Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Dieta.

Rozpoczęte przez ~Olaf77, 20 wrz 2018
  • avatar ~Olaf77 ~Olaf77
    ~Olaf77
    Napisane 20 września 2018 - 16:04
    Witam chciałbym schudnąć, ponieważ mam sporą nadwagę. Może macie dla mnie jakieś wskazówki? Jest tak wiele diet, że nie wiem na którą się zdecydować...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aleksa ~Aleksa
    ~Aleksa
    Napisane 20 września 2018 - 16:45
    Na pewno nie polecałabym Ci wybieranie diety intuicyjnie, ponieważ efekty mogą być zamiast pozytywne- negatywne. Niewłaściwie dobrana dieta może powodować różne dolegliwości. Myślę, że warto byłoby zacząć od badania nutrigenetycznego [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw Medistore ] i dzięki niemu wszystkiego się dowiesz. Co jeść? A czego nie? Jakie twój organizm ma predyspozycje do trawienia? Jak reaguje na procesy związane z jedzeniem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~janczi ~janczi
    ~janczi
    Napisane 21 września 2018 - 17:07
    Ja polecam wybrać się do dietetyka i nie kombinować na własna rękę bo to może się skoończyć jeszcze gorzej [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kornel123 ~Kornel123
    ~Kornel123
    Napisane 28 września 2018 - 18:36
    Wydaje mi się, że skoro masz sporą nadwagę, że problem tkwi w tym co jesz. Najprawdopodobniej są produkty powinieneś ograniczyć, a zwiększyć przykładowo ilość innych. Jak powinna wyglądać twoja dieta prawidłowo najlepiej przekonasz się wykonując badanie nutrigenetyczne [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw Medistore ]. Całą odpowiedź o tym co twój organizm tak naprawdę potrzebuje, a co negatywnie wpływa na niego masz zapisany właśnie w genach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:22
    zgadza się ćwiczenia są bardzo ważne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:51
    Też myśłe że ruch fizyczny jest kluczowy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy