Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

budowanie wizerunku marki

Rozpoczęte przez ~mareks, 22 maj 2018
  • avatar ~mareks ~mareks
    ~mareks
    Napisane 22 maja 2018 - 09:37
    Witam, możecie mi poradzić czy warto się dokształcać w tym temacie? Kumpel mnie namawia na wystartowanie z biznesem, wiem jak ciężko się przebić, trzeba ogarniać oprócz samej firmy też marketing, social media bo dużo tam się dzieje i tak się właśnie zastanawiam czy nie pójść na jakiś kierunek z tym związany, może ktoś był i się wypowie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kompaniero ~kompaniero
    ~kompaniero
    Napisane 26 maja 2018 - 19:26
    Dokształcać się jest zawsze warto. Przecież to inwestycja w siebie. Sam nie miałem pojęcia o social media, ale posiedziałem trochę w sieci i pouczyłem się tego. Do tego wybrałem podyplomówkę na WSB i teraz mogę swobodnie poruszać się w tym temacie. Studia bardzo fajne i można na nich wiele się nauczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mateusz ~Mateusz
    ~Mateusz
    Napisane 30 maja 2018 - 17:47
    Sam z chęcią bym się wybrał ale trochę brak czasu, jest możliwość online?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 05 czerwca 2018 - 17:18
    ~mareks napisał:
    Witam, możecie mi poradzić czy warto się dokształcać w tym temacie? Kumpel mnie namawia na wystartowanie z biznesem, wiem jak ciężko się przebić, trzeba ogarniać oprócz samej firmy też marketing, social media bo dużo tam się dzieje i tak się właśnie zastanawiam czy nie pójść na jakiś kierunek z tym związany, może ktoś był i się wypowie?


    Witam! Mareks studia podyplomowe z zakresu social media mozesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Zachęcam Cię do zapoznania się z nasza ofertą na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że zapisując się do 30 czerwca, możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 09 czerwca 2018 - 17:49
    ~Mateusz napisał:
    Sam z chęcią bym się wybrał ale trochę brak czasu, jest możliwość online?


    Witam! Mateusz, studia podyplomowe online w Wyższej Szkole Bankowej możesz podjąć na kierunkach: Aplikacje internetowe i mobilne oraz Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi. Studia te sa prowadzone w naszym chorzowskim oddziale.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~novera ~novera
    ~novera
    Napisane 15 czerwca 2018 - 07:20
    ~oewsb napisał:
    ~Mateusz napisał:
    Sam z chęcią bym się wybrał ale trochę brak czasu, jest możliwość online?


    Witam! Mateusz, studia podyplomowe online w Wyższej Szkole Bankowej możesz podjąć na kierunkach: Aplikacje internetowe i mobilne oraz Zarządzanie nowoczesnymi usługami biznesowymi. Studia te sa prowadzone w naszym chorzowskim oddziale.

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB


    Jakie są koszty studiów? Dużo sobie liczycie za możliwość nauki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oewsb ~oewsb
    ~oewsb
    Napisane 22 czerwca 2018 - 17:49
    Witam! Novera z cenami studiów podyplomowych w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej zapoznasz się na naszej stronie internetowej wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/ceny-studiow

    Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
    Online Ekspert WSB

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~xyzmeskimen ~xyzmeskimen
    ~xyzmeskimen
    Napisane 07 kwietnia 2019 - 17:45
    Mój znajomy sam korzystał z usług firmy brandingowej -tu! rynek jeszcze nie jest przesycony like'ami więc na spokojnie znajdziesz coś dobrego. Ja z własnego doświadczenia polecam Necon

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 10:21
    Na pewno warto korzystać z rad profesjonalistów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy