Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Co na trądzik

Rozpoczęte przez ~kastor, 22 lis 2016
  • avatar ~kastor ~kastor
    ~kastor
    Napisane 22 listopada 2016 - 09:30
    Witam. Czy ktoś tutaj zmaga się z problemem trądziku w wieku 40 lat? Sam nie moge sobie juz poradzić z cerą. Zawsze miałem trądzik w pewnym nasileniu, jednak w ostatnim czasie jest on u mnie bardzo widoczny ( nie wiem w czym jest problem). Przetestowałem wiele środków reklamowanych w walce z tradzikiem. Mam jednak wrażenie,że wiekszość z nich nie działa. Czy jest coś co realnie mi w tym pomoże?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~doter ~doter
    ~doter
    Napisane 09 grudnia 2016 - 12:37
    ~kastor napisał:
    Witam. Czy ktoś tutaj zmaga się z problemem trądziku w wieku 40 lat? Sam nie moge sobie juz poradzić z cerą. Zawsze miałem trądzik w pewnym nasileniu, jednak w ostatnim czasie jest on u mnie bardzo widoczny ( nie wiem w czym jest problem). Przetestowałem wiele środków reklamowanych w walce z tradzikiem. Mam jednak wrażenie,że wiekszość z nich nie działa. Czy jest coś co realnie mi w tym pomoże?

    To nie jest tak, ze trądzik pojawia sie jedynie u młodzieży. Może pojawic się w każdym wieku. Niektórzy wcale nie lecza sie i tradzik jest nieprzerwanie.Wypróbuj sobie Sevolium. Polecają to dermatolodzy. Jest to kosmetyk bez recepty, zamówisz przez internet. Zwykle jak Sevolium nie pomaga to przypisuje sie retinoidy. W wiekszości przypadków jednak ten kosmetyk w zupełności wystarczy na twarz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jorg ~jorg
    ~jorg
    Napisane 07 czerwca 2017 - 10:15
    Polecam taki żel na trądzik mediqskin - naprawdę dobrze i szybko sobie radzi z trądzikiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 16 sierpnia 2017 - 07:18
    Mi na trądzik pomogło oczyszczanie twarzy wykonane Studio Urody Zuzanna Słupsk.
    Tak mi doradzono, więc spróbowałem i dzis nie żałuję tego kompletnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marlon ~Marlon
    ~Marlon
    Napisane 22 sierpnia 2017 - 12:49
    Stwierdzam, że to jest naprawdę skuteczny preparat.W końcu coś skutecznie działa na moje krosty. Myślę, że jeszcze ze dwa tygodnie i wszystkie znikną z mojej twarzy. Co prawda ja mediqskin nakładam wieczorem, na oczyszczoną skórę. W ciągu dnia nie miałoby to większego sensu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~daruska-1987 ~daruska-1987
    ~daruska-1987
    Napisane 25 kwietnia 2018 - 08:24
    Podobno wpływ hormonow to mit... ogolnie uwaza sie, ze przyczyna jest stresi niewlasciwe odzywnianie no i sklonnosci genetyczne. U kobiet czasami podklady czy kremy zapychaja pory... No i najlepeij skonsultowac z dermatologiem jak problem jest duzy bo on najlepiej powie, jaki to rodzaj tradziku i jak go leczyc... na pospolity to polecam sevolium tez, jako obieta dodam ze sie fajnie wchlania i pod makijaż jest idealny :D
    Zabiegi w gabinecie kosmetycznym tez mozna wykonac, w koncu zawsze jest to dodatkowe oczyszczanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mati ~Mati
    ~Mati
    Napisane 11 maja 2018 - 12:48
    No sevolium nie jest tanie ale jako jedyne daje cokolwiek bo inne kremy to strata czasu poprostu.
    Przynajmniej juz sie tak nie swiece i nie jestem taki czerwony ciągle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maćko ~maćko
    ~maćko
    Napisane 30 maja 2018 - 10:49
    Jak po 40 się pojawia trądzik to warto skonsultowąć z dermatologiem żeby chociaż powiedział jaki to rodzaj trądziku, ja np. mam różowaty i mam takiego "motyla" czyli czerwone policzki i nos a czasem tez broda. Moj mlodszy brat ma tlusta skore i tradzik (ma 19 lat)wiec tez poszperalem w necie i mu podpowiedzialem o tym sevolium
    to na poczatku mnie wysmial ze nie bedzie sie smarowal jakims babskim kremem ale przekonal sie pozniej i nie narzeka ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olga ~Olga
    ~Olga
    Napisane 15 czerwca 2018 - 07:58
    Zgadzam się z poprzednikiem, przyczyn może być mnóstwo.
    Najlepiej zapytać się lekarza.
    Nie słyszałam nigdy o kremie, o którym mówicie. To krem na trądzik pospolity, czy sevolium jest ogólnie na cerę trądzikową?
    Ja nie mam może dużego problemu, ale cera jest bardzo tłusta i zdarza mi się, ze mam wysyp pryszczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaspian ~Kaspian
    ~Kaspian
    Napisane 23 czerwca 2018 - 11:31
    Olga chyba jest ogólnie bo na opakowaniu ani nigdzie nie jest napisane

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karollllll ~Karollllll
    ~Karollllll
    Napisane 28 czerwca 2018 - 23:56
    Ja generlanie z trądzikiem nigdy nie miałem problemu ale pojawił mi się w wieku 29 lat. Masakra, na plecach, twarzy, a czasem nawet klacie. Polecicie jakiegoś dobrego dermatologa w okolicach Warszawy? Może znacie kogoś stąd https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dermatolog/warszawa ? Już nie wiem co robić, od czego to w ogóle może być?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marian ~Marian
    ~Marian
    Napisane 28 sierpnia 2018 - 17:14
    moja droga zoneczka mi kupila ten sevolium, czy roznice widac to narazie ciezko powiedziec ale ciesze sie ze kobita dba o mnie hehe kto by pomyslal ze w wieku 41 lat bede mial tradzik, zonka smieje sie ze przezywam druga mlodosc w sumie ma racje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gogo ~gogo
    ~gogo
    Napisane 21 września 2018 - 16:47
    Proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Dermatolog ] . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Lekarz najpierw przeanalizuje co Pan stosuje z leków. Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aneta ~Aneta
    ~Aneta
    Napisane 26 kwietnia 2019 - 09:33
    Mój chłopak ma 30 lat a problem z trądzikiem miał chyba od zawsze. Najgorsze jest to że na niego narzekał a nic z tym nie robił. A więc ja ułożyłam mu dietę. Jest wiele produktów które powodują pryszcze. Dodatkowo zamówiłam mu tabletki. Wybrałam te które mają naturalny skład bo te silne co reklamują do niczego sie nie nadają. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMożecie sprawdzić że te wydają się spoko: https://zyciebeztradziku.pl/derminax-czy-jego-naturalny-sklad-zlikwiduje-tradzik/ ]. Dodam że dieta i branie tabletek trwa już miesiąc . Wielkich efektów nie ma ale mniej nowych pryszczy na pewno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paulina ~Paulina
    ~Paulina
    Napisane 14 maja 2019 - 15:37
    Myślę, że po 40 na trądzik będą dobre leki ziołowe. Są takie jak Derminax czy Nonacne. Ja mam 28 lat. Brałam antybiotyk ale mi nie pomógł natomiast Derminax tak. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuSprawdz sobie te tabletki w rankingu : https://zyciebeztradziku.pl/tabletki-na-tradzik/ ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~human ~human
    ~human
    Napisane 24 maja 2020 - 22:07
    U mnie problem była nie tylko twarz, ale też pryszcze na plecach. Żadne kosmetyki nie dawały rady. Dopiero z tabletkami Normatabs udało mi się uporać z tym problemem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomi ~Tomi
    ~Tomi
    Napisane 13 stycznia 2021 - 12:39
    Testowałam wiele prepratów, dostępnych w aptekach. Niestety, nie przynosiły one pożądanego rezultatu. Po długim wahaniu zdecydowałam się na laserowe leczenie trądziku w krakowskiej klinice vesuna. Nie żałuje, była to dobra decyzja. Moja cera ma się teraz świetnie, wyglądam dobrze i tak też się czuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy