Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Co na trądzik

Rozpoczęte przez ~kastor, 22 lis 2016
  • ~kastor
    ~kastor
    Napisane 22 listopada 2016 - 09:30
    Witam. Czy ktoś tutaj zmaga się z problemem trądziku w wieku 40 lat? Sam nie moge sobie juz poradzić z cerą. Zawsze miałem trądzik w pewnym nasileniu, jednak w ostatnim czasie jest on u mnie bardzo widoczny ( nie wiem w czym jest problem). Przetestowałem wiele środków reklamowanych w walce z tradzikiem. Mam jednak wrażenie,że wiekszość z nich nie działa. Czy jest coś co realnie mi w tym pomoże?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~doter
    ~doter
    Napisane 09 grudnia 2016 - 12:37
    ~kastor napisał:
    Witam. Czy ktoś tutaj zmaga się z problemem trądziku w wieku 40 lat? Sam nie moge sobie juz poradzić z cerą. Zawsze miałem trądzik w pewnym nasileniu, jednak w ostatnim czasie jest on u mnie bardzo widoczny ( nie wiem w czym jest problem). Przetestowałem wiele środków reklamowanych w walce z tradzikiem. Mam jednak wrażenie,że wiekszość z nich nie działa. Czy jest coś co realnie mi w tym pomoże?

To nie jest tak, ze trądzik pojawia sie jedynie u młodzieży. Może pojawic się w każdym wieku. Niektórzy wcale nie lecza sie i tradzik jest nieprzerwanie.Wypróbuj sobie Sevolium. Polecają to dermatolodzy. Jest to kosmetyk bez recepty, zamówisz przez internet. Zwykle jak Sevolium nie pomaga to przypisuje sie retinoidy. W wiekszości przypadków jednak ten kosmetyk w zupełności wystarczy na twarz.

• ~jorg
    ~jorg
    Napisane 07 czerwca 2017 - 10:15
    Polecam taki żel na trądzik mediqskin - naprawdę dobrze i szybko sobie radzi z trądzikiem

• ~Janek
    ~Janek
    Napisane 16 sierpnia 2017 - 07:18
    Mi na trądzik pomogło oczyszczanie twarzy wykonane Studio Urody Zuzanna Słupsk.
    Tak mi doradzono, więc spróbowałem i dzis nie żałuję tego kompletnie.

• ~Marlon
    ~Marlon
    Napisane 22 sierpnia 2017 - 12:49
    Stwierdzam, że to jest naprawdę skuteczny preparat.W końcu coś skutecznie działa na moje krosty. Myślę, że jeszcze ze dwa tygodnie i wszystkie znikną z mojej twarzy. Co prawda ja mediqskin nakładam wieczorem, na oczyszczoną skórę. W ciągu dnia nie miałoby to większego sensu.

• ~daruska-1987
    ~daruska-1987
    Napisane 25 kwietnia 2018 - 08:24
    Podobno wpływ hormonow to mit... ogolnie uwaza sie, ze przyczyna jest stresi niewlasciwe odzywnianie no i sklonnosci genetyczne. U kobiet czasami podklady czy kremy zapychaja pory... No i najlepeij skonsultowac z dermatologiem jak problem jest duzy bo on najlepiej powie, jaki to rodzaj tradziku i jak go leczyc... na pospolity to polecam sevolium tez, jako obieta dodam ze sie fajnie wchlania i pod makijaż jest idealny :D
    Zabiegi w gabinecie kosmetycznym tez mozna wykonac, w koncu zawsze jest to dodatkowe oczyszczanie.

• ~Mati
    ~Mati
    Napisane 11 maja 2018 - 12:48
    No sevolium nie jest tanie ale jako jedyne daje cokolwiek bo inne kremy to strata czasu poprostu.
    Przynajmniej juz sie tak nie swiece i nie jestem taki czerwony ciągle.

• ~maćko
    ~maćko
    Napisane 30 maja 2018 - 10:49
    Jak po 40 się pojawia trądzik to warto skonsultowąć z dermatologiem żeby chociaż powiedział jaki to rodzaj trądziku, ja np. mam różowaty i mam takiego "motyla" czyli czerwone policzki i nos a czasem tez broda. Moj mlodszy brat ma tlusta skore i tradzik (ma 19 lat)wiec tez poszperalem w necie i mu podpowiedzialem o tym sevolium
    to na poczatku mnie wysmial ze nie bedzie sie smarowal jakims babskim kremem ale przekonal sie pozniej i nie narzeka ;)

• ~Olga
    ~Olga
    Napisane 15 czerwca 2018 - 07:58
    Zgadzam się z poprzednikiem, przyczyn może być mnóstwo.
    Najlepiej zapytać się lekarza.
    Nie słyszałam nigdy o kremie, o którym mówicie. To krem na trądzik pospolity, czy sevolium jest ogólnie na cerę trądzikową?
    Ja nie mam może dużego problemu, ale cera jest bardzo tłusta i zdarza mi się, ze mam wysyp pryszczy.

• ~Kaspian
    ~Kaspian
    Napisane 23 czerwca 2018 - 11:31
    Olga chyba jest ogólnie bo na opakowaniu ani nigdzie nie jest napisane

• ~Karollllll
    ~Karollllll
    Napisane 28 czerwca 2018 - 23:56
    Ja generlanie z trądzikiem nigdy nie miałem problemu ale pojawił mi się w wieku 29 lat. Masakra, na plecach, twarzy, a czasem nawet klacie. Polecicie jakiegoś dobrego dermatologa w okolicach Warszawy? Może znacie kogoś stąd https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dermatolog/warszawa ? Już nie wiem co robić, od czego to w ogóle może być?

• ~Marian
    ~Marian
    Napisane 28 sierpnia 2018 - 17:14
    moja droga zoneczka mi kupila ten sevolium, czy roznice widac to narazie ciezko powiedziec ale ciesze sie ze kobita dba o mnie hehe kto by pomyslal ze w wieku 41 lat bede mial tradzik, zonka smieje sie ze przezywam druga mlodosc w sumie ma racje

• ~gogo
    ~gogo
    Napisane 21 września 2018 - 16:47
    Proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Dermatolog ] . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Lekarz najpierw przeanalizuje co Pan stosuje z leków. Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty