Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Brak seksu

Rozpoczęte przez ~Sam jeden, 26 gru 2018
  • ~Sam jeden
    ~Sam jeden
    Napisane 26 grudnia 2018 - 22:17
    Hej, piszę bo już nie mam pojęcia co robić... widzę że już coś pisaliście na ten temat. Jestem z Żoną od 10 lat, pobraliśmy się w tym roku i co... Nic może przez pół roku kochałem się z nią może 3 razy. Długo zawsze z jej orgazmem(moim nie koniecznie). Drąga mam niemałego, zdolności potwirdzone przez 19 kandydatek w życiu całym... Miziam ją, kocham jak życie, całuję, smyram po pupie. Ogólnie, to największa moja miłość. Niestety nie chce że mną się kochać. Podobno tabletki, to mówię nie bierz, ale i tak mnie olewa... co robić ludzie??!!

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Ona
    ~Ona
    Napisane 28 grudnia 2018 - 23:02
    Trzeba było nie żenić się z kobietą, która nie odczuwa wobec ciebie pożądania i traktuje jak przyjaciela, a nie mężczyznę.
    Przemyśl rozstanie zanim pojawią się dzieci, bo potem to już sytuacja praktycznie bez dobrego rozwiązania.

• ~Ona
    ~Ona
    Napisane 28 grudnia 2018 - 23:03
    Trzeba było nie żenić się z kobietą, która nie odczuwa wobec ciebie pożądania i traktuje jak przyjaciela, a nie mężczyznę.
    Przemyśl rozstanie zanim pojawią się dzieci, bo potem to już sytuacja praktycznie bez dobrego rozwiązania.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook