Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy lodzik to zdrad

Rozpoczęte przez ~Marek, 10 mar 2019
  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 10 marca 2019 - 15:22
    wczoraj jechałem z koleżanką żony do Berlina po samochód,po pewnym czasie spytała mnie ile musi mi zapłacić za drogę i załatwienie formalnośći na miejscu odpowiedziałem że nic na co ona czy może mosię odwdzięczyć w inny sposób ja na to że tak ona zabrała się za mój rozporek wyjęła wacka i zaczęła mi robić loda zrobiła do końca nie powiem podobało mi się ale powiedziałem jej że to zdrada mojej żony ona na to że lodzik to nie zdrada co otym myślicie czy powiedzieć o tym żonie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~ K ~~ K
    ~~ K
    Napisane 10 marca 2019 - 18:57
    Cześć dokładnie tak samo mój mąż zrobił mi i cóż nie wybaczyłam tego mu dla mnie to zdrada. Wtedy tylko spytałam się go gdyby to ktoś mi zrobił dobrze rączką i ustami to co on by mi powiedział...? Czy dla niego to byłaby zdrada? To czy powiesz czy nie od ciebie zależy każdy inaczej ci powie co by zrobił.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jola ~Jola
    ~Jola
    Napisane 12 marca 2019 - 21:38
    Zdrada zawsze jest zdradą, zrobiłeś to z inną kobietą. Dla mnie nawet pocałunek byłby zdradą, nie jest ważne kto zainicjował "lodzika". Najważniejsze jest, że nie odmówiłeś i pewnie byłeś zadowolony a to jest niewybaczalne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężatka ~Mężatka
    ~Mężatka
    Napisane 13 marca 2019 - 01:51
    Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie - jak jakiś facet zrobi Twojej żonie minetę to jest zdrada czy nie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 18 marca 2019 - 13:12
    strach mieć takie koleżanki.

    a teraz powie zonie - będzie dym albo rozwód
    ty powiesz -będzie dym albo rozwód

    lipa z każdej strony oby warto było, ja bym milczał choć znając życie i tak się wyda.

    zastanów się po co koleżanka to zrobiła a ty dlaczego jej nie odepchnąłeś

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 19 marca 2019 - 10:40
    ~Darek napisał:

    zastanów się po co koleżanka to zrobiła a ty dlaczego jej nie odepchnąłeś

    To pytanie mi się nasunęło od razu... ;-)

    Gdyby mi coś takiego zaproponowała koleżanka... atrakcyjna, ale bliska znajoma mojej żony...
    Bym ją chyba zabił śmiechem ;-))).

    Jasne, że pokusa jest i na decyzje tylko chwilka, bo otwarcie rozporka, to tylko kilka, kilkanaście sekund ;-),

    Jednak nie wyobrażam sobie ot tak dać komuś wylizać - choćby nawet z prozaicznego powodu, że boję się infekcji - pomijając te wznioślejsze i daleko ważniejsze ;-)...

    Marek...
    Módl się teraz żarliwie, by Twoja żona się o tym nie dowiedziała, a z koleżanką obchodź się jak z jajkiem, bo ona w razie draki na pewno żonie powie do czego zdolny jest jej mąż...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 19 marca 2019 - 14:27
    ~Robert1971 napisał:

    (...)
    Marek...
    Módl się teraz żarliwie, by Twoja żona się o tym nie dowiedziała, a z koleżanką obchodź się jak z jajkiem, bo ona w razie draki na pewno żonie powie do czego zdolny jest jej mąż...

    Robercie,
    Gorzej jeśli to Żona Marka zaplanowała ten samochodowy numerek! :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 27 marca 2019 - 05:39
    ~Aniołek napisał:

    Gorzej jeśli to Żona Marka zaplanowała ten samochodowy numerek! :-)

    Hmmm...
    Ciekawa koncepcja ;-).

    No tak... nie brałem takiej możliwości pod uwagę, ale to też niewykluczone hehe.

    Widzisz...
    mamy kolejny powód by trzymać rękę na pulsie.

    Promiskuityzm budzi zawsze kontrowersje ;-).
    Szczególnie jak się jest w związku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy