Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Desperatki

Rozpoczęte przez ~Robert, 26 paź 2012
  • avatar ~MrAnalogy ~MrAnalogy
    ~MrAnalogy
    Napisane 31 października 2012 - 15:46
    I tu muszę się z panią zgodzić,pomimo iż jestem mężczyzną.Ale jeśli jest coś dobrze sformułowane i ma w sobie wiele prawdy należy najzwyczajniej podzielać takie opinie.Po co roztrząsać i wałkować pojedyńcze przykłady,są to rzeczywiście kwestie indywidualne.Nie zależy mi broń Boże na żadnym pochlebstwie w kierunku płci przeciwnej ale jeśli coś jest obiektywnie ocenione i podane to nie należy być hipokrytą i najzwyczajniej przyjąć to do wiadomości.Osobiście zgadzam się z Pani wypowiedzią i Życzę Powodzenia oraz Pozdrawiam:))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DuchLenina ~DuchLenina
    ~DuchLenina
    Napisane 31 października 2012 - 17:42
    Co za kotlet, może to trochę narcystyczne , ale mi schlebia jak kobiety o mnie zabiegają nawet te stare grube i brzydkie zawsze im powtarzam że mają w sobie coś pięknego .... ale ja za chwilę to wyjmę :)) - Idę pić do fajnego baru !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiktor23s ~wiktor23s
    ~wiktor23s
    Napisane 03 listopada 2012 - 18:32
    witam wszystkich ale czemu zadna z pani nie powie ze kobiety teraz potrfia skszywdzic meszczyzne czase gorzej niz to robili oni ,moze kobiety nie wszystkie potrfia do cenic to co staraja sie ich drugie polowy ,a to dlatego bo widza ponie nic wiecej tylko swoje ego,i tochyba jest najgorsze w ty wszystkim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy