Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

gadżety i aplikacje samochodowe

Rozpoczęte przez ~mateusz_mm, 13 lis 2018
  • avatar ~mateusz_mm ~mateusz_mm
    ~mateusz_mm
    Napisane 13 listopada 2018 - 13:29
    Cześć,
    zastanawia mnie czy korzystacie z gadżetów samochodowych? Jest coś bez czego nie wyobrażacie sobie funkcjonować za kierownicą? Ja ostatnio zaopatrzyłem się w aplikację do Mercedesa- Mercedes Me Adapter (https://mercedesmeadapter.zasadaauto.pl/?gclid=CjwKCAiAiarfBRASEiwAw1tYv9nU5ItvC3tkQAKybBX4oge5J16Ej8cqvxsG8lNYky52A9VOMjStaxoCVHcQAvD_BwE) i przyznam, że podobają mi się jej funkcje, i cena była atrakcyjna.
    Macie coś takiego u siebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aczko ~Aczko
    ~Aczko
    Napisane 27 listopada 2018 - 18:16
    Jasne że tak a ostatnim moim nabytkiem jest kamera Xblitz Mirror 2016 - bardzo dobry zakup, nagrywa wszystko jak jadę i w razie stłuczki mam wszystko czarno na bialym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~linder ~linder
    ~linder
    Napisane 31 marca 2019 - 19:42
    Xblitz dobra marka, ja zas mam od nich alkomacik. Ten model Alcontrol Mini- mały, poręczny ale co ważne ma wiarygodny, dokładny pomiar. No i o to chodziło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy