Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Brak erekcji

Rozpoczęte przez ~bertost, 29 maj 2019
  • avatar ~bertost ~bertost
    ~bertost
    Napisane 29 maja 2019 - 09:50
    Panowie mam nadzieję,ze zakładam temat w dobrym dziale. Mianowicie od dłuższego czasu mam powazne problemy z erekcją A konkretnie z jej brakiem. W przeszłości miewałem takie problemy ale tłumaczyłem je zmęczeniem czy alkoholem. Obecnie penis praktycznie nie staje co jest stresujące nie tyko dla mnie ale dla partnerki. Czy są jakieś sposoby na to aby to poprawić? Czy jedynym wyjściem z sytuacji jest wizyta u seksuologa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~power ~power
    ~power
    Napisane 30 maja 2019 - 13:08
    W jakim jesteś wieku? Czy przyjmujesz obecnie jakieś inne leki? Jak u CIebie ze stresem w pracy? W większości przypadków problem z erekcją ma podłoże psychiczne tak więc polecam się uspokoic i szukać na początku przyczyny. Polecam również przebadać sobie testosteron. Możesz sie udać do pierwszego lepszego laboratorium i badanie kosztuje 20 zł. Polecam również kontakt z urologiem albo z seksulogiem jesli przyjmuje w Twojej miejscowości.
    Zastanów się również nad sprobowaniem ziołowych leków na erekcję. Jest to zwykle pierwsze postepowanie w takich problemach,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bertost ~Bertost
    ~Bertost
    Napisane 03 czerwca 2019 - 09:43
    No właśnie i tu jest problem. Wolałbym uniknąć wizyt lekarskich, seksuologicznych, urologicznych. To wszystko jest dla mnie cholernie trudne ;/
    Czy na przebadanie testosteronu potrzebne jest jakieś skierowanie?
    A te specyfiki na erekcję - co masz konkretnie na myśli? Mam iść do znachora - bo z tym kojarzy mi się ziołolecznictwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~power ~power
    ~power
    Napisane 10 czerwca 2019 - 08:52
    Ty żartujesz sobe z tym znachorem chyba? No weź przestań, nie ma sensu wierzyć w takie rzeczy bo to na pewno Ci nie pomoże Najlepiej wybrac się do normalnego lekarza jak już ale przetestowałbym na Twoim miejscu te środki ziołowe o których piszę. Poczytaj sobie o Penis complete
    https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie-penisa/1655-penis-complete-60-tab-najmocniejszy-srodek.html - możesz to sobie jeszcze wspomóc żelem . Wtedy efekty są najlepsze.

    Na testosteron nie trzeba skierowania. Idziesz, mówisz i robisz. No chyba,ze chcesz na fundusz ale nie wiem czy Ci rodzinny skierowanie da.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pevly ~pevly
    ~pevly
    Napisane 11 czerwca 2019 - 11:34
    Zmagalem sie z brakiem erekcji bardzo dlugi czas ale po sprobowaniu tabletek penis complete wszystko sie poprawilo i teraz zawsze jestem gotowy i mam wiecej przyjemnosci z sexu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy