Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Chłopak mówi że jestem zaniedbana

Rozpoczęte przez ~Nikt ciekawy, 06 lip 2020
  • avatar ~Nikt ciekawy ~Nikt ciekawy
    ~Nikt ciekawy
    Napisane 06 lipca 2020 - 08:32
    Urodziłam dziecko osiem miesiecy temu. Skupiłam się całkowicie na wychowaniu córki, dbaniu o chłopaka, dom i ogród. Mało czasu mam dla siebie. W sumie nawet jak mam z godzinę wieczorem to nie mam siły żeby coś ze sobą bardziej zrobić... Ogólnie przestałam się malować bo szkoda mi czasu i tak nigdzie dalej nie wychodzę niż na spacer z małą czy do sklepu. Chłopak ostatnio mnie krytykuje że jestem gruba (po ciąży przytyłam 10 kg, ważę w sumie 60kg przy wzroście 170), uważa ze znaidbane mam włosy bo przestałam farbować jak byłam w ciąży i mi się teraz takie naturalne podobają, pojawiły mi się rostępy na piersiach, z tym nic nie zrobię, są brzydkie. Eh wiedziałam że moje ciało się zmieni po ciaży ale maiałam najdzie że to zakceptuje bo mnie kocha. Chce być kobietą pomimo że jestem matką. Chce wyjść z domu bez dziecka, obojetne gdzie. Niestety On nie chce wychodzić, nie daje mi kwiatów, nie mówi nic miłego. Czuję się brzydko. Nigdy nie przykładałam jakieś mocnej uwagi do wyglądu. Uważałam że nie jestem super ładna ani bardzo brzydka, taka pomiędzy. Jestem już po prostu zmęczona. Nikt mi nie pomaga, nie dostaje żadnego wsparcia od rodzinny. Moja matka i siostra nawet nie przyjadą aby zobaczyć moje dziecko. Nie mam nikogo z kim mogę porozmawiać. Wszyscy znajomych straciłam będąc w ciąży z depresją, próbując się nie poddać gdy zostałam wyrzucona z pracy, a nikt nie chciała mnie zatrudnić ze względu na ciążę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lola ~lola
    ~lola
    Napisane 16 lipca 2020 - 10:11
    nie zalamuj sie. ja od slubu przytylam 30 kg... waze teraz 90. tyle ze zawsze bylam ladna na buzi i zawsze podobalam sie facetom... maz mi czasem powie, ze wygladam zle i ze powinnam cos zrobic ale jak tylko pojawia sie obcy gosc ktory mnie podrywa to na meza to dziala i juz mu sie podobam z dobrodziejstwem inwentarza. grunt to byc pewna siebie i znac swoja wartosc. moze nie podobam sie troglodytom myslacym ze wymiary 60-90-60 sa jedyne wlasciwe ale wiekszosc facetow tak zwyczajnie lubi kraglosci i mila buzke:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rysia ~Rysia
    ~Rysia
    Napisane 22 lipca 2020 - 12:55
    Ja jestem 4 tygodnie po porodzie.
    Mój parter też mówi że jestem brzydka i przytyłam że kiedyś inaczej wygladalam, ale tak jak przedmówczyni.
    Jak się umaluje jakoś ogarne akw naprawde na siłę i idzieny z synkiem na spacer i faceci się oglądaj to on piany dostaje.

    Fakt trzeba dbać o siebie
    Musisz znaleść siłę abyś się odsiwezyx
    Faceci to wzrokowcy nie lubią kopciuszkow
    Oddaj młoda do mamy lub drugiej babci lub kokazanka pomoże
    Lub zapros na kawę niech ona popatrzy na mała a ty sobie włoscy zrobić paznokcie maseczke połóż :)

    Zmobilizuj się kochana dasz radę!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy