Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Gdzie zabrać kobietę na weekend?

Rozpoczęte przez ~Brodaty, 26 sie 2014
  • avatar ~Brodaty ~Brodaty
    ~Brodaty
    Napisane 26 sierpnia 2014 - 14:20
    Gdzie zabrać kobietę na weekend? Może być Kraków, czy lepiej Wrocław? Znacie tam jakieś fajne restauracje, w których można zjeść dobrą kolację?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~akuku ~akuku
    ~akuku
    Napisane 28 sierpnia 2014 - 12:35
    Ja bym wolała jechać gdzieś w dzicz, może nad jakieś jeziorko?...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 22 września 2014 - 15:20
    Ja zabrałbym nad jezioro z ładną okolicą do romantycznych spacerków ;) Jeśli jesteś z Wielkopolski to polecam wypoczynek nad Jeziorem Ślesińskim. Bardzo ładna okolica a że mamy już po sezonie kąpielowym to tłumów nie będzie. Możesz zerknąć na zdjęcia na verano-slesin.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michał ~michał
    ~michał
    Napisane 14 października 2014 - 16:18
    Jak zdecydujecie się na Kraków, to zróbcie rezerwację w Best Western Premier. Fajny hotel w cetrnum miasta, a w restauracji mają świetne jedzenie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MarcelK ~MarcelK
    ~MarcelK
    Napisane 12 listopada 2014 - 17:55
    Mój pomysł na fajny wypad z kobietą to Świeradów Zdrój - www.pensjonat-malwa.pl.
    Można dobrze zjeść i napić się czegoś fajnego:) a w dodatku moja lepsza połowa ciągle powtarza,że najchętniej nie wyjeżdżałaby z tego pensjonatu. Faktycznie bardzo przyjemne miejsce, spokój, cisza, blisko centrum i kolejką gondolową można się przejechać. Miejsce idealne na romantyczny weekend:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr_P ~Piotr_P
    ~Piotr_P
    Napisane 11 grudnia 2014 - 14:21
    A może Trójmiasto? Poszukaj jakiegoś apartamentu przez Bookapart z widokiem na morze, to na pewno zrobi wrażenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rise ~rise
    ~rise
    Napisane 04 stycznia 2015 - 12:35
    dużo jest miejsc, gdzie można zabrać kobietę. Ja proponuję wyjazd do Krakowa, moim zdaniem jedno z piękniejszych miast. Możecie się zatrzymać w Hotelu Old Town, często mają jakieś promocje, czy oferty dla dwojga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tedd ~tedd
    ~tedd
    Napisane 01 października 2015 - 11:33
    Paryż, Praga, to moje pomysły :)
    ostatnio podróżuję po Europie dość tanim kosztem i powiem wam że nie doceniamy wielu krajów, ich zabytków i atrakcji, a teraz jesienią podróże są tańsze, bo po sezonie więc nic tylko pakować się :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hubert ~hubert
    ~hubert
    Napisane 16 października 2015 - 13:19
    zgadzam się - Praga, to zaczarowane miejsce, piękne za dnia i wieczorem, poza tym nawet LOT ma dobre oferty jeśli chodzi o to miasto, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna centerfly ]widzę, że za 300-350 zł w dwie strony polecisz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomeczyk ~tomeczyk
    ~tomeczyk
    Napisane 04 stycznia 2016 - 15:38
    nooo, zagranica to zdecydowanie najlepszy kierunek, zwlaszcza ze jak sie poszpera w internecie to bardzo dużo fajnych ofert, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuobczaj amigosa slonecznewakacje.com.pl ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kioko2559 ~kioko2559
    ~kioko2559
    Napisane 27 stycznia 2016 - 09:59
    Jeśli lubi Warszawe, to polecam miejsce jakie odkryłem nie tak dawno, hotel Rialto, najpiękniejszy hotel w jakim byłem do tej pory, nietuzinkowy, wnętrza urządzone w stylu lat 20, wszystko z wysokim standardem i klasą :) No i mają tam pyszną restauracje :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Łukasz ~Łukasz
    ~Łukasz
    Napisane 26 kwietnia 2016 - 18:20
    Ja swoją kiedyś zabrałem do Leszna. Tam jest tunel aerodynamiczny. Obok był hotel, więc się w nim zatrzymaliśmy. Wieczorem poszliśmy na kolację, Następnego dnia zwiedzaliśmy miasto i wróciliśmy do domu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~uope ~uope
    ~uope
    Napisane 23 września 2016 - 12:23
    oj tak, tak, Riatlo idealny na taki klimatyczny weekend w stylu jamesa bonda, ostateczne śniadania u tiffaniego ;) no i jedzenie pyszne do pokoju ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tymek ~tymek
    ~tymek
    Napisane 30 grudnia 2016 - 11:37
    Ja na weekend z ukochana wybral bym gory. Ostatnio bylem w fajnym hotelu i spa, niestety z przyczyn niezaleznych ode mnie bylem sam, ale z kobieta na pewno byloby razniej. Hotel nazywa sie Kopieniec i jest w Murzasichle. Hotel marzenie, wysoki standard, maja oferte spa i fizjoterapii. Osobiscie spodobala mi sie ich restauracja Krajobrazy - niebanalne menu i fajny klimat. Takze nawet nie ruszajac sie z miejsca z hotelu mozna spedzic milo czas, a do tego Murzasichle sa z 5 min od Zakopanego, blisko na Morskie Oko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krystian9 ~krystian9
    ~krystian9
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 11:28
    Może do Warszawy? Ja zabrałem niedawno moją żonę na taką wycieczkę i jedliśmy tam najlepsze owoce morza w naszym życiu :D Jakby ktoś był zainteresowany, to było to w restauracji Salto na ul. wilczej :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~emmil9 ~emmil9
    ~emmil9
    Napisane 03 września 2017 - 16:07
    Myślę, ze fajne będzie takie miejsce gdzie mozna na spokojnie wypoczać, z dala od zgiełku miasta. Na przykład Kaszuby :) My byliśmy tam w bardzo fajnym ośrodku, Debrzyno się nazywa :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamilka ~Kamilka
    ~Kamilka
    Napisane 15 września 2017 - 11:32
    ~krystian9 napisał:
    Może do Warszawy? Ja zabrałem niedawno moją żonę na taką wycieczkę i jedliśmy tam najlepsze owoce morza w naszym życiu :D Jakby ktoś był zainteresowany, to było to w restauracji Salto na ul. wilczej :)


    Przypominam sobie przy Warszawie, że mi i mężowi podobało się w Restauracji Akademia w Warszawie blisko łazienek.

    Życzę udanego weekendu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dejwid ~dejwid
    ~dejwid
    Napisane 16 września 2017 - 22:12
    Ja moją ukochaną zabieram w przyszły weekend do Hotelu Lubicz w Ustce na romantyczny weekend z okazji naszej 3 rocznicy. Słyszałem o tym miejscu wiele dobrych opinii i mam nadzieję, że na własnej skórze się o tym przekonamy. Mają podobno świetne spa, w którym wybór zabiegów jest ogromny więc mam nadzieję, że się zrelaksujemy i odpoczniemy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marian77 ~marian77
    ~marian77
    Napisane 30 września 2017 - 21:02
    Może do Krakowa? Bardzo piękne miasto, ale to już chyba kazdy wie :) Jak będziecie tam już, to koniecznie wstąpcie do Starej Zajezdni na kazimierzu. I spróbujcie sezonowego piwa, mają rewelacyjne! :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 października 2017 - 20:06
    Wrocław jest super, Kraków jest super, wszystko zależy od tego, gdzie rzadziej bywacie :) Ja słabiej znam Kraków i dlatego w tym roku tam pojechaliśmy. Zatrzymaliśmy się w przeuroczym hotelu Panorama, stamtąd mieliśmy dobry dojazd do centrum, a na spacery chodziliśmy na Zakrzówek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3
Strona 1 z 3
następna
Strona 1 z 3 następna

Gorące tematy