Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Ja 24, on 44 - jak poderwać

Rozpoczęte przez ~megan, 19 wrz 2016
  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 13 kwietnia 2019 - 11:45
    Niesamowite jest to bocianie Faro :-)
    Dziękuję :-) Już wiem, że je zobaczę ....tylko ustalę odpowiedni termin :-) i wiesz Pf :-) ciekawe dlaczego bociany wiją tam gniazda nawet w zabytkowej części miasta a u nas nie??? No rozumiem, gdyby na każdym dachu stały odstraszające blaszane koty, ale jeden? Jeden malutki kotek? :-)
    Miłego dnia, bo jest pięknie!


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pf ~Pf
    ~Pf
    Napisane 14 kwietnia 2019 - 08:43
    Wiesz, za kotkiem może się wiele kryć. Kotek kotkowi nierówny. Co np. jeśli to pantera? :)))

    Ale myślę, że problem kryje się bardziej w ludziach. Owszem, bociany ciągną do ludzkich siedlisk. Ale takich, w których ludzie ciągle żyją z naturą na "ty" i gdzie gniazdo założyć można, i młode wychować. A miasta? Niemal każde ma swego Mackiego The Knife, swoich Cezarów rządzących placami, gdzie normalnie możnaby skrzydła rozprostować, oraz wariatów różnej maści, dla których ważne najpierw żarcie, potem moralność... W takim miejscu młode chować?? Jakby się zastanowić nad tym, że człowiek to jedyny gatunek, którego dotknęła ewolucja, to strach pomyśleć co by było, gdyby dotknęła i bociany..

    Ale odbiegłem mocno od tematu. Chociaż.. to też o ludziach.. Niby pesymistycznie jakby niby. Być może to kwestia pogody. Miał być piękny weekend, a tu znowu zimno i mży. Dobrze, że Kevin Spacey śpiewa w tle. Nawet jeśli o nożowniku.

    Słonecznego weekendu, gdziekolwiek on teraz w układzie słonecznym jest! :)

    Apropos układu słonecznego i Kevina Spacey: widziałaś "K-Pax"? To już film z bródką, ale jeden z moich ulubionych. Dodałbym do listy "Co warto..."

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 14 kwietnia 2019 - 12:30
    Chyba mi szczerze życzysz, bo dziś słońce znów świeci i oprócz widzianych z roweru czterech bocianich gniazd podziwiam dzisiaj magnolie, forsycje i mirabelki (chyba, bo pewności nie mam). Jak dla mnie to najpiękniejsza pora roku!
    Ps. K-Pax-a nie widziałam jeszcze :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Knife ~Knife
    ~Knife
    Napisane 14 kwietnia 2019 - 23:01
    ~Aniołek napisał:

    Ps. K-Pax-a nie widziałam jeszcze :)

    Świetny film!!!! Polecam!!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agir ~Agir
    ~Agir
    Napisane 19 października 2020 - 09:16
    Nie jest to wcale takie trudne. Warto jest dziewczynę zainteresować. Zaintrygrować. Jak będzie zainteresowana to sama będzie Wam zaczepiała. Trudniej jest chyba na pierwszym spotkaniu. Swoją drogą to próbowaliście laskom wkraplac afrodyzjaki do napojów? Orientujecie się czy to dziala?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~donte ~donte
    ~donte
    Napisane 21 października 2020 - 11:41
    Heh. Zależy . Jaki afrodyzjak i jaka laska Jesli kupisz jakieś tanie g.... z alllegro to nie licz na to,ze będzie to działało. Działaja w zasadzie jedynie konkretne droższe środki. Tanie są kiepski.e. Jesli już chcesz kupić coś dobrego to zafunduj sobie Sex elixir. Czasami stosujemy z żóną jak mamy wolńą chatę i chcemy sie akurat zabawić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agir ~Agir
    ~Agir
    Napisane 21 października 2020 - 12:59
    A to tylko na laski działa czy na facetow rownież?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Donte ~Donte
    ~Donte
    Napisane 21 października 2020 - 13:06
    Ponoć bardzije na laski działa ale jeśli chodzi o mnie to próbowałem i u siebie również widzę wieksza ochotę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafałek ~Rafałek
    ~Rafałek
    Napisane 19 listopada 2020 - 16:31
    ~B napisał:
    Korzystaj z życia. Życie jest krótkie i warto wycisnąć z niego, tyle ile tylko się da. Nie czytaj tych wszystkich bzdur w rodzaju: "będziesz żałować, poranisz ludzi" etc. Ci ludzie tak naprawdę nie wiedzą, co piszą. Równie dobrze, mogą Ci wróżyć wygraną w lotka, lub jej brak. Od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać TWOJE życie. Żyj chwilą! Równie dobrze może być tak, że będzie cudownie. Poczujesz ten dreszcz i motyle w brzuchu, do tego spełnisz się jako kobieta. Zdobywaj i bądź zdobywana! Życie jest za krótkie, by je marnować. A gdy Ci będzie źle - zawsze możesz odejść. Zawsze możesz poszukać szczęścia, gdzieś indziej - i to jest piękne. Masz WYBÓR i możesz dokonać go w dowolnym momencie. Nie musisz niczego żałować. Jeżeli ktoś przy Tobie będzie szczęśliwy, zrobi dla Ciebie wszystko, chyba, że jest ostatnim głupcem i dewotem.


    :) Takich jak Ty najbardziej należy się bać. Nie twierdzę że nie masz racji w tym co piszesz, może tak należy do życia podchodzić.... ja, ja, ja.. to mnie ma być dobrze nawet za cenę siania rozpierduchy, zniszczenia wokół siebie a co gorsza czerpania z tego chorej satysfakcji.
    PS
    Futerko ładne z liska byś założyła?:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 19 listopada 2020 - 17:33
    ~Rafałek napisał:
    ~B napisał:
    Korzystaj z życia. Życie jest krótkie i warto wycisnąć z niego, tyle ile tylko się da. Nie czytaj tych wszystkich bzdur w rodzaju: "będziesz żałować, poranisz ludzi" etc. Ci ludzie tak naprawdę nie wiedzą, co piszą. Równie dobrze, mogą Ci wróżyć wygraną w lotka, lub jej brak. Od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać TWOJE życie. Żyj chwilą! Równie dobrze może być tak, że będzie cudownie. Poczujesz ten dreszcz i motyle w brzuchu, do tego spełnisz się jako kobieta. Zdobywaj i bądź zdobywana! Życie jest za krótkie, by je marnować. A gdy Ci będzie źle - zawsze możesz odejść. Zawsze możesz poszukać szczęścia, gdzieś indziej - i to jest piękne. Masz WYBÓR i możesz dokonać go w dowolnym momencie. Nie musisz niczego żałować. Jeżeli ktoś przy Tobie będzie szczęśliwy, zrobi dla Ciebie wszystko, chyba, że jest ostatnim głupcem i dewotem.


    :) Takich jak Ty najbardziej należy się bać. Nie twierdzę że nie masz racji w tym co piszesz, może tak należy do życia podchodzić.... ja, ja, ja.. to mnie ma być dobrze nawet za cenę siania rozpierduchy, zniszczenia wokół siebie a co gorsza czerpania z tego chorej satysfakcji.
    PS
    Futerko ładne z liska byś założyła?:)

    Oko za oko, ząb za ząb...?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafałek ~Rafałek
    ~Rafałek
    Napisane 19 listopada 2020 - 18:08
    ~czwórka napisał:

    Oko za oko, ząb za ząb...?


    Nie, dlaczego? Raczej drugi policzek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 19 listopada 2020 - 18:53
    ~Rafałek napisał:
    ~czwórka napisał:

    Oko za oko, ząb za ząb...?


    Nie, dlaczego? Raczej drugi policzek.

    A jak już oba posiniaczone i spuchnięte?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 05 grudnia 2020 - 12:48
    ~Rafałek napisał:
    ~B napisał:
    Korzystaj z życia. Życie jest krótkie i warto wycisnąć z niego, tyle ile tylko się da. Nie czytaj tych wszystkich bzdur w rodzaju: "będziesz żałować, poranisz ludzi" etc. Ci ludzie tak naprawdę nie wiedzą, co piszą. Równie dobrze, mogą Ci wróżyć wygraną w lotka, lub jej brak. Od Ciebie zależy, jak będzie wyglądać TWOJE życie. Żyj chwilą! Równie dobrze może być tak, że będzie cudownie. Poczujesz ten dreszcz i motyle w brzuchu, do tego spełnisz się jako kobieta. Zdobywaj i bądź zdobywana! Życie jest za krótkie, by je marnować. A gdy Ci będzie źle - zawsze możesz odejść. Zawsze możesz poszukać szczęścia, gdzieś indziej - i to jest piękne. Masz WYBÓR i możesz dokonać go w dowolnym momencie. Nie musisz niczego żałować. Jeżeli ktoś przy Tobie będzie szczęśliwy, zrobi dla Ciebie wszystko, chyba, że jest ostatnim głupcem i dewotem.


    :) Takich jak Ty najbardziej należy się bać. Nie twierdzę że nie masz racji w tym co piszesz, może tak należy do życia podchodzić.... ja, ja, ja.. to mnie ma być dobrze nawet za cenę siania rozpierduchy, zniszczenia wokół siebie a co gorsza czerpania z tego chorej satysfakcji.
    PS
    Futerko ładne z liska byś założyła?:)


    Muszę się z Tobą zgodzić. Ludzi którzy w ten sposób myślą należy się obawiać najbardziej bo są nieprzewidywalni...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Selmi ~Selmi
    ~Selmi
    Napisane 15 stycznia 2021 - 08:56
    Sama ostatnio doszłam do wniosku, ze nie ma co czekać aż książe sam mnie odnajdzie i postanowiłam wziąc sprawy w swoje ręce ;) Problem jest w tym,że mam problem w nawiązywaniu znajomości, nie wiem jak flitrować. Wydaje mi się,ze jest to dość załosne w moim wykonaniu... Macie moze jakieś sprawdzone metody na to jak poderwać drugą osobę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafalek ~Rafalek
    ~Rafalek
    Napisane 15 stycznia 2021 - 12:43
    ~Selmi napisał:
    Sama ostatnio doszłam do wniosku, ze nie ma co czekać aż książe sam mnie odnajdzie i postanowiłam wziąc sprawy w swoje ręce ;) Problem jest w tym,że mam problem w nawiązywaniu znajomości, nie wiem jak flitrować. Wydaje mi się,ze jest to dość załosne w moim wykonaniu... Macie moze jakieś sprawdzone metody na to jak poderwać drugą osobę?


    Hm... jeśli podchodzisz do sprawy w podobny sposób jak do napisania tego postu to może być problem. Tutaj chciałaś napisać? Na tym forum? W tym temacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~agls ~agls
    ~agls
    Napisane 15 stycznia 2021 - 17:31
    Wydawaj się zainteresowana drugą osoba, na pewno bardzo dużo się uśmiechaj. Sprawiaj wrażenie wyluzowanej, poczytaj sobie również o zasadach small talk. Nie bądź jednocześnie nachalna. Jak widzisz, że ktoś nie jest zainteresowany to na silę nie nawiązuj znajomości. NO i warto jest również poprawić pierwsze wrażenie czystym ubraniem, schludnościa. Jak również spróbować zastosować feromony bo odpowiedni zapach ma bardzo duże znaczenie w postrzeganiu nas przez drugą osobę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Selmi ~Selmi
    ~Selmi
    Napisane 19 stycznia 2021 - 07:30
    Ogolnie lubię ładnie pachnieć ale nad feromonami jeszcze się nie zastanawiałam, nie miałam okazji do tej pory wypróbowac.Tak poza tym co w przypadku jak dziewczyna jest nieatrakcyjna? Nie jestem z wyglądu modelką ;/ Czy taka dziewczyna może kogoś poderwać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~agls ~agls
    ~agls
    Napisane 21 stycznia 2021 - 07:32
    Wygląd to jedynie kwestia gustu. Sama możesz postrzegac siebie jako mało atrakcyjną, ale jednocześnie podobać się mężczyznom. Znam bardzo wiele dziewczyn, które nie są niby ładne ale coś w sobie mają tak wiec nigdy nie narzekały na brak powodzenia. Naprawdę liczy się to co masz w głowie oraz to jak się zachowujesz. Jak również wspomniane pierwsze wrażenie. Poza tym wiele rzeczy można zmienić w sobie. Poprawić sposób ubierania się. malowania się. Zrzucić kilka kilogramów. Co do feromonów to również sprawiają,ze pierwsze wrażenie naszej osoby jest lepsze co sama przetestowałam wiele razy.Polecam jednak takie porządniejsze. Na przykład Love&Desire albo pheromone essence ( tych drugich używam obecne, nakładam je na drugi zapach).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Selmi ~Selmi
    ~Selmi
    Napisane 21 stycznia 2021 - 09:10
    Sa bezzapachowe?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~agls ~agls
    ~agls
    Napisane 21 stycznia 2021 - 09:44
    Tak. Pheromone essence nie mają zapachu bo jest to skoncentrowana esencja feromonów oraz dzięki temu można je stosować również z innymi zapachami. Love&Desire mają już zapach. Perfumy bardzo ładne aczkolwiek bardzo lekkie tak więc używam ich latem. Teraz wolę mocniejsze zapachy tak więc dodaję do nich pheromone essence (wydają się dość drogie ale wystarczy ich dosłownie jedna kropla).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy