Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

elektronarzędzia dla profesjonalistów

Rozpoczęte przez ~edi, 12 mar 2018
  • avatar ~edi ~edi
    ~edi
    Napisane 12 marca 2018 - 15:41
    szukam bardziej profesjonalnych narzędzi do warszatu, chcę swoe hobby przekuć w pracę, lubię majsterkować ale dotychczasowy sprzt mi nie wystarcza, co myślicie o marce AEG?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jerban ~jerban
    ~jerban
    Napisane 24 maja 2018 - 14:14
    jak szukasz czegoś profesjonalnego to AEG bedzie dobrym wyborem, w firmie mamy dużo urzadzeń tej marki, dobrze się zz nimi pracuje, są solidnie wykonane i też nie aż tak bardzo drogie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~glikki ~glikki
    ~glikki
    Napisane 18 czerwca 2018 - 12:53
    Ja mam w garażu cały pakiet ryobi one+, czyli taki system, że jedna bateria pasuje do różnych urządzeń. To fajnie się u mnie sprawdza. Nie mam firmy budowlanej ani nic takiego, tylko używam tych narzędzi dla własnej frajdy. No i zrobiłem już kilka całkiem solidnych regałów dla nas i dla znajomych, więc polecam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fabjanos ~Fabjanos
    ~Fabjanos
    Napisane 20 lipca 2018 - 14:08
    Też zbieram te narzędzia z one+ ;) Bardzo lubię sobie dłubać w drewnie, bo to mnie odstresowuje, ale nie cierpię splątanych kabli, więc muszę mieć wszystko na akumulator. Także mam już 3 akumulatory i 6 narzędzi, więc to jest dobrze zbilansowane. Można majsterkować :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piopto ~Piopto
    ~Piopto
    Napisane 09 sierpnia 2018 - 13:31
    Ja z ryobi mam dopiero kosiarkę i wyrzynarkę. Kupiłem w tamtym miesiącu, ale jestem mega zadowolony, jak działają. Trawnik jest prosty, jak stół. A wyrzynarką bardzo się przydaje, bo mam nową pasję – robię mebelki dla córki. W sensie takie mebelki dla lalek. Także myślę, że jeszcze wiele zakupów przede mną ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kimons ~Kimons
    ~Kimons
    Napisane 27 sierpnia 2018 - 12:21
    No właśnie, bo wszystko zależy, jak często i do czego będziesz używać narzędzi. Ja z ryobi jestem bardzo zadowolony, ale nie używam ich codziennie, tylko jak sobie gdzieś majsterkuję w garażu, czy naprawiam, jakieś rzeczy w domu. Do tego są mega fajne.!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~floxi ~floxi
    ~floxi
    Napisane 16 listopada 2018 - 15:07
    ja zawsze stawiam na najlepsze rzeczy, więc i ze sprzętem jest tak samo, więc kiedy kompletowąłem warsztat, to wszystko bralem od aeg. bo nie tylko sam majsterkuje, ale czasem robię u znajomych jakieś wyończenia czy coś, więc dobry sprzęt to podstawa przy częstych pracach nimi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kklips ~kklips
    ~kklips
    Napisane 17 grudnia 2018 - 11:51
    Racja, aeg fajna firma. ziomek ma firmę budowlaną i wiem, że wszystkie narzędzia właśnie od nich i w dodatku na akumulatory. dzięki temu nie ciąga się wszędzie z przedłużaczami, tylko ma skrzyneczkę z bateriami, które zajmują mniej miejsca, a kiedy nie są używane, to po prostu się ładują i już.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slim ~Slim
    ~Slim
    Napisane 11 stycznia 2019 - 12:51
    Ja właśnie z nowym rokiem uzupełniłem firmowe narzędzia o kilka sprzętów od aeg. Chłopaki pracują na nich już od 4 lat, kedy u mnie pracują, a sam kiedyś też, jak jeszcze pracowałem, a nie tylko kierowałem ;), używałem aeg i pamiętam, że to była solidna marka. nic sie nie zmieniło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kszo ~kszo
    ~kszo
    Napisane 17 stycznia 2019 - 14:21
    Ja na studiach jeszcze pracowałem na budowie, ale potem zalożyłem swoją firmę i już na budowę wpadam tylko, żeby sprawdzić co tam u chłopaków ;) W każdym razie i jak sam pracowałem i teraz, kiedy jestem szefem to uważam, że narzędzia aeg mają świetny stosunek jakości do ceny. DOdatkowo te narzędzia z bateriami 18V są bardzo trwałe i mają mocną baterię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~frinsko ~frinsko
    ~frinsko
    Napisane 12 lutego 2019 - 11:34
    Widzę, że każdy student musi odbębnić swoje na budowie ;) Witaj w klubie! A co do narzędzi, to ja też mam w firmie aeg. Te z akumulatorami 18V dobrze się sprawdzają, bo ja nigdy nie lubiłem okablowania. Poza tym, jak komuś remontujesz dom, to zawsze znajdziesz gniazdko, ale na budowie to już jest problem i trzeba kombinować, a jak masz akumulatory, to problem z głowy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~komski ~komski
    ~komski
    Napisane 05 marca 2019 - 12:12
    mi też bardzo pasuje praca narzędziami aeg. przyznam szczerze, że na początku zastanawiałem się, czy nie będę musiał tych akumulatorów ładować co godzinę, bo stawiam ścianki działowe karton-gips. ale nic takiego się nie dzieje. a akumulatory są bardzo wytrzymałe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~firmowy ~firmowy
    ~firmowy
    Napisane 04 kwietnia 2019 - 11:44
    nie wiem, czy to było już wspominane, ale w aeg tych 18v montują bezszczotkowe silniki, które mają doskonałą kontrolę, precyzję i wydajność, jak również pracują o wiele ciszej. myślę, że każdy profesjonalista doceni te kwestie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hemek21 ~hemek21
    ~hemek21
    Napisane 23 kwietnia 2019 - 12:40
    Ja zamawiam elektronarzędzia na https://cmtrade.pl/ - świetna jakość i ogromny wybór w jednym miejscu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~janson ~janson
    ~janson
    Napisane 25 kwietnia 2019 - 10:14
    A co do wyżej wspomnianych narzędzi aeg, to od dwóch tygodni mam gwoździarkę na akumulator i zastanawiałem się, czy podoła wyzwaniu i będzie tak solidna jak ta na prąd. Co mogę powiedzieć? Jest zdecydowanie lepsza! Mobilność, moc i długa praca na baterii to połączenie idealne. No i w końcu pozbyłem się kabli pod nogami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Franc ~Franc
    ~Franc
    Napisane 09 lipca 2019 - 12:48
    Sam się zastanawiam, czy nie kupić takiej gwoździarki AEG właśnie. na razie pracuję głównie na suchej zabudowie, więc wystarcza mi wkrętarka z podajnikiem do wkrętów, jest świetna swoją drogą, ale być może niedługo będę miał do wyremontowania drewniany dom z bali i tam jednak bez gwoździarki ani rusz...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 28 lipca 2019 - 17:03
    w swojej firmie mam głównie narzędzia aeg bo są niezawodne. Są bardzo dobrej jakości, są trwałe, większość z nich jest bezprzewodowa co nie ukrywajmy w fimie budowlanej ma ogromne znaczenie, bo popracujesz wszędzie tam, ze nie starcza Ci kabla. Są lekkie i poręczne a przede wszystkim mają konkret moc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Natan ~Natan
    ~Natan
    Napisane 17 sierpnia 2019 - 10:37
    jestem majstrem w szpitalu powiatowym gdzie niestety wszystko często się psuję oprócz niezawodnych narzędzi aeg ;) a tak serio, są zawsze w gotowości, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Akumulator działa bardzo długo na jedyn naładowaniu i do samego konca na pełnej mocy, są bezprzewodowe, więc niestety w szpitalu często nie ma możliwości "odłączenia czegoś" żeby podłączyć kabel sprzętu, więc tutaj sprawdzają się rewelacyjnie. Poza tym są lekkie, więc wkładam do torby i mogę z nimi maszerować po piętrach. No i z tym technicznych rzeczy, mają porządną moc, wiertarki wwiercą się w każdy materiał, wkrętarki wszystko wkręcą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grosko ~Grosko
    ~Grosko
    Napisane 19 września 2019 - 20:31
    Ja pracując w szkole miałem cały zestaw narzędzi aeg i to była fajna sprawa, bo szkoła była w małym miasteczku, więc nie wszystko działało jak powinno, ale przynajmniej narzędzia miałem porządne i nawet dzieciakom porobiłem różne drewniane domki i zabawki na zewnątrz. już nie mówiąc o codziennej eksploatacji urządzeń na terenie wokół szkoły, system akumulatorowy sprawdza się do tego świetnie!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mark789 ~Mark789
    ~Mark789
    Napisane 01 września 2020 - 12:14
    Zdecydowanie jeśli chcesz na poważnie korzystać z elektronarzędzi to nie ma sensu kupowanie w marketach, bo mam wrażenie, że tam idzie sprzęt gorszej jakości. Wszystkie te urządzenia, które w tych różnych sklepach kupowałem zawsze się szybko psuły. Od jakiegoś czasu korzystam z oferty powermat i na tą chwilę jestem zadowolony. Mam od nich pilarkę, szlifierkę, wiertarkę i do ogrodu nożyce do podcinania. Do tej pory żadnych problemów z tymi urządzeniami nie miałem i mam nadzieje, że tak pozostanie dalej. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy