Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Dzieci niechętne na budowanie mojego nowego związku

Rozpoczęte przez ~wojtekmk, 12 wrz 2019
  • avatar ~wojtekmk ~wojtekmk
    ~wojtekmk
    Napisane 12 września 2019 - 09:09
    Witam Was. Cieszę się ze jest takie miejsce gdzie można poczytać i podzielić się swoim doświadczeniem życia.
    Jestem po rozwodzie 3,5 roku, od ponad roku buduję nowy związek z młodsza od siebie kobietą, która mam dwójkę dzieci. Spotykamy się najczęściej weekendami bo dzieli nas odległość. Póki co żadne z nas nie może przeprowadzić się. Postanowiliśmy że cieszymy się tym co mamy i zobaczymy co czas nam przyniesie. Jestem szczęśliwy w tym związku. Problem polega na tym że odkąd jestem w tym związku moje dzieci ograniczają kontakt ze mną. W przeciągu roku doszło do takie sytuacji że na obecną chwilę nie chcą się ze mną spotykać i nie odbierają ode mnie telefonów. Z ich ust padały takie oskarżenia że ja więcej czasu poświęcam nowej partnerce niż im, są strasznie zazdrosne. Młodsza córka nie chce się spotykać kiedy ja jestem z moją partnerką. Starsza parę razy się spotkała ale zawsze słyszałem że robi to dla mnie. Przypuszczam że moja była żona nastawia je przeciwko mnie. Bo wiele razy słyszałem od mojego kumpla którego żona przyjaźni się z moją ex, jaki to ja jestem zły. Na obecną chwilę czuję się bezradny. Chodzę do psychologa, by móc z tym jakoś sobie poradzić, zrozumieć. Do tego wszystkiego moja ex wniosła o podwyższenie alimentów o 100% i o zabezpieczenie do czasu zakończenia rozprawy zawyżając koszty poniesione na dzieci. Krew mnie zalewa bo są przychylił się do tego. Z moją byłą żoną nie mam żadnych relacji a jesli są to tylko smy. Nie mam ochoty mieć z nią kontaktu. Zależy mi na dzieciach i na kontaktach z nimi. Nie mam juz pomysłu na odbudowanie relacji z dziećmi. A patrząc na to jak kiedyś byliśmy zżyci to mnie krew zalewa. Może ktoś miał lub ma podobną sytuację. Proszę o jakąś podpowiedź wyjścia z tej sytuacji.
    Pozdrawiam Wojtek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 13 września 2019 - 14:57
    Nawet nie musi ich nastawiać. Dzieci mając Cię od święta chcą kontaktu z tobą a nie nową partnerką bądz co bądz nie żoną jeszcze. Za chwilę dorosną będą miały swój świat. Nie stawiaj niczego na ostrzu noża, daj im czas.
    Ex też się nie dziwię, nowa rodzina nowe wydatki. Zależy jakie miała alimenty zasadzone.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy