Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Dlaczego ojciec odtrąca swoje dziecko

Rozpoczęte przez ~Weronika, 26 gru 2018
  • avatar ~Weronika ~Weronika
    ~Weronika
    Napisane 26 grudnia 2018 - 12:51
    Od pewnego czasu coraz bardziej nie układa się w moim małżeństwie. Totalna niezgodność charakterów, problemy z pracą męża, jego chorobliwa oszczędność, inne podejście do pieniędzy, moja wybuchowość, jego introwetyzm, brak rozmowy, brak seksu. Słowem nasze małżeństwo właściwie istnieje tylko na papierze i obydwoje wiemy, że trzeba je zakończyć. Chciałabym przed rozwodem dogadać wszystkie sprawy, żeby oszczędzić sobie bólu. Niestety z mężem nie da się rozmawiać. Myślę, że kochanka nie wchodzi w grę. Z mojej strony też nie było zdrady. Mamy syna, do którego mąż też się nie oddzywa. Szkoda mi dziecka, bo przecież nie jest winne, temu że nasza miłość się skończyła. Chciałabym żeby dziecko czuło, że ma ojca. Serce mi się kroi gdy syn do niego przychodzi, a on go odpycha, albo pyta go czy zagra z nim na konsoli, a on warczy na niego. Nie rozmawiamy, że sobą od miesiąca, ale wiem, że w kolejnej pracy mu nie pasuje, nie rozmawia już nawet ze swoimi rodzicami, dużo pije. Czasem myślę, że cierpi na jakiś rodzaj depresji. Z nikim nie może się dogadać. Na brata też się obraził, bo próbował z nim rozmawiać, gdy dowiedział się ode mnie o naszych problemach. Wiem, że powodem jego zamknięcia się w sobie jest nasz konflikt i niespełnione ambicje w życiu zawodowym. Ale jedno nie daje mi spokoju. Dlaczego odtrącił też swoje jedyne dziecko! Obydwoje jesteśmy po 40. Pobraliśmy się z miłości, ale tak naprawdę krótko się znaliśmy. Gdy 10 lat temu urodził się nasz syn szalał z radości. Kupował mu zabawki, rozpieszczał, bawił się z nim. Teraz nie chce mu nawet kupić prezentu pod choinkę. Może to jednak depresja? Czy to możliwe, że on odtrącając syna robi mnie na złość? Jak myślicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy