Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Gdzie serwisujecie auta

Rozpoczęte przez ~kremowy, 18 maj 2017
  • avatar ~Gamerek ~Gamerek
    ~Gamerek
    Napisane 20 kwietnia 2019 - 19:44
    Ja polecam również Ring Auto Premio. Solidny serwis i niskie ceny za przeglądy. Warto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Norbert ~Norbert
    ~Norbert
    Napisane 25 kwietnia 2019 - 11:03
    Jeżeli ktoś z was jest z Poznania i szuka zaufanego punktu gdzie będzie można wymienić opony, sprawdzić klimatyzację lub skorzystać z usług mechanika samochodowego to polecam kontakt z firmą https://www.serwis.pit-stop-poznan.pl/.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 26 kwietnia 2019 - 15:04
    A co sądzicie o montowaniu w aucie klimatyzacji ? ja właśnie się zastanawiam i przejrzałem kilka ofert i chyba wybiorę tą ofertę tej firmy www.centralklim.com.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lampiszcz ~Lampiszcz
    ~Lampiszcz
    Napisane 27 kwietnia 2019 - 12:13
    Umówmy się, jak kogoś stać na auto, to niech tak znowu na wszystko nie narzeka - auto to towar luksusowy, a że się psuje to już całkiem inna sprawa. Ja się mogę cieszyć, że mieszkam niedaleko Grunwaldzkiej w Gdańsku, bo tam jest ring, serwis który mnie osobiście nigdy nie zawiódł i zawsze proponowali mi części za bardzo przyzwoite pieniądze. Warto zaglądnąć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 28 kwietnia 2019 - 15:54
    A gdzie montowaliście gaz w swoim samochodzie ? My korzystaliśmy z usług punktu www.autogaz.com.pl w Katowicach.
    Firma oferuję bardzo przystępne ceny wiec można spokojnie u nich montować instalację gazową.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kapil ~Kapil
    ~Kapil
    Napisane 08 maja 2019 - 07:36
    Teraz wymieniałem klocki w aucie to pojechałem do ASO Forda. Zapłaciłem raptem 268zł już z wymianą. Fajna wiosenno - letnia promocja, więc jak ktos planował wymianę to warto teraz skorzystać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamiński ~Kamiński
    ~Kamiński
    Napisane 28 maja 2019 - 10:16
    My kupilismy auto w maździe Klimczak w Częstochowie i tam tez je serwisujemy - najlepiej i najbezpieczniej moim zdaniem własnie w ASO

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaltak ~kaltak
    ~kaltak
    Napisane 05 czerwca 2019 - 07:30
    Oczywiscie, że teraz opłaca się ASO. To już nie te czasy kiedy były różnice cen między nimi, a mechanikami. Teraz np Motorcraft Service wychodzi raptem za 329zł. Jest w tej cenie wymiana oleju silnikowego i wymiana filtra oleju no i oczywiscie ogolny przegląd auta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olwero ~Olwero
    ~Olwero
    Napisane 08 czerwca 2019 - 13:56
    Ja w serwisie Porsche w Sopocie, tam kupiłem swojego Macana i tam jeżdzę serwisować. Sprawdzone miejsce mam, pewne to po co komibnować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 10 lipca 2019 - 14:19
    Ja mam 4 Actrosy i serwisuję się w Siedlcach w dedykowanym miejscu. Jeśli ktoś prowadzi firmę, to takie udogodnienie to więcej niż spokój. Ekipa jaka tam robi zna dosłownie każdą śrubkę w tych merolach i młodzi ludzie, którzy nie boją się ani klucza ani komputera, bo trzeba przyznać że auta nowoczesne, a ma być ponoć jeszcze bardziej skomputeryzowany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vice ~vice
    ~vice
    Napisane 14 lipca 2019 - 15:13
    ~Marek napisał:
    Ja mam 4 Actrosy i serwisuję się w Siedlcach w dedykowanym miejscu. Jeśli ktoś prowadzi firmę, to takie udogodnienie to więcej niż spokój. Ekipa jaka tam robi zna dosłownie każdą śrubkę w tych merolach i młodzi ludzie, którzy nie boją się ani klucza ani komputera, bo trzeba przyznać że auta nowoczesne, a ma być ponoć jeszcze bardziej skomputeryzowany.


    Podobnie można ocenić załogę z salonu/serwisu w Emilianowie. JA wolę tam jeździć bo mam po prostu bliżej:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 24 lipca 2019 - 13:04
    Ja osobiście polecam zgłosić się do firmy House & Car ze Stargardu k. Szczecina, która oferuję sprzedaż oświetlenia samochodowego. Firma ma w swojej ofercie oświetlenie do aut dostawczych i lampy . obrysowe led, do jazdy dziennej, podświetlenie tylnej tablicy rejestracyjne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuszz ~Kuszz
    ~Kuszz
    Napisane 24 lipca 2019 - 21:21
    Też się serwisowałem w Emilianowie. Wszystko było bardzo dynamiczne i rzetelne. Ta informacja o 4 dostawach części dziennie wcale nie była tylko plotką - potwierdzają to mechanicy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~woltt ~woltt
    ~woltt
    Napisane 29 lipca 2019 - 04:23
    Jestem po pierwszej rozmowie sprzedażowej, byłem w Emilianowie. Są mega profesjonalni i potrafią robić interesy z firmami - widać że mają ogromny bagaż doświadczenia. Wszystko zostało mi wystawione jak na tacy, informacje, symulacja, koszty, terminy i inne… Polecam robić tam zakupy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawko ~Pawko
    ~Pawko
    Napisane 02 września 2019 - 12:25
    W 2018 kupiłem w tym salonie trucka i sprawdza się świetnie w firmie, jest praktycznie bezawaryjny. Też mogę polecić salon, bo obsługa i proces kupna były profesjonalne, a wiedzą oni jak handlować z przedsiębiorcami by każdy był zadowolony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 11 września 2019 - 11:45
    Ja mam kilku letniego forda i korzystam z serwisu na Grota Roweckiego 49A w Katowicach w Ford Sławek. Serwis oferuje bardzo przystępne ceny i miłą atmosferę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 18 września 2019 - 13:23
    Jeżeli ktoś z forumowiczów szuka firmy, która specjalizuję się w remontach modułów śrubowych i stopni sprężających to polecam zapoznać się z ofertą firmy Kompresortechnik z Warszawy. .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~barok ~barok
    ~barok
    Napisane 22 września 2019 - 13:20
    Osobiście serwisuję samochód w ASO Forda, nie sa drodzy. Na przykład teraz robiłem przegląd w ASO za 329 pln. Przegląd był oczywiście kompletny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kukurumu ~kukurumu
    ~kukurumu
    Napisane 24 września 2019 - 17:42
    Też mam forda, ale serwisuję go w zwykłym warsztacie, ale jak serwis autoryzowany forda ma tak dobre ceny to chyba się przerzucę na ASO. 329 zł za taki przegląd to bardzo dobra cena.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacekx ~Jacekx
    ~Jacekx
    Napisane 25 września 2019 - 18:12
    A gdzie montowaliście w tym sezonie klimę w waszym aucie ? Ja montowałem klimę w CentralKlim w moim mieście Wadowice. Klimatyzację zamontowali mi szybko i zdążyłem przed upałami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy