Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

gdzie jeździć z autem?

Rozpoczęte przez ~samik, 04 maj 2018
  • avatar ~samik ~samik
    ~samik
    Napisane 04 maja 2018 - 13:36
    Gdzie jeździcie ze swoimi samochodami do naprawy? Na razie ford mi się nie psuł ale chcę podjechać przed wakacjami i sprawdzić czy wszystko gra, warto jeździć do aso?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 09 maja 2018 - 23:12
    Z fordem zawsze warto, nawet takim starszym po gwarancji. Mają świetne ASO i niedrogie. Zobacz ceny na stronie ford motorcraft, zdziwisz się ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominik ~Dominik
    ~Dominik
    Napisane 14 września 2018 - 10:06
    Ja mogę polecić serwis autoryzowany Serwis Forda, który oferuję:przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji, wymianę rozrządu, wymianę oleju silnikowego, wymiana oleju w skrzyniach PowerShift, regenerację DPF-FAP i wiele innych usług. Jeżeli jesteś z okolic Katowic to moim zdaniem warto do nich podjechać na Grota Roweckiego 49A.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 27 kwietnia 2019 - 14:50
    Ja miałem nie lada problem z moim autem i myślałem, że mogę pojechać do każdego lepszego warsztatu a tu klops..."nie robimy takich rzeczy jak:" . W moim aucie coś zaczęło stukać i auto zaczęło być niestabilne na zakrętach. Dopiero znajomy uświadomił mi , że w autach typy renault citroen czy peugeot jest tak nieszczęsna tylna belka i nie każdy warsztat podejmie się jej naprawy. Taki Warsztat dopiero znaleźliśmy w https://www.tylna-belka.com.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacekkwiatek ~Jacekkwiatek
    ~Jacekkwiatek
    Napisane 28 kwietnia 2019 - 12:00
    Ja ostatnio musiałem zmienić akumulator w aucie i polecono mi odwiedzić sklep https://sklep.emu.com.pl/. Kupiłem akumulator w bardzo dobrej cenie i jestem zadowolony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiesław ~Wiesław
    ~Wiesław
    Napisane 15 maja 2019 - 15:49
    Ja mogę polecić bardzo dobry punkt gdzie możemy kupić np dobrej klasy akumulatory i jest to firma https://sklep.emu.com.pl/. Polecam zajrzeć na ich stronę i zapoznać sie z oferta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 16 maja 2019 - 21:18
    Ja mogę polecić nieautoryzowany serwis Ford Sławek w Katowicach, który oferuję serwis i obsługę techniczną pojazdów osobowych i użytkowych. Serwis oferuje bardzo dobre ceny i przyjemna obsługę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciej ~Maciej
    ~Maciej
    Napisane 27 maja 2019 - 13:41
    Jeżeli ktoś z was szuka kontaktu do firmy od wynajmu lawet to polecam skontaktować się z firmą lawety-klwow.pl. Warto wejść do nich na stronę i zapoznać się z ich szeroką oferta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 30 czerwca 2019 - 14:36
    Staram się zawsze mieć wszystko sprawdzone jeżeli chodzi o moje auto ale chyba ostatnio coś przeoczyłem bo padł mi akumulator. Dzięki Bogu mam obok firmę BAT PROFI od akumulatorów i kupiłem od ręki. Jeżeli ktoś z was będzie miał taką awarię w okolicach Będzina moim zdaniem warto wiedzieć gdzie można dostać od ręki akumulator.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 16 lipca 2019 - 09:58
    Ja mogę polecić również punkt w, którym możemy dokonać naprawy autokarów i jest to firma Bus-Service, która znajduję się w Opolu i Olsztynie. Firma oferuję sprzedaż autobusów nowych i używanych marki SETRA oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny SETRA i Mercedes-Benz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jan ~Jan
    ~Jan
    Napisane 19 lipca 2019 - 13:59
    Polecam skorzystać z oferty warsztatu samochodowego TAND z Gdyni. Firma oferuję serwis samochodowy oraz sklep motoryzacyjny gdzie przeprowadzimy wszystkie niezbędnie naprawy, przeglądy oraz regulacje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 21 września 2019 - 13:20
    A znacie może firmę Deep Shine Detailing, która oferuję pielęgnacje pojazdów ze Szczecina?. Polecam tą firmę bo firma dba o podniesienie walorów estetycznych samochodu, jak również wydłużenie jego żywotności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~himek ~himek
    ~himek
    Napisane 30 września 2019 - 16:25
    Nope.
    Od lat niezmiennie ASO, własnie z przeglądu wracam. 329 zł kosz z wymianą filtra i oleju.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 16 października 2019 - 11:38
    Tak przy okazji jeżeli ktoś z was szuka firmy godnej polecenia, która oferuję sprzedaż maszyn rolniczych to polecam skontaktować się z firmą Farmtrac. Firma oferuję maszyny takie jak : traktory z kabiną, traktory z ładowaczem, traktory z silnikiem Perkinsa czy traktory z klimatyzacją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy