Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

co najlepsze na wzdęcia?

Rozpoczęte przez ~ben, 25 kwi 2019
  • avatar ~ben ~ben
    ~ben
    Napisane 25 kwietnia 2019 - 22:29
    co najlepsze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kopuk ~kopuk
    ~kopuk
    Napisane 27 kwietnia 2019 - 18:34
    Jak do tej pory zawsze szybko pomagał mi ulgasim, tani a skuteczność rewelacyjna. Kiedys mi go lekarz polecił przed badaniem usg, a potem już brałem jak sobie pofolgowałem z jedzeniem i miałem mega wzdęcia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izyd ~Izyd
    ~Izyd
    Napisane 28 kwietnia 2019 - 20:59
    Hey może problem nie jest taki sam, ale wydaje mi sie podobny. Co poradzicie na nietrzymanie moczu ? Koleżanka ma ten problem, wstydzi się okropnie. Ja mogę jej tylko pomóc że biegam jej do apteki po artykuły "pierwszej pomocy" Doz mam blisko więc nie ma problemu, ale co ztym fantem zrobić ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:13
    Uglix zdecydowanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~psiko ~psiko
    ~psiko
    Napisane 08 maja 2019 - 22:57
    kupiłem sobie ten ulgasim, coś czuję że jeszcze nie raz się przyda. Zaczął się mój ulubiony sezon grille, piwko, karkóweczka ciężko sobie odmówić, a potem brzuch jak balon. Już mam te tabletki przetestowane, pomogły dosyć szybko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Buła ~Buła
    ~Buła
    Napisane 27 maja 2019 - 23:26
    Środki z symetykonem są najlepsze i najbezpieczniejsze, bo on się nie wchłania do organizmu, rozbija pęcherzyki powietrza w jelitach i jest usuwany w niezmienionej formie. Ja tez kupuję ulgasim, dobra dawka i konkurencyjna cena. No i szybko pomaga, a to dla mnie ważne, bo po co się męczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gmix ~Gmix
    ~Gmix
    Napisane 14 czerwca 2019 - 15:06
    Masz rację. Nie bez powodu symentykon, czyli właśnie np. ulgasim, stosuje się przed badaniami brzucha, bo ten środek rozbija pęcherzyki i wtedy badanie jest wiarygodne. Ale tabletki z symentykonem działają też na przejedzenie, bo pomagają szybciej trawić i właśnie radzą sobie z gazami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~woddi ~woddi
    ~woddi
    Napisane 16 lipca 2019 - 08:49
    musiałem w tamtym miesiącu mieć badanie brzucha, więc lekarz powiedział, że dzień przed i w dzień badania trzeba brać jakieś tabletki na rozbicie gazów. wziąłem ulgasim, które polecono mi w aptece. Badanie przeszło bez problemów, a mi zostało trochę tych tabletek i tak się złożyło,że miałem je w aucie, więc u kolegi na grillu, kiedy trochę się przejadłem, to też uratowały sytuację.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 10 sierpnia 2019 - 16:47
    Mi na wzdęcia pomaga Kebene Plus

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wladek ~wladek
    ~wladek
    Napisane 01 września 2019 - 11:39
    Probiotyk robi całkiem niezłą robotę. Acidolac ze trzy tygodnie i zobaczysz wielką różnicę. Bakterie probiotyczne to podstawa, jeśli poważnie myślisz o swoim zdrowiu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosko ~Gosko
    ~Gosko
    Napisane 10 września 2019 - 12:24
    Racja, probiotyki są spoko i to nie tylko na wzdęcia, ale jednak jak trzeba zadziałać szybko, czyli nie wiem... jak jestem na grillu i zjem za dużo karkówki, co sprawia, że brzuch mi za moment pęknie, to jednak łykam wtedy tabletki ulgasim, które działają bardzo szybko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wolski ~wolski
    ~wolski
    Napisane 17 września 2019 - 20:49
    Ale ulgasim to są tabletki, które można kupić bez recepty? Kumpel zaprosił mnie na kilka dni na jesienne żeglowanie, więc coś czuję, że będzie tam tłusto jedzone przy ogniskach i na pewno takie tabletki jak ulgasim by mi się przydały.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 22 września 2019 - 22:10
    tak, ulgasim kupisz w każdej aptece bez recepty, też je stosuje jak sobie pojem smacznie i niezdrowo. Działają bardzo szybko i po alkoholu można stosować ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Smerko ~Smerko
    ~Smerko
    Napisane 24 września 2019 - 12:44
    @wolski, tak ulgasim możesz kupić chyba w każdej aptece bez recepty. a z tego co pisałeś, to sie przydadzą, bo wiadomo, że na rybach i przy ognisku to człowiek lubi sobie podjeść. tylko staraj się nie łączyć tabletek z alkoholem jednak ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaszko ~kaszko
    ~kaszko
    Napisane 25 września 2019 - 13:37
    Przyznaję się, że i ja na ostanim weselu ziomka ratowałem się ulgasimem, bo jak mnie wzięło na gazy, to myślałem, że zrobię za chwilę coś więcej. Dobrze, że żona nosi takie rzeczy w torebce. Taka żona to skarb!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~meses ~meses
    ~meses
    Napisane 30 września 2019 - 11:32
    Mi na wzdęcia zawsze pomaga ulgasim, jest w naszej domowej apteczce na stałe :) Usuwa wzdęcia i gazy w szybkim tempie. Nie powoduje rozwolnienia i nie ma działań ubocznych. Małe kapsułki są łatwe do połknięcia. Wystarczy tylko jedna aby lek zaczął działać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kimo ~kimo
    ~kimo
    Napisane 02 października 2019 - 19:12
    mówisz, jak moja żona i sam na początku nie wierzyłem, że ulgasim może pomóc np. jak zjem za dużo i będę miał wzdęcia, ale ostatnio na weselu kolegi się przekonałem. trochę popłynąłem z jedzeniem, bo byłem kierowcą, więc nie piłem, to jadłem. już po 22 prosiłem żonę o ulgasim i tabletki super mi pomogły.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mironnn ~mironnn
    ~mironnn
    Napisane 07 czerwca 2021 - 01:49
    Mi pomogł Snai Natural
    ma wyciąg ze śluzu ślimaka, pomaga na zołądek i trzystke i na skore też, wzdecia przeszły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy