Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

co najlepsze na wzdęcia?

Rozpoczęte przez ~ben, 25 kwi 2019
  • ~ben
    ~ben
    Napisane 25 kwietnia 2019 - 22:29
    co najlepsze?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~kopuk
    ~kopuk
    Napisane 27 kwietnia 2019 - 18:34
    Jak do tej pory zawsze szybko pomagał mi ulgasim, tani a skuteczność rewelacyjna. Kiedys mi go lekarz polecił przed badaniem usg, a potem już brałem jak sobie pofolgowałem z jedzeniem i miałem mega wzdęcia

• ~Izyd
    ~Izyd
    Napisane 28 kwietnia 2019 - 20:59
    Hey może problem nie jest taki sam, ale wydaje mi sie podobny. Co poradzicie na nietrzymanie moczu ? Koleżanka ma ten problem, wstydzi się okropnie. Ja mogę jej tylko pomóc że biegam jej do apteki po artykuły "pierwszej pomocy" Doz mam blisko więc nie ma problemu, ale co ztym fantem zrobić ?

• ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:13
    Uglix zdecydowanie

• ~psiko
    ~psiko
    Napisane 08 maja 2019 - 22:57
    kupiłem sobie ten ulgasim, coś czuję że jeszcze nie raz się przyda. Zaczął się mój ulubiony sezon grille, piwko, karkóweczka ciężko sobie odmówić, a potem brzuch jak balon. Już mam te tabletki przetestowane, pomogły dosyć szybko.

• ~Buła
    ~Buła
    Napisane 27 maja 2019 - 23:26
    Środki z symetykonem są najlepsze i najbezpieczniejsze, bo on się nie wchłania do organizmu, rozbija pęcherzyki powietrza w jelitach i jest usuwany w niezmienionej formie. Ja tez kupuję ulgasim, dobra dawka i konkurencyjna cena. No i szybko pomaga, a to dla mnie ważne, bo po co się męczyć.

• ~Gmix
    ~Gmix
    Napisane 14 czerwca 2019 - 15:06
    Masz rację. Nie bez powodu symentykon, czyli właśnie np. ulgasim, stosuje się przed badaniami brzucha, bo ten środek rozbija pęcherzyki i wtedy badanie jest wiarygodne. Ale tabletki z symentykonem działają też na przejedzenie, bo pomagają szybciej trawić i właśnie radzą sobie z gazami.

• ~woddi
    ~woddi
    Napisane 16 lipca 2019 - 08:49
    musiałem w tamtym miesiącu mieć badanie brzucha, więc lekarz powiedział, że dzień przed i w dzień badania trzeba brać jakieś tabletki na rozbicie gazów. wziąłem ulgasim, które polecono mi w aptece. Badanie przeszło bez problemów, a mi zostało trochę tych tabletek i tak się złożyło,że miałem je w aucie, więc u kolegi na grillu, kiedy trochę się przejadłem, to też uratowały sytuację.

• ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 10 sierpnia 2019 - 16:47
    Mi na wzdęcia pomaga Kebene Plus

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook