Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Erekcja intymność związek

Rozpoczęte przez ~PawełDudzik, 29 sie 2018
  • avatar ~PawełDudzik ~PawełDudzik
    ~PawełDudzik
    Napisane 29 sierpnia 2018 - 16:40
    Cześć, przychodzę z tematem dosyć wstydliwym dla mnie, jak uporać się z brakiem erekcji? jak czegoś szybko nie zrobie to moje małżenstwo chyba całkiem sie zakończy, bo non stop kłótkie, a od 2 msc nie sypiamy ze sobą. Dzieciaki już odchowane, jesteśmy sami, ja chciałbym drugą młodosć przeżyć, bo oboje mamy na to czas, ale brak intymności troche nam to psuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 30 sierpnia 2018 - 05:50
    Pewnie dobrze gdybyś sobie przeanalizował tzw całokształt.

    Skoro jesteś po czterdziestce, to czas kiedy już trzeba myśleć o swoim zdrowiu poważniej, niż dwadzieścia lat temu.

    Sugerowałbym wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, by przede wszystkim zrobić sobie wszystkie standardowe badania - krwi, moczu, EKG... Gdy coś wyjdzie poza normą i lekarz uzna, że trzeba dalej drążyć, da skierowanie do odpowiednich specjalistów i przebadasz się bardziej szczegółowo.

    Poza tym radziłbym przeanalizować swój tryb życia - czy dobrze sypiasz, zdrowo się odżywiasz, prowadzisz aktywny tryb życia, unikasz stresu...

    No i najważniejsze...
    Przeanalizuj sobie jak wyglądają Twoje relacje z żoną? Bo sam seks nie może być udany na dłuższą metę, gdy relacje z partnerką nie są dobre.

    Widzisz, że masz przed sobą dość sporą pracę do wykonania i... nie daj sobie wmówić bzdur o jakichś specyfikach, które rzekomo mają być 'lekiem na całe zło'.

    Brak udanego życia seksualnego to pokłosie bardzo wielu czynników i zażycie tego, czy owego niczego tu nie zmieni. ;-) Może i one coś tam pomagają, ale to dopiero w sytuacji, gdy powyższe sprawy masz unormowane, szczególnie relacje z żoną, nigdy odwrotnie. ;-).

    Sądząc jednak po Twojej wypowiedzi, że z powodu braku seksu z Twojej strony miałoby się rozpaść małżeństwo, to dla mnie sygnał, że ono chyba zbyt mocno się nie trzyma.

    Pomyśl o tym, może ratowanie małżeństwa warto zacząć od zupełnie innej strony...? ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy