Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Gdzie zamówię koszule

Rozpoczęte przez ~Adam, 06 lip 2016
  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 06 lipca 2016 - 12:10
    Witam, ogromny problem z zakupem koszuli na imprezę firmową. W żadnym sklepie nie ma dla mnie rozmiaru.. Jestem dość nietypowy ponieważ, mam ponad 2m wzrostu i brzuszek. Co polecicie? Może gdzieś oferują koszule szyte na miarę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 06 lipca 2016 - 12:20
    Wiem, że w MARCONI można zamówić koszulę na każdy rozmiar. Ostatnio zamawiałem, to poczekałem co prawda 2 tygodnie ale przyszła idealna na mnie. Również jestem nietypowy bo też mam prawie 2 m wzrostu. Trzeba tam troszkę poczekać na koszulę, ponieważ z tego co wiem to szyją tam na bieżąco. https://sklep.marconi.com.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 06 lipca 2016 - 12:22
    Dzięki, no właśnie słyszałem o nich dużo dobrych opinii a wyleciała mi z głowy ich nazwa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wacek13 ~Wacek13
    ~Wacek13
    Napisane 20 lipca 2016 - 14:24
    Zobacz też tutaj:

    shopmiler.com/pl/koszule-meskie/linia-mtm

    Najlepiej zadzwoń albo napisz, a może mają Twój rozmiar. Ja też mam problem z dopasowaniem koszuli do swojego rozmiaru, ale poradzili mi jak się zmierzyć i dobrali mi odpowiednią koszulę No, ale szyta na miarę będzie najlepsza. Spokojnie to chyba zrobisz przez internet.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rafall ~rafall
    ~rafall
    Napisane 15 lutego 2017 - 20:39
    Podbijam. Też jestem wysoki i ciężko o dobrą, nie za krótką, z odpowiednimi rękawami koszulę.. Coś nowego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hary ~hary
    ~hary
    Napisane 18 lutego 2017 - 12:01
    Przyznam, że nawet nie wiem gdzie w Stolicy można zamówić koszule na wymiar..Zawsze zresztą wydawało mi się to strasznie droga sprawą. Kilka razy przerabiałem zakupioną koszule u krawcowej - ale fakt, rękawów nie przedłuży. U mnie to kwestia skracania - jestem szeroki a niski ;).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jacenty_przeklety ~jacenty_przeklety
    ~jacenty_przeklety
    Napisane 23 lutego 2017 - 19:31
    Online możesz, zawsze taniej niż w salonie, gdzie szyją na miarę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rafall ~rafall
    ~rafall
    Napisane 25 lutego 2017 - 15:03
    Online? A jak z miarą? Jak się źle zmierzę to klapa przecież... Kasa wydana a koszula i tak nie pasuje ;).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 07 kwietnia 2017 - 10:58
    Jeżeli chodzi o dobre koszule to polecam zapoznać się z ofertą missimi.pl, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Myślę, że taka jakość produktów jest zadowalająca a i ceny nie są zbyt wygórowane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krysiek ~Krysiek
    ~Krysiek
    Napisane 05 czerwca 2017 - 12:04
    Znalazłem sklep, w którym są właśnie głównie koszule męskie (mają naprawdę szeroki wybór rozmiarów, co mnie akurat cieszy, bo do szczupłych nie należę), ale też mam obawy przed kupowaniem w ciemno. https://falzar.pl/koszule-meskie
    Macie jakieś dobre sposoby na wymierzenie się? Czy po prostu zamówić jedną i najwyżej wymienić (chociaż prawdę mówiąc nie będzie mi się chyba chciało bawić w robienie zwrotów)?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ombre_Clothing ~Ombre_Clothing
    ~Ombre_Clothing
    Napisane 02 sierpnia 2017 - 09:09
    Jeśli szukasz dla siebie koszul ja polecam Ci odwiedzić sklep internetowy Ombre.pl :). W swojej ofercie mamy duży wybór koszul męskich w rozmiarach S-XXL. Do każdej koszuli stworzona została tabela z rozmiarami, na pewno więc uda Ci się znaleźć odpowiedni dla siebie rozmiar. Odwiedź nas, a może akurat uda Ci się znaleźć coś dla siebie :)
    Jesteśmy tutaj: -> www.ombre.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~EWA ~EWA
    ~EWA
    Napisane 20 sierpnia 2017 - 15:38
    Ja właśnie zamawiam bluzę dla męża w sklepie https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Bluzy-meskie-303.html
    Jest to sklep z odzieżą męską i mają też różnego rodzaju fajne koszule.Może Ci się coś spodoba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~deder ~deder
    ~deder
    Napisane 29 listopada 2017 - 20:30
    najlepsze koszule i ogólnie modna odziez męska moim zdaniem jest marki Kubenz, od dawna się u nich ubieram. Polska marka ale jakie ubrania modne i dobre gatunkowo https://kubenz.pl/koszule.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KoszuleVictorio ~KoszuleVictorio
    ~KoszuleVictorio
    Napisane 05 stycznia 2018 - 11:39
    Jeżeli chodzi o dobre, stylowe koszule wysokiej jakości wykonania to zerknij również do nas, zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 11 stycznia 2018 - 11:14
    Ja najczęściej zamawiam koszulę z victor-moda bo mają bardzo ciekawe wzornictwo i bardzo atrakcyjne ceny. Oprócz koszul można u nich dostać super garnitury, krawaty, płaszcze czy kurtki. Lubię wyglądać elegancko i moja kobieta też.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jola ~Jola
    ~Jola
    Napisane 01 lutego 2018 - 15:12
    Ja polecam eleger.pl można znaleźć koszule ( trzeba przejrzeć, bo nie wszystkie wzory) na wzrost 188/194 i większe rozmiary na szerokość.Polski producent, fajna jakość i ceny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Martino ~Martino
    ~Martino
    Napisane 13 marca 2018 - 13:26
    Tutaj masz duży wybór https://egoistin.pl/121-koszule
    Sam kupuje mam 83 kg i 187 cm

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek965 ~marek965
    ~marek965
    Napisane 18 września 2018 - 18:47
    Moda męska to klasyczne koszule i spodnie. Dają one mężczyźnie stylu i powagi. Ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy sklep internetowy meskie-spodnie.pl/ w którym są interesujące ubrania polskiej marki Szczygieł. Uważam, że ma ona zadatki na globalną markę, gdyż produkty są bardzo dobrej jakości, no i modne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Boberkrk ~Boberkrk
    ~Boberkrk
    Napisane 11 października 2018 - 00:41
    Sprawdz na www.stylovy.pl bardzo dobre ceny, wysoka jakosc. Nie zaskoczysz się bo nie ma u nich upiększania zdjęć pod sprzedaż a paczki dochodzą bardzo szybko. Modne ciuchy i z darmową dostawą od 199zł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~barber ~barber
    ~barber
    Napisane 10 listopada 2018 - 19:56
    osovski.pl tez ma bardzo dobre jakosciowo produkty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy