Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Co mam zrobic zona powiedziala ze mnie juz nie kocha

Rozpoczęte przez ~Krzysztof, 03 sie 2019
  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 03 sierpnia 2019 - 23:35
    Witam. Mam 37 lat jedtem w zwiazku z zona 13 lat .mamy 5 dzieci od 4 do 12. Zona moja pojechala do senatorium z nasza cureczka .wszystko sie zmienilo. Zlapalem w lutym jak pisala z gosciem i wysylala gole fotki . Powiedziala ze sie pogubila. Po paru tygodniach znowu z 3 kolesiami pisala. Dalem jej szanse . Bylismy na wakacjach bylo super. Wladnie dzisiaj dowiedzialem ze znowu pisze z jakims gosciem i wysyla zdjecia gole . Powiedziala ze mnie nie kocha i ze juz nie pociagam jej . Ale chce byc ze mna . Nie wiem co mam robic . Kocham ja bardzo . Mam 5 dzieci nie chce zeby one przez to przechodzily.
    Prosze o pomoc . Moze ktos juz przechodzil taki koszmar . Nie moge spac po nocach . I pracowac . Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~ K ~~ K
    ~~ K
    Napisane 06 sierpnia 2019 - 18:17
    Krzysztofie niestety sam musisz wiedzieć co z tym zrobić, decyzja na całe życie. Dla mnie gdyby mąż mi tak powiedział i robił takie numery to niestety rozstanie w zgodzie jeśli by się dało tak -rozwód. Możesz z wygody dla żony pozostać w tym układzie i męczyć się bo powoli będzie Cię to niszczyć, jakaś rozmowa szczera, że jeśli nie zmieni swojego zachowania to rozwód, ale nie zmusisz jej do tego by kochała Ciebie i z Tobą sex uprawiała. Decyzja co dalej od ciebie zależy bo żonie tak jest dobrze, a jeśli ona nie pracuje to wogóle jesteś jej potrzebny wiesz po co.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On44 ~On44
    ~On44
    Napisane 23 sierpnia 2019 - 15:08
    ~~ napisał:
    a jeśli ona nie pracuje to wogóle jesteś jej potrzebny wiesz po co.

    Przy piątce dzieci, to z samego "500+" jest 2.500 zł, póki ten program jest realizowany. Taka ilość dzieci zaniża dochód na członka rodziny, co powoduje, że rodzina się łapie na inne formy społecznej - świadczenia rodzinne z dodatkami, dodatek mieszkaniowy, kartę dużej rodziny, zasiłki celowe, pomoc w naturze (głównie żywność i ubrania) itd. Może się tego zebrać 3-4 tys zł. Wypracowaliśmy w Polsce taki model państwa socjalnego...
    W praktyce żona jest niezależna finansowo.
    Co zrobić ? Szykuj się na wojnę (rozwód).
    1. udokumentuj zdradę (bo jest nią wysyłanie fotek) - rób screeny i zabezpiecz na 2-3 nośnikach, z czego jeden koniecznie poza domem.
    2. nagrywaj rozmowy, w których mówi, że cię nie kocha. Pytaj, co źle robisz, niech ona mówi, że nic itd. Bo w sądzie za rok - dwa zezna, że ja biłeś poniżałeś i w ogóle nie było rozmów. Wtedy nagrania będą na wagę diamentów.
    3. jeżeli ona ma zły stosunek do dzieci - krzyczy, obciąża nadmiernie pracą lub odwrotnie - zbyt im pobłaża, również to udokumentuj.
    4. najważniejsze na koniec - dbaj o dzieci z całych sił i staraj się być dla nich wsparciem i osobą nr 1.

    Ja jestem po rozwodzie i pomimo tego, że moje ex nie jest ani alkoholiczką, ani narkomanką, to ze mną mieszkają nasze dzieciaki. Jest więc nadzieja dla innych facetów.
    Co do pkt 1-3 - ja lekceważyłem oznaki końca małżeństwa, nie szykowałem się na rozwód i jej pozew mnie totalnie zaskoczył. Jednak na szczęście sprawa w sądzie trwała na tyle długo, że zdążyłem nazbierać dowodów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 24 sierpnia 2019 - 10:32
    ~~ napisał:
    Krzysztofie niestety
    (...)
    Możesz z wygody dla żony pozostać w tym układzie i męczyć się bo powoli będzie Cię to niszczyć,

    Tak! - święte słowa :-)

    'Z wygody dla żony'.
    Nie z Twojej wygody, tylko ŻONY wygody.
    A Twojej niewygody - skrajnej niewygody, dyskomfortu i wyniszczenia, wydojenia do cna i upodlenia, a na koniec zrobienia z Ciebie - jak mniemam z całkiem porządnego faceta - rogacza.

    Skoro ona Cię nie kocha, chociaż urodziła dla Ciebie/Was piątkę dzieci (?) Dobrze załapałem...? ;-)

    Kochała, a teraz nie kocha... ślubowała - małżeństwem w końcu jesteście - a teraz uważa, że to jest nie ważne...
    No klasyka.

    Takie są teraz czasy - wierz mi/nam.

    Masz tu powyżej dokładną instrukcję co powinieneś zrobić - @On44 wypunktował.

    Kochasz ją bardzo...?
    Och jakie to rozczulające...

    Tylko wiesz co?
    W TYM CAŁY JEST AMBARAS
    ŻEBY DWOJE CHCIAŁO NA RAZ...

    Czy to jest jasne? ;-).
    Ona już Cię (co najmniej) mentalnie ZDRADZIŁA.

    Ona Ciebie już nie chce...
    Rozumiesz to...?

    Powalcz o dzieci i będziesz samotnie wychowującym ojcem z dużą rodziną.
    Zakładam, że wszystkie są Twoje.
    Zresztą to i tak bez znaczenia.

    Nie męcz się chłopie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy