Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

dużej wagi zrzut

Rozpoczęte przez ~KAM45, 08 lut 2020
  • avatar ~KAM45 ~KAM45
    ~KAM45
    Napisane 08 lutego 2020 - 16:38
    może znajdą się tutaj osoby z ogromnym balastem, które walczą już nie tylko o szczupłą sylwetkę ale i o zdrowie. mam 170cm wzrostu, chcę ważyć docelowo 70kg. aktualnie ważę 100kg, na start był z wagą 130kg. 30kg zrzucone w 4,5 miesiąca (10kg w pierwszy miesiąc, 20kg w 3,5 miesiąca). trzymam się i nie odpuszczę. mam za sobą tysiące diet, które kończyły się jojo. z reguły były to diety niskokaloryczne, po których wiadomo, człowiek rzucał się na jedzenie. przełom, gdy na liczniku pokazało 130kg! to był szok, rozpacz. w głowie zaświtała myśl o kolejnej diecie cud ale tym razem jest inaczej.
    dziennie nie przekraczam 2tysięcy kalorii. jem regularnie. regularnie też chodzę na masaże i 2 razy w tygodniu korzystam z sauny karbonowej mosati. dzięki temu brak na razie (i mam nadzieję, że tak zostanie) zwisającej skóry, czy zastojów wagowych. sauna już kupiona i korzystam w domu, bo korzystanie w niej w salonie było dla mnie nie opłacalne. wiem, że następne 30 kg nie zejdą, aż tak szybko ale najważniejsze żeby było zawsze na minusie. jak ktoś chce dołączyć, to zapraszam. chcę tutaj robić cotygodniowe raporty. fajnie by było popisać z kimś, kto ma też tak dużo do zrzutu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JakubK ~JakubK
    ~JakubK
    Napisane 25 maja 2020 - 11:03
    szacun trzymaj tak dalej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 27 lipca 2021 - 22:40
    Hej

    Powiem wam, że odchudzanie nie jest łatwe....
    Zasada jest w sumie prosta. Deficyt kaloryczny, który najłatwiej jest osiągnąć zmieniając nawyki żywieniowe na warzywa i owoce (70%) wyrzucić masła, oleje, majonezy, tłuste mięso, tłuste sery, białe pieczywo, cukier (można zastąpić erytrytolem) plus ćwiczenia. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuU mnie z dodatkiem tego specyfiku https://nplink.net/wrfawwm1 waga spadała 1kg tygodniowo :) ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tenfacet ~Tenfacet
    ~Tenfacet
    Napisane 03 sierpnia 2021 - 11:01
    Przede wszystkim dla optymalnego efektu minimalizowałbym spożywanie smażonych posiłków, a skupił się na tych gotowanych, pełnych składników odżywczych, ale pozbawionych tłuszczu. Najlepiej wtedy korzystać z garnków, najlepiej kilku, aby szybciej przygotować danie [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://prymusagd.pl/ ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy