Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Dodatkowy kop na cala noc

Rozpoczęte przez ~Men31, 20 mar 2019
  • avatar ~Men31 ~Men31
    ~Men31
    Napisane 20 marca 2019 - 17:43
    Witajcie
    Mam 31lat i nigdy nie miałem problemu z potencja w sumie nadal nie mam ale... Potrzebuje czegoś co wspomoże mój sprzęt na długie igraszki. Kondycja moja i mojego sprzętu pozwala mi na 2-3h sexu a chciałbym żeby sprzęt był w gotowości przez 7-8h
    Dla uprzedzenia ciekawskich po co tak długo?
    Mam przyjaciółkę z którą widzę się bardzo rzadko gdyż pracujemy w różnych rejonach Polski i w momencie spotkania na noc chcemy ten czas wykorzystać do maximum.

    Pozdrawiam Men31

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 26 marca 2019 - 20:55
    idealnym dla ciebie będzie TITAN zestaw na powiększenie i erekcję mocarz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Edek77 ~Edek77
    ~Edek77
    Napisane 05 kwietnia 2019 - 19:42
    Polecam zacząć od bezpiecznych środków bez recepty np. Ereko. Dobry skład, przy okazji więcej energii w ciagu dnia. Żadnych skutków ubocznych. Fajna rzecz, Niepotrzebnie się tak martwiłem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy