Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Gdzie serwisujecie auta

Rozpoczęte przez ~kremowy, 18 maj 2017
  • avatar ~Adamowski ~Adamowski
    ~Adamowski
    Napisane 09 lipca 2018 - 13:44
    Ja serwisuje swojego forda w serwisie FORD SŁAWEK - NIEZALEŻNY SERWIS FORD w Zarzeczu na Grota Roweckiego 49A. Serwis specjalizuje się w : przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji, wymianę rozrządu, wymianę oleju silnikowego, dynamicznę wymiana oleju w skrzyniach PowerShift, regenerację DPF-FAP, czyszczenie układu dolotowego i nie tylko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jankolos00 ~jankolos00
    ~jankolos00
    Napisane 16 lipca 2018 - 08:41
    ja serwisuje tylko i wyłącznie w wtryski-serwis, diagnozują skutecznie moją srebrną strzałę (ford puma), polecam są rzetelni i uczciwi ;) WTRYSKI-SERWIS sprawdźcie sobie ich ofertę ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 22 października 2018 - 11:14
    A co z tematem regeneracja zacisków, regeneracja recyrkulatorów spalin to warto odezwać się do firmy SYSTEMYHAMULCOWE.COM z miejscowości Kargowa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paczlajn ~paczlajn
    ~paczlajn
    Napisane 30 listopada 2018 - 11:57
    Swój samochód serwisuję wyłącznie w aso forda, do zwykłych warsztatów już nie jeżdżę ponieważ oszukiwali mnie tam po prostu. W aso nie ma tego problemu, ceny są OK a usługi na wysokim poziomie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał123 ~Michał123
    ~Michał123
    Napisane 30 listopada 2018 - 23:47
    Co tu dużo mówić, tylko RING na Al. Grunwaldzkiej (Gdańsk). Tanie naprawy, pełna klasa jeśli chodzi o jakość, super fachowcy. WARTO!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kolejarz ~Kolejarz
    ~Kolejarz
    Napisane 08 grudnia 2018 - 00:12
    Również dołączam się do grupki, która swoje auto zawosi do RINGa na Grunwaldzką. Nie przez przypadek chyba nas tu tyle, serwis faktycznie taki, że mucha nie siada.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zygmunt55 ~zygmunt55
    ~zygmunt55
    Napisane 09 grudnia 2018 - 23:39
    Jak serwisować samochód, to tylko w sprawdzonych serwisach. Ja zawsze swoje volvo oddaje do Volvos. Dobrzy fachowcy, ceny bardzo uczciwe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 10 grudnia 2018 - 15:30
    Ja od dawna korzystam z usług punktu w Lublinie w serwisie AUTO-PERFEKT MULAK . Firma specjalizuję się w naprawach VW, Audi, Seat, Skoda, Mercedes, BMW, Opel, Ford. Warsztat prowadzi usługi w zakresie mechaniki samochodowej, komputerowej diagnostyki samochodu oraz chiptuningu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nantrun ~nantrun
    ~nantrun
    Napisane 29 grudnia 2018 - 13:31
    Mam forda focusa, serwisuję go od początku w ASO Forda, nie widzę innej opcji. Teraz robiłem szybki przegląd przed zimą, około 300 pln zapłaciłem. Zadowolony jestem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek44 ~marek44
    ~marek44
    Napisane 08 stycznia 2019 - 20:09
    Ja swoje Volvo zawsze, ale to zawsze oddaję do volvos w świętochołowicach. Świetni mechanicy plus nie naciągają na koszty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rybencjusz ~Rybencjusz
    ~Rybencjusz
    Napisane 12 stycznia 2019 - 22:51
    Tylko i wyłącznie wchodzi w grę serwis RING AUTO PREMIO Gdańsk. Solidna firma, której od lat ufam i wiem, że nic złego mnie nie spotka u nich.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamiloss ~kamiloss
    ~kamiloss
    Napisane 27 stycznia 2019 - 09:41
    Swoje auto BMW Gran Tourer tylko i wyłacznie w serwisie katowickim ?Bawaria Motors BMW, dla mnie pewniak. Bez żadnych ściem naprawiają co trzeba

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lucyferek ~Lucyferek
    ~Lucyferek
    Napisane 04 lutego 2019 - 22:29
    Polecam zainteresować się na przykład firmą Gdańsk Auto Premio. Warsztat jest solidny, sprawnie działają i potrafia pomóc przy naprawdę poważnych i złożonych usterkach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przemek45 ~Przemek45
    ~Przemek45
    Napisane 10 lutego 2019 - 19:19
    Ufam tylko mechanikom z Volvos w świętochłowcach. Dobre ceny tez maja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~comdiego ~comdiego
    ~comdiego
    Napisane 28 lutego 2019 - 10:01
    U mnie w grę wchodzi tylko ASO. Swojego Focusa od samego już początku serwisuję w serwisie Forda, nie widzę innej opcji dla siebie. Jeszcze ani razu nie miałem z nimi żadnych ciężkich przejść, ani problemów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~daros ~daros
    ~daros
    Napisane 28 lutego 2019 - 17:21
    Też jestem zwolennikiem ASO, swoje BMW serwisuję od lat w naszej katowickiej Bawaria Motors BMW, dla mnie sprawdzony i przede wszystkim pewny serwis samochodowy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 28 lutego 2019 - 22:33
    Mam forda pięcioletniego i też jeżdżę do ASO, mimo, ze już jest po gwarancji. No ale jednak w ASO obsługa pewniejsza, na szczęście ford nie zdziera kasy i dla starszych aut mają świetne promocje, ostatnio cała ścieżka diagnostyczna za 49 zł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krystek ~Krystek
    ~Krystek
    Napisane 01 marca 2019 - 00:10
    Też z tej opcji w ford korzystałem. Ta inspekcja całkiem fajny zakres miała https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i-oferty-serwisowe/promocje-serwisowe/inspekcja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mekintosh ~mekintosh
    ~mekintosh
    Napisane 28 marca 2019 - 16:52
    Swoim BMW tez tylko na ASO jeżdze, do mechanika pierwszego lepszego bym nie oddał mojej bryki. Bawaria Motors BMW w Katowicach polecam, mam do nich pełne zaufanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 08:27
    Polecam zapoznać się z ofertą firmy ollex.pl, która oferuję usługi z zakresu pomocy drogowej 24 h, wypożyczalnie aut, kancelarię odszkodowań, blacharstwo lakiernictwo a nawet centrum likwidacji szkód.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy