Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Gdzie zabrać żonę na rocznicę ślubu?

Rozpoczęte przez ~hipek, 23 mar 2017
  • avatar ~marti ~marti
    ~marti
    Napisane 01 marca 2019 - 09:54
    Mnie mąż zabrał nad morze, tam sie poznaliśmy ponad 15 lat temu więc fajny pomysł. :) Byliśmy w Ustce, wybrał bardzo fajny hotel niedaleko morza więc spacerowaliśmy codziennie i uciekliśmy od tego zanieczyszczonego powietrza w Warszawie :/ To był Hotel Lubicz w Ustce, mają tam również spa, strefe wellness wiec na pewno odpoczniecie. Miła obsługa i jedzenie przepyszne!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamiński ~Kamiński
    ~Kamiński
    Napisane 15 kwietnia 2019 - 11:30
    My się ostatnio w ramach rocznicy wybraliśmy do Hotelu Pod zielonym dębem w Bohuminie. I polecam na taki wyjazd z drugą połówką. Super miejsce, z pyszną restauracją a co nam się najbardziej podobało - z piwnym spa :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ernest ~Ernest
    ~Ernest
    Napisane 17 czerwca 2019 - 09:40
    Ja swoją żonę na 3 rocznicę ślubu zabrałem ostatnio do Sushi Wesoła ponieważ jeszcze nigdy w życiu nie jadła sushi i chciałem żeby w końcu przekonała się jak japońska kuchnia jest smaczna. Wczoraj pytała mnie kiedy się wybierzemy także posmakowało i nie dziwie się bo jak dla mnie to najlepsza knajpa w stolicy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~borecki ~borecki
    ~borecki
    Napisane 30 lipca 2019 - 14:51
    Zabierz ja na dobry masaż, byliśmy jakiś czas temu w Krakowie i tam odwiedziliśmy Studio Masażu Dewi. Powiem wam nawet ja byłem pod wrażeniem. Nawet masaz tantryczny tu robia, to dopiero odlot. i dla par też jest opcja [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://studiodewi.pl ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kornel ~Kornel
    ~Kornel
    Napisane 27 września 2020 - 22:16
    W Warszawie mogę polecić restaurację Ogród Smaku na Elektoralnej, smaczne jedzenie mają, szykowna restauracja, żona uwielbia tam do nich na obiady chodzić [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ogrod-smaku.pl/ ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ryszard ~Ryszard
    ~Ryszard
    Napisane 20 sierpnia 2023 - 13:54
    Witam gdzie wybrać się w góry chodzi o atrakcje w rocznicę 30 lat ślubu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy