Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

co nowego polecacie do poczytania

Rozpoczęte przez ~jan, 10 mar 2017
  • avatar ~balantines ~balantines
    ~balantines
    Napisane 29 listopada 2017 - 18:50
    ~Edek napisał:
    ~maria napisał:
    ~balantines napisał:
    ~Andrzej napisał:
    jestem ciekawy tak naprawde ilu polakow ta sprawa jakos dotyczy i czy jakies odszkodowania jednak w przyszlosci beda wyplacane. kontekt takich afer jest niezwykle istotny, dzieki za polecenie ksiazki


    Upolowałam na Arosie w bardzo korzystnej cenie. Akurat dla ojca, on się tematem interesuje, chociaż ma opla :)


    Takie tematy jak te cała historia nie jets tylko dla uzytkownikow VW, to swietna pozycja pokazjaca tak naprawde mechanizmy obecne teraz w biznesie..


    nooo, nielegalne metody w polityce firm to teraz standard.. to, ze sie to dzieje to jedno, i w zasadzie - wiadomo, ale zawsze najciekawszy jest kontekst, powody...


    Szkoda, że na tych nielegalnych metodach muszą ucierpieć zwykli użytkownicy VW i środowisko. Teraz toczą się polskie procesy, z tego, co wiem. A Ewing o tym wszystkim pisze u siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Henryk Konkol ~Henryk Konkol
    ~Henryk Konkol
    Napisane 26 czerwca 2020 - 19:57
    książka pojawi się w księgarniach internetowych 15/16 lipca br. tytuł "Dziewczyny jego życia" tom pierwszy z czterech "Wiosna" wydawnictwo Alternatywne Poznań. Miłego czytania, a warto przeczytać. Podziel się opinią.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy