Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

elektronarzedzia do firmy

Rozpoczęte przez ~tomm5, 14 mar 2019
  • avatar ~tomm5 ~tomm5
    ~tomm5
    Napisane 14 marca 2019 - 13:10
    jakim sprzętem pracujecie u siebie w firmach? które marki się wam sprawdziły?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sernik ~sernik
    ~sernik
    Napisane 17 marca 2019 - 06:49
    Napisz jakie konkretnie urządzenia cie interesują. Co do marek to chyba najbardziej mnie AEG przekonuje, solidny, wytrzymały sprzęt robia, ceny tez w porzadku, duży asortyment znajdziesz na narzedzia.pl, ja tam zamawiam jak czegoś potrzebuja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomm5 ~tomm5
    ~tomm5
    Napisane 08 kwietnia 2019 - 17:26
    potrzebuję wiertarki, szlifierki na start, może wyrzynarki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sernik ~sernik
    ~sernik
    Napisane 12 kwietnia 2019 - 22:06
    No to na pewno w ofercie AEG coś dla siebie znajdziesz, nie podam konkretnych modeli bo nie napisałeś jakie oczekiwana masz do tych urządzeń, jeśli potrzebne ci do pracy to z czystym sumieniem polecam, robię w budowlance i to jedna z lepszych marek dla profesjonalistów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~neme ~neme
    ~neme
    Napisane 11 czerwca 2019 - 23:03
    Też używam w firmie urządzeń od AEG. Akumulatorow działają bez zarzutu, wytrzymałe, pracują bardzo wydajne aż do wyczerpania baterii, nie ma tak że moc gdzieś spada w miarę jak akumulator się zużywa, cały czas pracuje tak samo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~keanu ~keanu
    ~keanu
    Napisane 17 czerwca 2019 - 22:49
    Co z ich bezszczotkowymi narzędziami? ktoś ma? Chcę trochę zainwestować w sprzęt, jestem zdecydowany na AEG tylko jeszcze konkretnych modeli nie wybrałem i mam dylemat bezszczotkowe czy zwykłe. Potrzebuję głównie sprzętu akumulatorowgo, chyba te akumulatorki to są uniwersalne do wszystkich urządzeń?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sernik ~sernik
    ~sernik
    Napisane 09 lipca 2019 - 23:06
    Bezszczotkowe sa bardzo dobre, na pewno dłużej posłuzą, aeg ma całkiem bogatą ofertę tego sprzętu, więc na pewno coś dla iebie znajdziesz. Mocniejszy silnik to bardziej efektywna praca i mniejszy pobór mocy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marko ~Marko
    ~Marko
    Napisane 14 lipca 2019 - 13:53
    ja pracuje na bezszczotkowych urządzeniach i powiem tak- są bardziej wydajne i mniej awaryjne od tych normalnych. Aeg tez ma bardzo dobre akumulatorki pro czas pracy jest bardzo długi i w ogole ich sprzęt jest solidnie zrobiony mi się na nich dobrze pracuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sernik ~sernik
    ~sernik
    Napisane 27 lipca 2019 - 17:01
    Tak, te akumulatory pro AEG są świetne, duża moc, wytrzymałość. nawet jak sprzet musi dłużej popracować i obciążenie jest większe to nie ma problemu, dobrze że mają też wskaźnik naładowania, nie ma zaskoczenia że akumulator się nagle rozładował. Warte swojej ceny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy