Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Byłem kochankiem

Rozpoczęte przez ~Chory, 11 mar 2020
  • avatar ~Chory ~Chory
    ~Chory
    Napisane 11 marca 2020 - 12:12
    Witam wszystkich. Mam 26 lat i ponad rok temu byłem kochankiem 23 letniej mężatki. Ona ma z nim dziecko ale mówiła że się im nie układa i chce go zostawić. Później wracał do domu z trasy i ona mnie ignorowala, kazała się odczepic, zniknąć z jej życia. I później znowu że tęskni, że kocha itd. I tak w kółko. Rok temu poznałem wspaniałą kobietę i jesteśmy razem ale tamta ciągle wraca. Ciągle ma pretensje że jestem w związku, że moja dziewczyna jest beznadziejna. Na początku związku zdradziłem obecną dziewczynę z mężatką i ona się o tym dowiedziała ale wybaczyła. Teraz ciągle mam kontakt z tamtą, ona nie daje mi spokoju, szantazuje a ja nie potrafię jej usunąć ze swojego życia bo czuję wtedy poczucie winy wobec niej. Wiem że to chore bo kocham swoją obecną dziewczynę. Czuję się zaprogramowany przez mężatkę. Nie wiem co mam robić, proszę o pomoc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 11 marca 2020 - 19:57
    Zablokuj numer, maila, unikaj spotkań i przestań mieć poczucie winy, to dorosła osoba poradzi sobie bez Ciebie. Jak czujesz się „zaprogramowany” to udaj się do psychiatry, to dobry lekarz na te sprawy.
    A może to Ty nie jesteś w stanie jej „odstawić”?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 12 marca 2020 - 01:08
    Pytasz co robic. Odpowiem: NIC.
    Zrob sobie przerwe na myslenie glowa. Naucz sie tego.

    Nie rob nic bo wszystko za co sie dotychczas zlapales w tych tematach to wszystko koncertowo spierdoliles. No chyba, ze lubujesz sie w spierdalaniu innym ludziom zycia to by znaczylo, ze jestes @chory ale na leb.
    W takim przypadku - psychiatra.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy