Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

elektronarzędzia dla profesjonalistów

Rozpoczęte przez ~edi, 12 mar 2018
  • ~edi
    ~edi
    Napisane 12 marca 2018 - 15:41
    szukam bardziej profesjonalnych narzędzi do warszatu, chcę swoe hobby przekuć w pracę, lubię majsterkować ale dotychczasowy sprzt mi nie wystarcza, co myślicie o marce AEG?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~jerban
    ~jerban
    Napisane 24 maja 2018 - 14:14
    jak szukasz czegoś profesjonalnego to AEG bedzie dobrym wyborem, w firmie mamy dużo urzadzeń tej marki, dobrze się zz nimi pracuje, są solidnie wykonane i też nie aż tak bardzo drogie

• ~glikki
    ~glikki
    Napisane 18 czerwca 2018 - 12:53
    Ja mam w garażu cały pakiet ryobi one+, czyli taki system, że jedna bateria pasuje do różnych urządzeń. To fajnie się u mnie sprawdza. Nie mam firmy budowlanej ani nic takiego, tylko używam tych narzędzi dla własnej frajdy. No i zrobiłem już kilka całkiem solidnych regałów dla nas i dla znajomych, więc polecam :)

• ~Fabjanos
    ~Fabjanos
    Napisane 20 lipca 2018 - 14:08
    Też zbieram te narzędzia z one+ ;) Bardzo lubię sobie dłubać w drewnie, bo to mnie odstresowuje, ale nie cierpię splątanych kabli, więc muszę mieć wszystko na akumulator. Także mam już 3 akumulatory i 6 narzędzi, więc to jest dobrze zbilansowane. Można majsterkować :)

• ~Piopto
    ~Piopto
    Napisane 09 sierpnia 2018 - 13:31
    Ja z ryobi mam dopiero kosiarkę i wyrzynarkę. Kupiłem w tamtym miesiącu, ale jestem mega zadowolony, jak działają. Trawnik jest prosty, jak stół. A wyrzynarką bardzo się przydaje, bo mam nową pasję – robię mebelki dla córki. W sensie takie mebelki dla lalek. Także myślę, że jeszcze wiele zakupów przede mną ;)

• ~Kimons
    ~Kimons
    Napisane 27 sierpnia 2018 - 12:21
    No właśnie, bo wszystko zależy, jak często i do czego będziesz używać narzędzi. Ja z ryobi jestem bardzo zadowolony, ale nie używam ich codziennie, tylko jak sobie gdzieś majsterkuję w garażu, czy naprawiam, jakieś rzeczy w domu. Do tego są mega fajne.!

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty