Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Gdzie serwisujecie auta

Rozpoczęte przez ~kremowy, 18 maj 2017
  • avatar ~wojtas ~wojtas
    ~wojtas
    Napisane 07 grudnia 2017 - 04:02
    ~zenekk napisał:
    swoje BMW serwisuję tylko i wyłącznie w Warszawskim Bawaria Motors BMW, kupiłem w ich salonie auto ale i korzystam z ich serwisu.Świetni fachowcy


    bmw ma tak drogi serwis ze jest to totalnym przegieciem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zbyszex ~zbyszex
    ~zbyszex
    Napisane 22 grudnia 2017 - 08:37
    ja zmienilem bmw najpierw na audi ale tez nie bylem zadowolony, z mercedesem bezawaryjnie od 4 lat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żabeczek ~żabeczek
    ~żabeczek
    Napisane 28 grudnia 2017 - 09:50
    Swój samochód serwisuję w ASO, mam forda focusa, z którym jeżdżę wyłącznie do serwisu autoryzowanego Forda. Ceny mają OK, do tego oferują mi dobrą jakość usług.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trazzo ~trazzo
    ~trazzo
    Napisane 28 grudnia 2017 - 12:30
    ~prezes napisał:
    Merce są boskie. Ja mam dobrze bo jeżdżę GLE, więc to już wysoko półka. Brałem w leasing w ich salonie w Olsztynie. Jedno wiem: z mercedesa nie przesiądę sie na inne auto :)


    ponoc mercedes ma tez swietny serwis wlasnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~HenHen ~HenHen
    ~HenHen
    Napisane 29 grudnia 2017 - 11:58
    Rany, jakby mnie było stać na GLE to bym padł z radości! Zjawiskowe maszyny. Choć trzeba przyznać że wszystkie mercedesy mają „to coś”.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kariola ~Kariola
    ~Kariola
    Napisane 30 grudnia 2017 - 22:36
    My mamy audi A6 i Forda Focusa. Jedno i drugie serwisowane w ASO. Mój mąż się tym zajmuje więc nie znam konkretnych cen, ale za serwis ASO forda ostatnio zapłaciłam niecałe 300zł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Leszek ~Leszek
    ~Leszek
    Napisane 02 stycznia 2018 - 18:48
    Wiadomo, co autoryzowany salon to autoryzowany salon. Tam zawsze będzie najlepsza obsługa. Dla mnie tez akurat najlepsza Auto Idea, ale dlatego, ze u nich kupowałem auto. Mają i świetną obsługę i bardzo dobrych fachowców.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 03 stycznia 2018 - 12:04
    Jeżeli już mam jechać do warsztatu to tylko do zaufanego i z polecenia. Od jakiegoś czasu zaglądam do warsztatu autoperfektmulak. w Lublinie i jestem bardzo zadowolony z ich obsługi. W ich warsztacie mile widziane są wszystkie marki samochodów - dla takich fachowców żaden samochód nie straszny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~damian ~damian
    ~damian
    Napisane 03 stycznia 2018 - 20:30
    ~Leszek napisał:
    Wiadomo, co autoryzowany salon to autoryzowany salon. Tam zawsze będzie najlepsza obsługa. Dla mnie tez akurat najlepsza Auto Idea, ale dlatego, ze u nich kupowałem auto. Mają i świetną obsługę i bardzo dobrych fachowców.


    poza tym czesto maja tez swietne promocje, znizki, warto z tego korzystac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orly ~Orly
    ~Orly
    Napisane 07 stycznia 2018 - 16:05
    ~trazzo napisał:
    ~prezes napisał:
    Merce są boskie. Ja mam dobrze bo jeżdżę GLE, więc to już wysoko półka. Brałem w leasing w ich salonie w Olsztynie. Jedno wiem: z mercedesa nie przesiądę sie na inne auto :)


    ponoc mercedes ma tez swietny serwis wlasnie

    Nie "ponoć" tylko na pewno! Najlepszy serwis i salon jest w łomiankach. Jak z Warszawy to tylko tam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 16 stycznia 2018 - 09:21
    Dobrze jest wiedzieć gdzie można pojechać z autkiem i zmienić koła lub kupić nowe i tym podobne. Ja zawsze jadę do firmy www.speedgum.com.pl i tam mam pełen serwis opon od a do z

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lucek ~Lucek
    ~Lucek
    Napisane 19 stycznia 2018 - 12:52
    Ja miałem jakiś czas temu awarie auta i musiałam wezwać pomoc drogową i to w nocy....Dobrze, ze miałem namiar na firmę serwisopon24 h z Pruszkowa . Zdziwiłem się, że jak na taką porę i lawetę zapłaciłem tak mało...i tak powinno być.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adi ~Adi
    ~Adi
    Napisane 19 stycznia 2018 - 14:14
    Ja mam jak najlepsze zdanie o warsztacie samochodowym Sabat ale z Lublina, który mieści się na Budowlana 24. W zakładzie można wykonać takie usługi jak : montaż klimatyzacji, instalacja gazowa, działania z zakresu elektroniki pojazdów, regeneracja wtryskiwaczy. usługi z zakresu elektroniki auta, regeneracja wtryskiwaczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kajetan Góra ~Kajetan Góra
    ~Kajetan Góra
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 12:18
    A gdzie wymieniacie i serwisujecie koła ??? ja odkryłem ostatnio niezłą gratkę na Ursynowie na Jagielskiej . Firmę Speedgum oferuję najwyższy standard usług oraz profesjonalną konserwację opon, mycie i wyważanie kół, montaż i wymianę wentyli, pompowanie opon azotem i wiele innych usług.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 04 maja 2018 - 22:05
    Ja od lat serwisuje moje koła w serwisie w Warszawie na Jagielskiej w SPEEDGUM - wiem, że w SPEEDGUM mam wszystko zrobione tak jak trzeba. Polecam każdemy z Warszawy i z okolic Warszawy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chmur ~chmur
    ~chmur
    Napisane 09 maja 2018 - 23:15
    My do aso jeździmy z naszym galaxy. Opłaca nam się mimo, że auto ma już 8 lat. Ford ma świetne oferty w serwisie dla aut 4-letnich i starszych, nawet nam się nie opłaca szukać innych warsztatów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sławomir ~Sławomir
    ~Sławomir
    Napisane 21 maja 2018 - 12:22
    Ja mam Forda focusa i najczęściej jak się coś dzieję lub chce coś wymienić jadę do autoryzowanego serwisu Forda - FORD SŁAWEK - NIEZALEŻNY SERWIS FORD w Zarzeczu. Jestem spokojny , że moje auto jest w dobrych rekach i zajmują się nim fachowcy, którzy znają się na rzeczy,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bebek ~bebek
    ~bebek
    Napisane 15 czerwca 2018 - 11:56
    z fordem zawsze jeżdżę do aso, niedawno sprawdzałem sobie klimatyzację, koszt nieduży bo 99 zł, a w pakiecie jest dezynfekcja, sprawdzanie wydajności i czy nie ma wycieków

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kokoloko ~kokoloko
    ~kokoloko
    Napisane 21 czerwca 2018 - 17:44
    ~bebek napisał:
    z fordem zawsze jeżdżę do aso, niedawno sprawdzałem sobie klimatyzację, koszt nieduży bo 99 zł, a w pakiecie jest dezynfekcja, sprawdzanie wydajności i czy nie ma wycieków

    bebek, a to jest jakaś promocja w serwisie forda? Orientujesz się może czy jeszcze ona trwa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kokoloko ~kokoloko
    ~kokoloko
    Napisane 21 czerwca 2018 - 17:44
    ~bebek napisał:
    z fordem zawsze jeżdżę do aso, niedawno sprawdzałem sobie klimatyzację, koszt nieduży bo 99 zł, a w pakiecie jest dezynfekcja, sprawdzanie wydajności i czy nie ma wycieków

    bebek, a to jest jakaś promocja w serwisie forda? Orientujesz się może czy jeszcze ona trwa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy