Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Co lubicie robić wspólnie

Rozpoczęte przez ~miss_fantasy, 22 sty 2020
  • avatar ~miss_fantasy ~miss_fantasy
    ~miss_fantasy
    Napisane 22 stycznia 2020 - 22:01
    ... ze swoimi kobietami? Pytanie do mężczyzn i to zarówno do tych, którzy kochają i układa im się, jak i do tych, którzy w jakiś sposób pracują nad obecnym stanem związku i może jeszcze daleko im do zadowalajacej sytuacji, ale coś zapewne jest takiego, co lubicie robić razem. Wymieniajcie, opisujcie, jestem bardzo ciekawa. Czytając trochę różne wątki domyślam się, że seks to jest punkt "po pierwsze z tych pierwszych", może to jednocześnie będzie jedyny punkt w niektórych przypadkach, a co więcej? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 22 stycznia 2020 - 23:50
    wiecej...
    to lubie z nia przebywac, po prostu, chocby pomilczec sobie wspolnie we wlasnym towarzystwie
    lubie tez dotyk, wymieniac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~127 ~127
    ~127
    Napisane 23 stycznia 2020 - 06:10
    ~miss_fantasy napisał:
    domyślam się, że seks to jest punkt "po pierwsze z tych pierwszych", może to jednocześnie będzie jedyny punkt w niektórych przypadkach, a co więcej? :)

    Co więcej...?

    Na spacer za rękę.
    Dotyk, przytulanie się.
    Słuchanie jak jej było w... pracy na przykład.
    Wywoływanie miłych zaskoczeń - czasami ;-).

    Seks jeden z tych pierwszych...
    Hmmm...
    Niekoniecznie.
    Jest fajny, ale nie żeby aż na pierwszym miejscu. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Quazimodo ~Quazimodo
    ~Quazimodo
    Napisane 03 lutego 2020 - 21:41
    Jeśli się kocha... to są sprawy, rzeczy, które chcemy robić wspólnie, ale i na osobność trzeba też znaleźć miejsce. Wspólnie... przygotowywać posiłki, sprzątać. Po prostu podział obowiązków. A przyjemności? Spacer. Wycieczka, rozmowy. Milczenie... Dyskutować. Czasem... strzelić focha, bo obojgu nam szybko przechodzi i godzenie się bywa miłe... i wcale nie mam na myśli tylko sexu… Wspólne wyjścia do znajomych, na zakupy... Matulu... jeśli ludzie się kochają, to chyba jak najwięcej rzeczy chcą robić wspólnie. Ja to chyba nie chciałbym wspólnie np... pracować (w sensie pracy zawodowej). To bym zostawił jako naszą oddzielność. Wspólne hobby... zależy jakie. Temat rzeka...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojtekmk ~wojtekmk
    ~wojtekmk
    Napisane 19 lutego 2020 - 14:41
    Z moją ukochaną uwielbiam dzielić każdą chwilę, być może spowodowane jest to odległością nas dzielącą - 334km. Najbardziej lubimy wspólnie gotować, jeździć rowerem, podróżować, zwiedzać, poznawać nowe miejsca związane z historią i pięknem natury. Dzięki mnie moja ukochana odkryła przyjemność zbierania grzybów, spacerów po lesie :). Sex jest ważny ale jest dopełnieniem związku. Wiele się nauczyliśmy od siebie na wzajem. Wiele sobie dajemy każdego dnia pomimo. Odległość nas dzieląca mogła by być przeszkodą i tak poniekąd jest niemniej potrafi spowodować ze bardzo tęsknimy za sobą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 19 lutego 2020 - 15:12
    ~wojtekmk napisał:

    odległością nas dzielącą - 334km.

    Odległość (...) bardzo tęsknimy za sobą.

    O kurwa...
    Marsjanie, czy co...?
    Wysyp małych dzieci nastąpił?
    Gówniarzeria wzięła się do trollowania ;-)))

    Zamień @wojtekmk swoje 334 kilometry na 334 centymetry i będziesz śpiewał inaczej - gwarantuję Ci.

    Przynajmniej przestaniesz pierdolić o 'tęsknieniu za sobą'.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy