Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Brak seksu

Rozpoczęte przez ~Sam jeden, 26 gru 2018
  • avatar ~Sam jeden ~Sam jeden
    ~Sam jeden
    Napisane 26 grudnia 2018 - 22:17
    Hej, piszę bo już nie mam pojęcia co robić... widzę że już coś pisaliście na ten temat. Jestem z Żoną od 10 lat, pobraliśmy się w tym roku i co... Nic może przez pół roku kochałem się z nią może 3 razy. Długo zawsze z jej orgazmem(moim nie koniecznie). Drąga mam niemałego, zdolności potwirdzone przez 19 kandydatek w życiu całym... Miziam ją, kocham jak życie, całuję, smyram po pupie. Ogólnie, to największa moja miłość. Niestety nie chce że mną się kochać. Podobno tabletki, to mówię nie bierz, ale i tak mnie olewa... co robić ludzie??!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 28 grudnia 2018 - 23:02
    Trzeba było nie żenić się z kobietą, która nie odczuwa wobec ciebie pożądania i traktuje jak przyjaciela, a nie mężczyznę.
    Przemyśl rozstanie zanim pojawią się dzieci, bo potem to już sytuacja praktycznie bez dobrego rozwiązania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 28 grudnia 2018 - 23:03
    Trzeba było nie żenić się z kobietą, która nie odczuwa wobec ciebie pożądania i traktuje jak przyjaciela, a nie mężczyznę.
    Przemyśl rozstanie zanim pojawią się dzieci, bo potem to już sytuacja praktycznie bez dobrego rozwiązania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ator ~Ator
    ~Ator
    Napisane 22 października 2019 - 12:02
    Są takie tabletki na popęd dla kobiet które mogą pomóc. Wystarczy że je rozpuścisz 2 lub 3 naraz w jakimś napoju i dasz ukradkiem. Nazywają się Feminam Libido spróbuj tej metody u mnie zadziałało. Miałem podobny problem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~••• ~•••
    ~•••
    Napisane 22 października 2019 - 17:10
    Hej Sam, jeżeli ona bierze hormony to może jej libido właśnie sięga dna.
    Niwelowanie skutków ubocznych jednych leków drugimi lekami jest bez sensu. Tak jak zakładanie wątków w celu reklamy tabletek rozbudzających pożądanie u kobiet. Wiesz, że istnieją kobiety, które uwielbiają seks? Jeżeli jest on dla Ciebie ważny, to chłopie rób jak pisze Ona. Uciekaj póki nie machnąłeś dzieciaka. Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zmęczony życiem ~Zmęczony życiem
    ~Zmęczony życiem
    Napisane 22 października 2019 - 18:38
    Dokładnie tak jak pisze Ona. Odejdź zanim pojawią się dzieci. Potem zawitasz w klubie nieszczęśliwych 40-latków romansujacych z młodszym pannami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 23 października 2019 - 07:17
    Romansujących z innymi Paniami bym napisał.
    Bo jak ktoś romansuje z ,,córką,, to dla mnie coś ma w głowie nie tak.
    Życie nie jest idealne głównie przez to, że mamy presję społeczeństwa ożeń się, kiedy dzieci a miłość życia przychodzi gdzieś właśnie koło 40tki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy