Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

gdzie jeździć z autem?

Rozpoczęte przez ~samik, 04 maj 2018
  • ~samik
    ~samik
    Napisane 04 maja 2018 - 13:36
    Gdzie jeździcie ze swoimi samochodami do naprawy? Na razie ford mi się nie psuł ale chcę podjechać przed wakacjami i sprawdzić czy wszystko gra, warto jeździć do aso?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~ianko
    ~ianko
    Napisane 09 maja 2018 - 23:12
    Z fordem zawsze warto, nawet takim starszym po gwarancji. Mają świetne ASO i niedrogie. Zobacz ceny na stronie ford motorcraft, zdziwisz się ;)

• ~ernikowski
    ~ernikowski
    Napisane 15 czerwca 2018 - 11:54
    widziałem że mają teraz promocj na sprawdzenie klimy https://bit.ly/2Lqoxua am muszę podjechać, bo co dziwnie pracuje, może coś wycieka

• ~Berek
    ~Berek
    Napisane 12 września 2018 - 10:17
    A jaki macie swój stały punkt jeżeli chodzi o wulkanizatora ??? ja korzystam z usług wulkanizacyjnych w Pruszkowie na Mickiewicza 49. Serwis prowadzi również usługi z zakresu pomocy drogowej, mobilny warsztat maszyn budowlanych, mobilny warsztat maszyn rolniczych, mobilny serwis TIR.

• ~Ignacy
    ~Ignacy
    Napisane 12 września 2018 - 13:13
    Jeżeli ktoś z was szuka punktu gdzie można wykonać take usługi jak regeneracja turbosprężarek to taką usługę można wykonać w Polturbo w miejscowości Gruszyn w woj Wielkopolskim. Firma oferuje regeneracja i naprawa turbosprężarek do silników wysoko i niskoprężnych. Firma swoje usługi oferuję kompleksowo, poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych metod naprawy

• ~Dominik
    ~Dominik
    Napisane 14 września 2018 - 10:06
    Ja mogę polecić serwis autoryzowany Serwis Forda, który oferuję:przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji, wymianę rozrządu, wymianę oleju silnikowego, wymiana oleju w skrzyniach PowerShift, regenerację DPF-FAP i wiele innych usług. Jeżeli jesteś z okolic Katowic to moim zdaniem warto do nich podjechać na Grota Roweckiego 49A.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty