Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Ci robic, kochanka czy zona?

Rozpoczęte przez ~Beznadziejny, 19 sty 2019
  • avatar ~Beznadziejny ~Beznadziejny
    ~Beznadziejny
    Napisane 19 stycznia 2019 - 21:12
    Od ponad trzech lat spotykam sie z wspaniala kobieta, ktora zycie mocno doswiadczylo, jej maz nigdy niczym sie nie interesowal, domem dziecmi nia sama...jest on kierowca tira, a kiedy wracal na weekendy to szedl z kumplami na piwsko i wiecznie robil jej tylko awantury i wyzywal. Ja wiodlem zwykle szare zycie, rutyna...zona wiecznie w pracy, ja po pracy z dzieckiem dom dzialka swoje obowiazki ogarnialem. Z zona spedzalem czas w niedziele. I nagle bach...stalo sie...pojawila sie w pracy ta cudowna osoba. Z poczatku byl dystans duzy z jej strony, a zainteresowanie jej osoba spore. Po dlugim czasie weszlismy w relacje przyjscielskie i wtedy nagle stalo sie, przespalismy sie razem. Ten romans trwa juz ponad trzy lata. Uwielbiam z nia spedzac czas. Kocham ja. Zona sie dowiedziala niedawo o moim romansie. Wyprowadzilem sie z domu choc chcialem z poczatku to wszystko naprawic, ale kurde kiedy doszlo do zblizenia z zona to sie wycofalem, bylem nieobecny zona tez to zauwazyla. Zona chce wszystko naprawic. Ja wynajmuje mieszkanie, zajmuje sie dzieckiem tak jak dotychczas z ta roznica ze nie klade mlodego spac. Rodzina mi ciagle siedzi na glowie ze jest dziecko ze dla dziecka mam z zona byc. A ja nie wiem co poczac. Kocham moja M, zony nie kocham laczy mnie z nia tylko dziecko. Ale mam dylemat i nie wiem co zrobic zeby bylo dobrze. Jeszcze dodam ze ja mam taki charakter ze jak ktos przy mnie placze to jestem w stanie mu obiecac wszystko. Zona placze non stop. Moja M sie denerwuje ze wynajalem mieszkanie a nie biore dziecka do siebie tylkk ten czas spedzam z synem i zona. Bezsensu to wszystko prawda?!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy