Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Dialog między kobietą a mężczyzną - mission impossible ???

Rozpoczęte przez ~alutka, 14 paź 2013
  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 22 października 2013 - 18:36
    @Roma.....po romansie? rozumiem, że niektóre żony wybaczają, a raczej próbują wybaczyć ... nie krytykuje tego, mówię tylko, że ja bym tego nie robiła...ale jeśli to robią, nie powinny wypowiadać się źle o kochankach... skoro dały "rozgrzeszenie" mężowi, powinny dać jego kochance tym bardziej....
    nie jest prawdą, że ja zawsze namawiam, do rozstania....mam bardzo dobrego znajomego, który uwikłał się w romans ze swoja studentką....wycofał się, przeżył to okropnie i ja go wspierałam we wszystkim....Jemu udało się stłumić pożar w jego małżeństwie....kochanka do dziś jest na lekach (19-letnia dziewczyna)...ale ja dobrze znam mojego kumpla...i jak za mało co dałabym sobie uciąć rękę, tak wiem na 100 % że będzie miał drugi romans...to tylko kwestia czasu....
    Gdy moja znajoma, nie wyrzuca delikwenta z domu....szkoda mi Jej...to wszystko...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 19:07
    @Alutka masz rację pisząc ....wybaczyłaś mężowi wybacz jego kochance ...ja się z tym zgadzam ... ale przecież wiesz ,że nie dla wszystkich romans oznacza to samo ...dla jednych trwa miesiąc a dla drugich rok .....dla jednych to zabawa , podbudowanie ego , przygoda a dla innych to miłość.....trudno to rozgraniczyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 22 października 2013 - 19:14
    Zgadza się...ale ta różnica powinna być istotna tylko dla mojego męża, który mnie zdradza, to On sam wie, czy dla Niego to była zabawa czy zaangażowanie...dla mnie, dla osoby, z której ktoś robił idiotkę przez m-ce, to nie ma znaczenia....a jeśli tylko zabawa, to tym gorzej....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 19:18
    @Aga40 napisałaś ,że już nie chcesz wypowiadać się na tym forum ....szkoda ....może zrobisz wyjątek i napiszesz jak sobie radzisz ? my kobiety na tym forum , tak bardzo różnimy się od siebie , przeżyłyśmy każda inną historię i możemy sobie tylko pomóc nie zaszkodzić ...jak myślisz ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 19:36
    ~alutka napisał:
    Zgadza się...ale ta różnica powinna być istotna tylko dla mojego męża, który mnie zdradza, to On sam wie, czy dla Niego to była zabawa czy zaangażowanie...dla mnie, dla osoby, z której ktoś robił idiotkę przez m-ce, to nie ma znaczenia....a jeśli tylko zabawa, to tym gorzej....

    właśnie Alutka dla niego zaangażowane a dla niej ZABAWA , specjalnie napisałam to słowo dużymi literami bo to odzwierciedla sytuację Twojego partnera ,który się w niej znalazł ..... trudne to wszystko .....cholernie trudne .....wiem napiszesz WYBRAŁ .....a ja mówię ZAGUBIŁ SIĘ ....nie widziałam tego czego nie chciałam widzieć przez te 20 lat ......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 22 października 2013 - 19:37
    @Aga40...również zapraszam....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 22 października 2013 - 19:42
    @Roma....czasami taka historia pozwala odnaleźć się parze na nowo....też tak bywa, ja nigdy nie mówiłam, że w konkretnym przypadku, nie warto spróbować....ale ja, już nie umiałabym po prostu....jestem zero jedynkowa...
    I sama zastanawiam się, dlaczego nikt mnie nigdy nie zdradził....a innym kobietom zdarza się to często....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 22 października 2013 - 19:53
    Może nie zdążyli ? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 19:54
    Twoje wcześniejsze posty odebrałam , jakby to Twój maż zdradził Cię emocjonalnie ale jeśli nie zostałaś zdradzona, to dla mnie, nie ma znaczenia ...ale mimo wszystko jeśli możesz to potwierdz lub zaprzecz ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 22 października 2013 - 20:08
    nie zdradził mnie nikt fizycznie...o ile mi wiadomo, romans też sama wykluczam, zważywszy naprawdę duże zaangażowanie i czas mi poświęcany przez moich mężczyzn....no chyba, że wyrzucając śmieci kochanka czekała na Niego przy śmietniku....
    Z moim mężem rozstałam się, bo nasze drogi się rozeszły...wiem, ze to nic nikomu nie mówi, ale nie chce wchodzić w szczegóły, nagle zaczęliśmy mówić innymi językami....a ponieważ znał moje podejście do wielu spraw, zaczął kłamać... ukrywał przede mną rzeczy, których nie można ukrywać przed kimś z kimś się mieszka, nie mówiąc już o wspólnym prowadzeniu firmy...mam wrażenie, że z dnia na dzień, stał się innym człowiekiem....a ja, nie z każdym mogę być...
    Przeżyłam to bardzo, nawet może bardziej , niż wiele kobiet, które znam.... ponieważ ja w ogóle bardzo wszystko przeżywam..... dla mnie to był już obcy człowiek, z którym nie umiałabym już dalej żyć.....w związku potrzebuję wiedzieć i czuć, że mam za plecami ścianę....kiedy się odwróciłam po latach, nie było nikogo...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 20:16
    ~alutka napisał:
    @Roma....czasami taka historia pozwala odnaleźć się parze na nowo....też tak bywa, ja nigdy nie mówiłam, że w konkretnym przypadku, nie warto spróbować....ale ja, już nie umiałabym po prostu....jestem zero jedynkowa...
    I sama zastanawiam się, dlaczego nikt mnie nigdy nie zdradził....a innym kobietom zdarza się to często....


    są pewne granice , granice których się nie przekroczy , ale to zależy to od siły , siły kobiety , która potrafi to unieść ....nie mnie to oceniać ale.... np. @zuza to zrozumie ......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 20:35
    Wiesz Alutka jeśli to nie była zdrada ....ja to zrozumiem, też z mężem prowadzę wspólny biznes ale on nie wsadziłby mnie na kilka miesięcy w fotel tylko dlatego ,że mielibyśmy inne zdanie na temat wspólnego biznesu...... piszę to dlatego ponieważ inne kobiety tego nie pojmą .......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 20:39
    zresztą to nie ma znaczenia z jakiego powodu się rozstajemy .....jeśli komuś coś nie pasuje to ma prawo się rozstać i być szczęśliwym ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 22 października 2013 - 20:44
    Przestał rozmawiać ze mną a zaczął z moją przyjaciółką....szukał zrozumienia poza domem....ja mu tylko pomogłam je znaleźć.....a w fotel wsadziłam się sama, żeby zamknąć pewien etap....i zacząć nowy...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aga40 ~aga40
    ~aga40
    Napisane 22 października 2013 - 20:46
    Co wam mogę powiedzieć, chyba tylko tyle że żałuję że nie zakonczylam tego od razu jak się dowiedziałem , masz autka rację że to jest teraz jakby dla mnie obcy człowiek . On bardzo zabiega i okazuje swoją miłość ale ja nie wierze, mało tego to mnie dlawi , jestem przerażona choć powinnam być przyzwyczajona bo to nie pierwszy numer jaki mi wykrecil, weszlam na to forum bo myślałam ze faceci odpowiedzą na pytanie jsk można najpierw z żoną potem z kochanką a potem znowu z żoną. Ale oni mnie tylko obszczekali i oczekiwali litości dla siebie i swoich czynów. A te usprawiedliwiali miłością. Poczytajcie co piszą mężczyźni o kobietach które się zakochaly albo zdradzily i wcale nie trzeba daleko szukać tylko tu na tym portalu pod innym tytułem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 20:52
    ~alutka napisał:
    Przestał rozmawiać ze mną a zaczął z moją przyjaciółką....szukał zrozumienia poza domem....ja mu tylko pomogłam je znaleźć.....a w fotel wsadziłam się sama, żeby zamknąć pewien etap....i zacząć nowy...

    ja Cię rozumiem ...ale tak fajnie o NIM pisałaś nie szkoda Ci ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 20:57
    ~aga40 napisał:
    Co wam mogę powiedzieć, chyba tylko tyle że żałuję że nie zakonczylam tego od razu jak się dowiedziałem , masz autka rację że to jest teraz jakby dla mnie obcy człowiek . On bardzo zabiega i okazuje swoją miłość ale ja nie wierze, mało tego to mnie dlawi , jestem przerażona choć powinnam być przyzwyczajona bo to nie pierwszy numer jaki mi wykrecil, weszlam na to forum bo myślałam ze faceci odpowiedzą na pytanie jsk można najpierw z żoną potem z kochanką a potem znowu z żoną. Ale oni mnie tylko obszczekali i oczekiwali litości dla siebie i swoich czynów. A te usprawiedliwiali miłością. Poczytajcie co piszą mężczyźni o kobietach które się zakochaly albo zdradzily i wcale nie trzeba daleko szukać tylko tu na tym portalu pod innym tytułem.



    AGA ...jakby nie zabiegał to byś go wyrzuciła z hukiem ...sama napisałaś czas uczy spojrzeć na inne sprawy inaczej .....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 21:19
    ~aga40 napisał:
    Co wam mogę powiedzieć, chyba tylko tyle że żałuję że nie zakonczylam tego od razu jak się dowiedziałem , masz autka rację że to jest teraz jakby dla mnie obcy człowiek . On bardzo zabiega i okazuje swoją miłość ale ja nie wierze, mało tego to mnie dlawi , jestem przerażona choć powinnam być przyzwyczajona bo to nie pierwszy numer jaki mi wykrecil, weszlam na to forum bo myślałam ze faceci odpowiedzą na pytanie jsk można najpierw z żoną potem z kochanką a potem znowu z żoną. Ale oni mnie tylko obszczekali i oczekiwali litości dla siebie i swoich czynów. A te usprawiedliwiali miłością. Poczytajcie co piszą mężczyźni o kobietach które się zakochaly albo zdradzily i wcale nie trzeba daleko szukać tylko tu na tym portalu pod innym tytułem.


    to co piszą faceci o kobietach , które zdradziły @Aga nie czytaj i nie czytaj też tego co piszą kobiety , którym wyrządzili faceci tyle zła ,że pewnie Ty byś tego nie uniosła ....tak fajne napisałaś co znaczy dla Ciebie małżeństwo ......sama doskonale wiesz co jest dla Ciebie ważne .....a w tym wszystkim najważniejsza jesteś TY !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jogi ~jogi
    ~jogi
    Napisane 22 października 2013 - 21:30
    Fantazja fantazja bo fantazja jest od tego, aby bawić się aby bawić się , aby bawić się na całego.....:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roma ~Roma
    ~Roma
    Napisane 22 października 2013 - 21:41
    ~jogi napisał:
    Fantazja fantazja bo fantazja jest od tego, aby bawić się aby bawić się , aby bawić się na całego.....:)

    Jogi nie fantazjuj tylko stawaj tu murem za mną :) patrz ile mamy do zrobienia.... :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy