się czuję ze swoim wiekiem i w swoim ciele, i nie mam absolutnie żadnej potrzeby wypierania czegokolwiek ze świadomości, bo kryzysu wieku średniego nie przeżywam. To na pewno :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 08:37
    Dbaj o Skodę @raz ;) :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 08:38
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)



    No przeca :D

    Pochodzisz z Górnego Śląska?
    Nie wierzę w przypadki....
    Nie odpowiadaj, tak jest ciekawiej:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 08:46
    ~444 napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)



    No przeca :D

    Pochodzisz z Górnego Śląska?
    Nie wierzę w przypadki....
    Nie odpowiadaj, tak jest ciekawiej:)


    W takim razie nie odpowiadam.
    :))

    Btw. Kto jest bardziej zadziorny? Ślonzoczki czy Górolki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 09:17
    ~Izzi napisał:
    ~444 napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)



    No przeca :D

    Pochodzisz z Górnego Śląska?
    Nie wierzę w przypadki....
    Nie odpowiadaj, tak jest ciekawiej:)


    W takim razie nie odpowiadam.
    :))

    Btw. Kto jest bardziej zadziorny? Ślonzoczki czy Górolki?


    Czy to pytanie podchwytliwe? Nie chcę się narazić:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 09:25
    ~Izzi napisał:

    (...) Dobrze się czuję ze swoim wiekiem i w swoim ciele, i nie mam absolutnie żadnej potrzeby wypierania czegokolwiek ze świadomości, bo kryzysu wieku średniego nie przeżywam. To na pewno :D


    Tylko, że Twoje słowa przeczą rzeczywistości.
    Tak samo, jak człowiek zdrowy nie mówi o swoim zdrowiu, np. że ma zdrowy kręgosłup... bo nawet nie czuje, że ma w sobie kręgosłup... bo go nic nie boli. Tak samo człowiek bogaty (taki naprawdę zamożny... z dziada pradziada) też nie mówi o pieniądzach, które posiada... ... i analogicznie - ktoś kto się dobrze czuje w swojej skórze i ciele - nie trąbi o tym na lewo i prawo ;) ...

    Dobrego dnia :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 09:51
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...) Dobrze się czuję ze swoim wiekiem i w swoim ciele, i nie mam absolutnie żadnej potrzeby wypierania czegokolwiek ze świadomości, bo kryzysu wieku średniego nie przeżywam. To na pewno :D


    Tylko, że Twoje słowa przeczą rzeczywistości.
    Tak samo, jak człowiek zdrowy nie mówi o swoim zdrowiu, np. że ma zdrowy kręgosłup... bo nawet nie czuje, że ma w sobie kręgosłup... bo go nic nie boli. Tak samo człowiek bogaty (taki naprawdę zamożny... z dziada pradziada) też nie mówi o pieniądzach, które posiada... ... i analogicznie - ktoś kto się dobrze czuje w swojej skórze i ciele - nie trąbi o tym na lewo i prawo ;) ...

    Dobrego dnia :)

    Bzdura!
    Ja nie dalej jak wczoraj mówiłam, że nie boli mnie kręgosłup bo mam zdrowy. Koniecznie chciał mi masaż zrobić:)
    Chciałeś powiedzieć, że mamy się podporządkować stereotypowi, że kobiety nie powinny chwalić się bo to niewypada. My mamy tylko narzekać ku Waszej radości i być skromne, czyż nie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 09:59
    ~444 napisał:

    (...) My mamy tylko narzekać ku Waszej radości i być skromne, czyż nie?


    A skąd. Jeszcze nie poznałem mężczyzny, który by się uskarżał, że jego żona za mało narzeka. Już w biblii ktoś to mądrze zaznaczył ... że ... "Lepsze mieszkanie w kącie dachu niż żona swarliwa i dom obszerny".

    Po prostu w dobrym guście jest nie mówić rzeczy oczywistych. Typu: koło jest okrągłe... itd - no chyba, że chcemy rozmówcy podkreślić... że mamy go za debila. Dlatego piękny kwiat nie trąbi dookoła, że jest piękny ;) ... podobnie jak piękna kobieta - a jeśli trąbi, znaczy że albo wcale nie taka piękna, albo zakompleksiona, albo zwykle jedno z drugim :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 10:26
    ~Najgłupsze napisał:
    ~444 napisał:

    (...) My mamy tylko narzekać ku Waszej radości i być skromne, czyż nie?


    A skąd. Jeszcze nie poznałem mężczyzny, który by się uskarżał, że jego żona za mało narzeka. Już w biblii ktoś to mądrze zaznaczył ... że ... "Lepsze mieszkanie w kącie dachu niż żona swarliwa i dom obszerny".

    Po prostu w dobrym guście jest nie mówić rzeczy oczywistych. Typu: koło jest okrągłe... itd - no chyba, że chcemy rozmówcy podkreślić... że mamy go za debila. Dlatego piękny kwiat nie trąbi dookoła, że jest piękny ;) ... podobnie jak piękna kobieta - a jeśli trąbi, znaczy że albo wcale nie taka piękna, albo zakompleksiona, albo zwykle jedno z drugim :)

    I widzisz wbijanie kobietom do głowy takich bzdur już od małego później słychać na rozmowach kwalifikacyjnych.
    Zapomniałeś jeszcze dodać o „najważniejszej” prawdy życiowej dla kobiet „siedź w kącie a znajdą cię”.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 10:30
    ~444 napisał:

    I widzisz wbijanie kobietom do głowy takich bzdur już od małego później słychać na rozmowach kwalifikacyjnych. (...)


    A co konkretnie jest bzdurą? Rozwiń i uzasadnij i poprzyj przykładem :P... bo może faktycznie masz na balkonie piękne kwiaty, które muszą krzyczeć że są piękne ... aby jakaś pszczoła czy inny owad zapylacz się nimi zainteresował... :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 10:38
    ~Najgłupsze napisał:
    ~444 napisał:

    I widzisz wbijanie kobietom do głowy takich bzdur już od małego później słychać na rozmowach kwalifikacyjnych. (...)


    A co konkretnie jest bzdurą? Rozwiń i uzasadnij i poprzyj przykładem :P... bo może faktycznie masz na balkonie piękne kwiaty, które muszą krzyczeć że są piękne ... aby jakaś pszczoła czy inny owad zapylacz się nimi zainteresował... :)

    A to niby dlaczego mam to napisać? Bo Ty tak chcesz?
    Jak nie rozumiesz, co napisałam powyżej to raczej Twój problem?
    Moim byłby gdy mi zależało na tym żebyś zrozumiał. Informuję, że nie zależy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 10:42
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...) Dobrze się czuję ze swoim wiekiem i w swoim ciele, i nie mam absolutnie żadnej potrzeby wypierania czegokolwiek ze świadomości, bo kryzysu wieku średniego nie przeżywam. To na pewno :D


    Tylko, że Twoje słowa przeczą rzeczywistości.
    Tak samo, jak człowiek zdrowy nie mówi o swoim zdrowiu, np. że ma zdrowy kręgosłup... bo nawet nie czuje, że ma w sobie kręgosłup... bo go nic nie boli. Tak samo człowiek bogaty (taki naprawdę zamożny... z dziada pradziada) też nie mówi o pieniądzach, które posiada... ... i analogicznie - ktoś kto się dobrze czuje w swojej skórze i ciele - nie trąbi o tym na lewo i prawo ;) ...

    Dobrego dnia :)

    Moje słowa nie przeczą rzeczywistości. To Ty przeczysz rzeczywistości o mnie. Mało tego, rzeczywistości której nawet nie znasz. Pewnie kiedyś moje cycki będą obwisłe a ręce pomarszczone, teraz jednak jeszcze nie są. Co ja poradzę na to. Nie twierdzę że wyglądam jak wieku 20 lat, twierdzę, że nie jest prawdą że z racji wieku z automatu wyglądam jak próchno. Nie mam też żadnego problemu z tym że muszę podobać się akurat 40latkom,każdemu jak leci. Wystarczy że podobam się temu, który podoba się mnie. Reszta nic dla mnie nie znaczy. Nie mam żadnych kompleksów związanych z wielkim. Nic nie poradzę malkontentom na to, że się nie roztylam po ciązach, i że mam drobną sylwetkę.
    PS. @raz jestem niewysoka :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 11:08
    ~444 napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~444 napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~raz napisał:
    ~Izzi napisał:

    Odmawiam odpowiedzi na to pytanie :D


    Raczej:
    Nie chce uslyszec odpowiedzi ;)



    No przeca :D

    Pochodzisz z Górnego Śląska?
    Nie wierzę w przypadki....
    Nie odpowiadaj, tak jest ciekawiej:)


    W takim razie nie odpowiadam.
    :))

    Btw. Kto jest bardziej zadziorny? Ślonzoczki czy Górolki?


    Czy to pytanie podchwytliwe? Nie chcę się narazić:)

    Ani jedno ani drugie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 11:09
    ~444 napisał:

    (...)
    A to niby dlaczego mam to napisać? Bo Ty tak chcesz?
    Jak nie rozumiesz, co napisałam powyżej to raczej Twój problem?
    Moim byłby gdy mi zależało na tym żebyś zrozumiał. Informuję, że nie zależy.


    Ależ ja rozumiem doskonale.
    Nie masz żadnych argumentów, więc lepiej uciec z dyskusji ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 11:20
    ~Izzi napisał:

    (...) Nie twierdzę że wyglądam jak wieku 20 lat, twierdzę, że nie jest prawdą że z racji wieku z automatu wyglądam jak próchno. (...)


    No i nie można było tak od razu?
    Przecież to jest dokładnie to, o czym @raz i ja piszemy.
    Nikt z nas nie powiedział - że 40+ to próchno i nie może się podobać i być atrakcyjne. Może jak najbardziej. Tylko że 40+ statystycznie wygląda sporo gorzej niż 20+ ... co zdjęcie z partnerką Bonda dosyć ewidentnie podkreśla.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 11:21
    ~Najgłupsze napisał:
    ~444 napisał:

    (...)
    A to niby dlaczego mam to napisać? Bo Ty tak chcesz?
    Jak nie rozumiesz, co napisałam powyżej to raczej Twój problem?
    Moim byłby gdy mi zależało na tym żebyś zrozumiał. Informuję, że nie zależy.


    Ależ ja rozumiem doskonale.
    Nie masz żadnych argumentów, więc lepiej uciec z dyskusji ;)

    Czasu nie mam:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 11:26
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...) Nie twierdzę że wyglądam jak wieku 20 lat, twierdzę, że nie jest prawdą że z racji wieku z automatu wyglądam jak próchno. (...)


    No i nie można było tak od razu?
    Przecież to jest dokładnie to, o czym @raz i ja piszemy.
    Nikt z nas nie powiedział - że 40+ to próchno i nie może się podobać i być atrakcyjne. Może jak najbardziej. Tylko że 40+ statystycznie wygląda sporo gorzej niż 20+ ... co zdjęcie z partnerką Bonda dosyć ewidentnie podkreśla.


    Nie wyglądam nie oznacza że wyglądam gorzej. Co chcesz mi na siłę wmówić. Wyglądam inaczej. Wiek przecież widać na człowieku.
    Ja tylko w porównaniu do facetów 40+ nie mam potrzeby podobania się za wszelką cenę 20lat młodszym osobom. Zaprzecza że wam nie zależy na tym żeby podobać się 20latkom bo was to psychicznie odmładza, bo nie radzicie sobie kompletnie z uplywajacym czasem. Nie pisz o wyższości 20latki nad 40latka ale napisz po co wam ta anetcja. Fizycznie od tego również nie mlodziejecie. I nic nie pomoże twierdzenie że facet starzeje sie wolnej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 11:29
    ~Izzi napisał:
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Izzi napisał:

    (...) Nie twierdzę że wyglądam jak wieku 20 lat, twierdzę, że nie jest prawdą że z racji wieku z automatu wyglądam jak próchno. (...)


    No i nie można było tak od razu?
    Przecież to jest dokładnie to, o czym @raz i ja piszemy.
    Nikt z nas nie powiedział - że 40+ to próchno i nie może się podobać i być atrakcyjne. Może jak najbardziej. Tylko że 40+ statystycznie wygląda sporo gorzej niż 20+ ... co zdjęcie z partnerką Bonda dosyć ewidentnie podkreśla.


    Nie wyglądam nie oznacza że wyglądam gorzej. Co chcesz mi na siłę wmówić. Wyglądam inaczej. Wiek przecież widać na człowieku.
    Ja tylko w porównaniu do facetów 40+ nie mam potrzeby podobania się za wszelką cenę 20lat młodszym osobom. Zaprzecza że wam nie zależy na tym żeby podobać się 20latkom bo was to psychicznie odmładza, bo nie radzicie sobie kompletnie z uplywajacym czasem. Nie pisz o wyższości 20latki nad 40latka ale napisz po co wam ta anetcja. Fizycznie od tego również nie mlodziejecie. I nic nie pomoże twierdzenie że facet starzeje sie wolnej.

    Bond ze zdjęcia to już też nie mlodzieniaszek. Robi różnicę tylko to że to Bond. James Bond. A Nie nikt inny:D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 07 kwietnia 2020 - 11:32
    ~Izzi napisał:

    (...)
    Zaprzecza że wam nie zależy na tym żeby podobać się 20latkom bo was to psychicznie odmładza, bo nie radzicie sobie kompletnie z uplywajacym czasem.


    ;) wiesz - zwykle zauważamy w innych to, czego nie chcemy zauważyć w sobie.

    ~Izzi napisał:

    I nic nie pomoże twierdzenie że facet starzeje sie wolnej.


    aha - tak oczywiście... pewnie starzeje się szybciej i gorzej wygląda... co oczywiście potwierdza zdjęcie z Bondem ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy