Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy zdradziła ?

Rozpoczęte przez ~Mężczyzna 0302, 14 cze 2020
  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 14 czerwca 2020 - 17:51
    Mam problem . Jestem z żoną od 25 lat
    Kocham ją. Jednak zaczeła się dziwnie zachowywać . Przestała chodzić do kościoła , co było u niej nie do pomyślenia. Seks obecnie raz na jakiś czas. Wykręty typu boli mnie brzuch. Podczas seksu najlepiej od tyłu i szybko. Dużo pracuje , moja żona zajmuje się domem. Kiedyś po powrocie z pracy na jej szyi zobaczyłem malinkę, innym razem podczas seksu była tak luźna że nie czułem jej. Zdarzyło się to jeden raz. Napewno nie używa Żadnych zabawek bo dla niej to głupota. Innym razem gdy miała być w domu zadzwonilem, a ona była gdzieś w przestrzeni otwartej bo bardzo był donośny wiatr. Na telefonie przesiaduje godzinami. Kiedyś sprawdzając jej telefon trafiłem na rozmowę a jakimś mężczyzna. Nie chciałem się do tego przyznać udawałem że ktoś mi te rozmowy wysłał. O a zaczęła się wypierać że ktoś ją wrabia, że ktoś musiał to za nią pisać. Poszła na policję jednak oni nic nie mogą. Wymyśliła wynajęcie firmy do odzyskania danych z telefonu, jednak okazało się że przy użytkowaniu telefonu nie da się tych danych całkowicie odzyskać . Narobiła wielkiego szumu. Na początku pomysłem że skoro aż na policję poszła to naprawdę ktoś ją wrabia. Ale później gdy okazało się że nic nie da się ani potwierdzić, ani zaprzeczyć zgupialem. Co o tym myślicie . Zdradza czy nie? Sam już się pogubiłem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ddd ~ddd
    ~ddd
    Napisane 15 czerwca 2020 - 15:23
    najczesciej jest ze jak podejrzewasz swojego partnera o zdrade, to ta zdrada jest juz od bardzo dawna, skoro chcesz wiedziec dokladnie na czym stoisz, GPS, w samochodzie jak jezdzi samochhodem, w torebce , albo kup brelok z wmontowanym GPS do jej kluczy, keyloger zaintalowany na telefonie, laptopie, ale licz sie z tym ze moze byc drugi telefon, to ci szybko da odpowiedz czy cos jest grane

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FRYT ~FRYT
    ~FRYT
    Napisane 15 czerwca 2020 - 15:50
    jak nie masz dowodow to uzbroj sie w cierpliwosc, na twarzy maska, bo jak ona zdradza, a zobaczy ze ty ja podejrzewasz to zejdzie do podziemia, dlatego graj poczciwego misia co o niczym nie wie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 15 czerwca 2020 - 17:25
    Niestety nie wytrzymałem i jej wprost powiedziałem jakie mam podejrzenia nie mając dowodów . Teraz ona cały czas mi tłumaczy że ona nic złego nie zrobiła. Sam naprawdę czuję jak mi kręci w głowie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mhm ~mhm
    ~mhm
    Napisane 15 czerwca 2020 - 17:45
    wiec udawaj slodkiego misia co wierzy we wszystko, a jednoczesnie po cichutku sprawdzaj, teraz bierz pod uwage zejscie do poddziemia, drugi telefon, konspiracja, wiec zacznij od namierzenia kim ewentualnie jest ten szwagier, jak miales tamte wiadomosci od niego to jest numer telefonu, zadzwon na ten numer z innego aparatu, dowiedz sie kto to, popros aby znajoma ci osoba go sprawdzila, I dalej GPS keyloger, bo to podstawa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 15 czerwca 2020 - 17:47
    A macie kogoś kto zainstaluje keylogera?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dimi ~dimi
    ~dimi
    Napisane 15 czerwca 2020 - 17:51
    keylogera sciagasz z internetu, szukasz jaki potrzebny na jej telefon, a jaki na laptopa, wrzucisz na wyszukiwarke to ci wyjdzie, najpierw zainstaluj na swoim telefonie, to zobaczysz jak to wszystko dziala, I jak to sie robi, przede wszystkim poznaj trase jej praca dom, pomysl kto to moze byc, namierzysz goscia to rozpracujesz gdzie sie spotykaja
    jaka jest jej praca? gdzie moze sie spotykac z tym gosciem? czy masz mozliwosc zatrudnic detektywa? popytaj ile taki kosztuje u ciebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kolo ~kolo
    ~kolo
    Napisane 15 czerwca 2020 - 17:54
    na wszelki wypadek zabezpiecz siebie, twoje finance, zebys nagle nie obudzil sie pod mostem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 15 czerwca 2020 - 18:16
    Problem jest taki że moja żona nie pracuje, ja jestem kierowcą więc w domu czasem na noc jestem. I tyle. Mieszka z nami córka która pracuje. Więc żona może robić co jej się podoba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oldman ~oldman
    ~oldman
    Napisane 15 czerwca 2020 - 18:22
    dyskretnie kamerki w domu, najlepiej takie zebys mogl sobie z telefonu komorkowego obserowowac co sie w domu dzieje, z nagrywaniem, zacznij od tego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rtyu ~rtyu
    ~rtyu
    Napisane 15 czerwca 2020 - 18:28
    psychicznie sie wykonczysz bedac w drodze I myslac co sie dzieje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 15 czerwca 2020 - 19:12
    Niestety zawalilem mówiąc jej co myślę.. od tego momentu nawet przy mnie na telefon nie spojrzy. Do tego cały czas że to napewno jakąś kobieta przeciwko naszemu małżeństwu wymyśliła.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 15 czerwca 2020 - 19:31
    Skoro Twoja żona nie pracuje to telefon jest na Ciebie. Ściągnij bilingi i zobacz gdzie dzwoni. Keylogger czy aplikacja na telefon musi być zrobiona z głową, żeby nie spalić. Tym bardziej teraz, gdy jej o tym powiedziałeś. Detektyw to bardzo dobry pomysł. Ew. dyktafon, ale dyskretny.

    Jeśli masz dostęp to sprawdź jej telefon. Ale to co usunięte, kontakty w poczcie i kliencie www, maile, itp. Komunikatory zapewne wyczyściła, więc nie żądaj ostentacyjnie telefonu.

    A co do Ciebie. Tak jak Ci radzono. Zabezpiecz tyły finansowo i podejdź na chłodno. Jeśli dasz wygrać emocjom nie będziesz działał racjonalnie. Jeśli będziesz pogodzony z tym, że to może być prawda będzie Ci łatwiej działać i przetrwać psychicznie.

    Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 15 czerwca 2020 - 19:38
    Jeżeli chodzi o bilingi nawet pół sekundy połączenia nie ma z nikim, wszystkie najbardziej racjonalne pomysłu pozyskania czegokolwiek nie potwierdziły tego. I dalej nie wiem czy faktycznie ktoś ją wrabia czy to ona ma zbyt dużo do stracenia i się z honorem nie przyzna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 15 czerwca 2020 - 19:42
    Dom jest na nią i na córkę , konto mamy wspólne. Ale jeżeli będzie chciała rozwodu zostanie bez środków do życia bo nigdy nie pracowała. Jest osobą której mogłoby zależeć na rozwaleniuojego małżeństwa ,kobieta , ale nie wiem czy posunelaby się do tego żeby wrabiacoja żonę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 15 czerwca 2020 - 19:50
    Więc albo to nieprawda albo jest doświadczona i dzwoni np. przez whatsapp. Jeśli nie macie rozdzielności majątkowej to cały majątek jest wspólny. Chyba, że chałupę dostała w spadku. I niestety, ale to Ty zostaniesz bez domu, dziecka i kasy. Najpierw jako zabezpieczenie przed orzeczeniem będziesz jej płacił kilka tysi, a potem sąd orzeknie, że znacząco pogorszył się jej status społeczny. Chyba, że udowodnisz jej wyłączną winę. Pamiętaj jednak, że sama zdrada o tym nie świadczy. Jeśli w ogóle miała miejsce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 15 czerwca 2020 - 19:56
    Osobiście wszystko u notariusza na nią przepisałem bo stwierdziłam że skoro jestem kierowcą różne rzeczy mogą się zdarzyć. Sam ze swoją głową wariuje. Życia bez niej sobie nie wyobrażam. Ale przypomnienie sobie na przykład momentu w którym była tak luźna podczas stosunku że to wręcz nie możliwe dostaje szału

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężczyzna 0302 ~Mężczyzna 0302
    ~Mężczyzna 0302
    Napisane 15 czerwca 2020 - 19:57
    Jeżeli to prawda to podejrzewam że trwa to koło 5 lat, od tyłu mam podejrzenia. Ale chcąc być z nią wolałem tego nie ruszać . Aż wpadły mi w ręce te rozmowy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 15 czerwca 2020 - 20:20
    ~Mężczyzna napisał:
    Osobiście wszystko u notariusza na nią przepisałem bo stwierdziłam że skoro jestem kierowcą różne rzeczy mogą się zdarzyć. Sam ze swoją głową wariuje. Życia bez niej sobie nie wyobrażam. Ale przypomnienie sobie na przykład momentu w którym była tak luźna podczas stosunku że to wręcz nie możliwe dostaje szału

    Idź do notariusza, zrób ponowny podział majątku tak żebyś był zabezpieczony. Sporządź testament i zdecyduj komu chcesz przekazać te środki. Jeżeli żona zacznie torpedować ten pomysł masz znak, że dzieje się coś złego.
    Naprawdę ja nie rozumiem tego dlaczego niektórzy mężczyźni mają tak słabą „inteligencję finansową”. Sami się prosicie o kłopoty. Nic tego nie tłumaczy. Zarabiacie a nie pilnujecie swojej kasy. Tyracie a nie macie niczego swojego. Dlaczego dajecie się ograbiać? Każdy dorosły zdrowy człowiek ma obowiązek na siebie zarobić. Taka postawa jak Twoja wpływa demoralizująco na inne kobiety. Weź się chłopie w garść i pierwsze co to osobne konto w banku dla Ciebie, do którego żonka nie ma dostępu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 15 czerwca 2020 - 20:26
    Przepisałeś jej wszystko u notariusza powiadasz... No nie było to zbyt rozsądne... Mówiąc bardzo łagodnie. Jeśli nie masz żadnego swojego konta i to nie Ty zarządzasz oszczędnościami to masz zadatki na bardzo naiwnego człowieka...

    Co to były za rozmowy? Nie wkręcasz się czasem? Poza tym jeśli poszła na policję to masz zabezpieczenie dowodowe na rozprawę. Pogadaj z prawnikiem i zacznij myśleć o sobie, bo zaraz oddasz jej wszystko, włącznie z nerkami, a ona pójdzie do innego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy