Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Choroby weneryczne

Rozpoczęte przez ~Kipr, 08 sie 2017
  • avatar ~Kipr ~Kipr
    ~Kipr
    Napisane 08 sierpnia 2017 - 09:48
    Panowie przespałem się na imprezie z pewną kobietą. Nie byłą to taka nieznajoma ale koleżanka kumpla ale nie znam dziewczyny osobiście. Niestety ale nie było prezerwatywy (wiem wiem, głupi jestem ale alkohol podzialał). Nie wygladała na puszczalską ale czy mogłem coś złapac ? Na moim miejscu byście sie badali czy nie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ryszrar ~ryszrar
    ~ryszrar
    Napisane 11 sierpnia 2017 - 07:06
    Ja tak dla pewnosci, szczegolnie,że dziewczyny za bardoz nie znasz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawel ~Pawel
    ~Pawel
    Napisane 11 sierpnia 2017 - 13:11
    Ja bym na pewno zrobił sobie test na HIV, bo laska może nawet nie wiedzieć, że go ma. A nie znasz jej, więc po co ryzykować. Jak nie chcesz do laboratorium, można kupić test z kropli krwi z palca typu quickhivtest. Lepiej wydać parę złoty niż mieć potem problem w postaci aids i zarażania hiv innych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kipr ~kipr
    ~kipr
    Napisane 14 sierpnia 2017 - 11:26
    Jakie konkretnie testy polecacie poza hiv?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ryszrar ~ryszrar
    ~ryszrar
    Napisane 14 sierpnia 2017 - 11:50
    chlamydia, jakaś grzybica,rzeżączka. Ostatnio czytałem artykuł o tym, że zakażenie takimi chorobami wcale nie jest takie rzadkie. Zrób sobie jakiś panel tego typu: https://drwenerolog.pl/produkt/panel-4/ - jest tutaj test na wszystko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kipr ~kipr
    ~kipr
    Napisane 21 sierpnia 2017 - 09:54
    I tak mozna sobie to zamówic z internetu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ryszrar ~ryszrar
    ~ryszrar
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 14:16
    Przychodzi Ci taki zestaw kurierem do domu. Masz tam instrukcje jak to dokładnie pobrac. Potem pobierasz i odsyłasz do laboratorium. Na wyniki trzeba trochę poczekać ponieważ są to dość skomplikowane badania. Będzie i tak o wiele szybciej jednak niż gdybyś zamawiał sobie badania w stacjonarnym laboratorium ( które też zlecają wykonanie badań takiej wiekszej firmie).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AszASz ~AszASz
    ~AszASz
    Napisane 29 czerwca 2018 - 16:30
    Oczywiście, że mogłeś! Każda inna forma zabezpieczenia niż gumka nie daje ci gwarancji własnie na te wszystkie syfy. Jednie prezerwatywa chroni przed zarażaniem się... Jak coś zauważysz dziwnego to idź do wenerologa, androloga albo urologa. Androlog to taki typowy od męskich spraw https://ranking.abczdrowie.pl/s/Androlog

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy