Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

Inwestować czy nie inwestować?

Rozpoczęte przez ~Benek, 17 lip 2015
  • avatar ~Benek ~Benek
    ~Benek
    Napisane 17 lipca 2015 - 14:43
    Mam oszczędności i nie wiem co z nimi zrobić. Zastanawia się na kupnem nieruchomości lub zainwestowaniem ich - tu jest pytanie : w co inwestować. Nie chciałbym ulokować środków w niepewnych inwestycjach. Trzymanie ich w szufladzie nie ma najmniejszego sensu i szybko mogę je roztrwonić. Już mam kilka planów, więc muszę się pospieszyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomasz ~Tomasz
    ~Tomasz
    Napisane 20 lipca 2015 - 11:35
    Problem mężczyzn po 40-stce ;) Już coś z życiu osiągnąłeś i co dalej. Miałem to samo. Żona męczyła, żebyśmy pojechali na Kubę lub do Tajlandii, albo dalej. Niewiele brakowało a kupiłbym wycieczkę. Tylko szkoda część oszczędności przeznaczać na wczasy, na które pozwolimy sobie jak będzie trochę więcej czasu i spokoju. Nawet za kila lat. Poradziłem się w klubie inwestorów co zrobić i już wiem, ale Ci nie napiszę;) Może dowiesz się jeszcze więcej niż ja.[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu Polecam inwestpunkt.com ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy