Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Gdzie zabrać kobietę na weekend?

Rozpoczęte przez ~Brodaty, 26 sie 2014
  • avatar ~Bodyn ~Bodyn
    ~Bodyn
    Napisane 06 października 2017 - 10:04
    To prawda w Krakowie nie można się nudzić, ja uwielbiam Kazimierz i jak już jestem to staram się zawsze nocować własnie tam, mam takie urocze pokoje w Miodosytnii i wieczorkiem takie spacer po Kazimierzu czy rynku, świetna sprawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fini ~fini
    ~fini
    Napisane 22 października 2017 - 11:29
    ~Bodyn napisał:
    To prawda w Krakowie nie można się nudzić, ja uwielbiam Kazimierz i jak już jestem to staram się zawsze nocować własnie tam, mam takie urocze pokoje w Miodosytnii i wieczorkiem takie spacer po Kazimierzu czy rynku, świetna sprawa.


    My się wybieramy pod koniec listopada do Krakowa, zerknę na te noclegi, zależy mi na lokalizacji żeby nie jeździć autem tylko wszędzie podejść na nogach, szczególnie rynek, wawel i właśnie kazimierz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alek4s ~alek4s
    ~alek4s
    Napisane 06 listopada 2017 - 23:23
    A moze Warszawa? A jak juz bedziecie to koniecznie wstąpcie do Salto na wilczej :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman5 ~Roman5
    ~Roman5
    Napisane 04 grudnia 2017 - 01:17
    Jak już mowa o warszawie - bardzo dobre ryby mają w Funky Fish. Najlepsze jakie jadłem. Fajne bardzo miejsce, można też sie dobrego drinka na przykład napić :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~balantines ~balantines
    ~balantines
    Napisane 13 grudnia 2017 - 21:21
    Dobrego drinka to będzie można też się napić w Muzeum Wódki! Otwierają w Warszawie muzeum z degustacją!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miśka ~miśka
    ~miśka
    Napisane 29 grudnia 2017 - 19:03
    Muzeum Wódki jest ponoć mega - moja przyjaciółka bardzo polecała, a możliwość degustacji to fenomenalny pomysł!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~OskarJ ~OskarJ
    ~OskarJ
    Napisane 13 stycznia 2018 - 09:39
    Jeśli nie jesteś z Warszawy, to proponuję stolicę. Bardzo ładne miasto z wieloma skarbami - zarówno starszymi (starówka), jak i nowszymi (centrum Kopernika). Ponadto kulinarnie jej też nie zawiedziesz, a możesz zabrać na coś, czego jeszcze nigdy nie jadła. Przykładowo nowoczesna kuchnia chińska? w Pańskiej 85 podają świetne tego rodzaju dania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 09 lutego 2018 - 16:51
    ~miśka napisał:
    Muzeum Wódki jest ponoć mega - moja przyjaciółka bardzo polecała, a możliwość degustacji to fenomenalny pomysł!

    Bylem z moja polowka i znajomymi. Swietny pomysl na spedzenie milego popoludnia. Polecam wykupic opcje z degustacja trunkow:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ennea ~Ennea
    ~Ennea
    Napisane 02 marca 2018 - 11:03
    Do Galerii kupić fajne ciuchy ;P

    Na lot helikopterem lub skok na bunjee ;P

    A tak serio to Muzeum Wódki to pomysł cudny, ale krótki, także po nim myślę, że do jakiejś fajnej restauracji na kolację :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 03 marca 2018 - 21:09
    ~Ennea napisał:
    Do Galerii kupić fajne ciuchy ;P

    Na lot helikopterem lub skok na bunjee ;P

    A tak serio to Muzeum Wódki to pomysł cudny, ale krótki, także po nim myślę, że do jakiejś fajnej restauracji na kolację :)

    Do restauracji polskiej:) gdzie podadza jakis ciekawy napitek:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 05 marca 2018 - 07:52
    Ja ostatnio byłem z żoną w Głogówku w Hotelu Salve. To miejsce jest dla nas wyjątkowo ważne, bo organizowaliśmy tam wesele, dlatego od czasu do czasu jeździmy tam na weekend we dwoje. Bardzo klimatyczne miejsce, idealne na taki wypad za miasto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MenBlack ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 13 marca 2018 - 00:28
    Wypad nad morze albo w góry jest super pomysłem. My byliśmy w gołębiowskim w Karpaczu kilka tygodniu temu i było extra.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kasia lis ~kasia lis
    ~kasia lis
    Napisane 17 września 2018 - 20:31
    Myśle,że wyjazd do Wrocławia będzie fajnym pomysłem. Zrób plan, wyjedź na weekend i Polecam nocleg w https://www.apartments-wroclaw.com/wroclaw ponieważ lokalizacja pozwala na dotarcie praktycznie wszędzie bez użycia auta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 23 kwietnia 2019 - 11:04
    Pakiet dla dwojga w Dosłońcu, to fajna opcja ze spa, masaże balijskie super i super spokojna okolica

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hirek ~hirek
    ~hirek
    Napisane 29 września 2019 - 18:40
    Może romantyczny wypad do Krakowa. Romantyczna kolacja, zwiedzanie, a na koniec relaks w Studio masażu Dewi. Niesamowite miejsce , polecam . Bywamy z żoną często. Szczególnie masaż tantryczny dla par warto spróbowac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mynek876 ~Mynek876
    ~Mynek876
    Napisane 15 stycznia 2020 - 22:43
    a ja tam polecam Wolbórz niedaleko Łodzi. Sam byłem tam z dziewczyną i była bardzo zadowolona. Hotel Magellan gdzie zatrzymaliśmy się jest rewelacyjny, spa, basen wszystko co do szczęścia potrzeba w deszczowy weekend. Ponadto malownicza, leśna okolica, położenie blisko jeziora mega widoki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 06 lutego 2020 - 09:21
    Zabierz swoją kobietę do Hotelu Bończa w Szczecinie na weekend :) Moja była zachwycona tym miejscem, powiedziała, że bardzo romantyczny hotel wybrałem. Pod budynkiem rzeka płynie i jak wieczorem jest podświetlona to serio to ciekawie wygląda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jasiek45 ~Jasiek45
    ~Jasiek45
    Napisane 24 lutego 2020 - 22:44
    Ja swoją kochaną żonę zabrałem do hotelu Magellan nie wiem skąd jesteś i jak daleko chcesz jechać ale to jest piękne miejsce własnie na weekendowy odpoczynek i wyjazd, krótki wypad żeby odpocząć. Super miejsce i okolica nie daleko zalew. W hotelu spa, basen i wiele innych atrakcji. Warto skorzystać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Donna ~Donna
    ~Donna
    Napisane 24 sierpnia 2020 - 18:17
    Zabierz ją na weekend na Mazury, ja polecam np. weekend w Hotelu Zamku Ryn, mają świetne SPA i przepiękną okolicę, można się poczuć po królewsku :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ABJ ~ABJ
    ~ABJ
    Napisane 12 kwietnia 2021 - 21:50
    Może dość nieoczekiwanie, ale polecam Dolny Śląsk i okolice Kłodzka. Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, będzie to doskonałe miejsce. W okolicy mnóstwo rozmaitych atrakcji, twierdza w Kłodzku, Jaskinia Niedźwiedzia, wodospad Wilczki, kopalnia złota, Park Miniatur, spacer w chmurach – po czeskiej stronie a przede wszystkim barwnie, malowniczo, spokojnie. Można wspiąć się na Czarną Górę, Śnieżnik czy też wytyczyć bardziej urozmaicony szlak. Z bazy noclegowej, na kameralny wypad polecam Willę Diana, położoną w miejscowości Stronie Śląskie. Pensjonat jest naprawdę bardzo uroczy, klimatyczny, z ogromnym ogrodem, a w nim leżaki, altany, miejsce na grilla, ognisko. Idealne, by posiedzieć wieczorem przy lampce winka, słuchać szumu strumyka i śpiewu ptaków. Polecam serdecznie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy