Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Błąd po pijaku

Rozpoczęte przez ~Zdradzająca, 24 sty 2022
  • avatar ~Zdradzająca ~Zdradzająca
    ~Zdradzająca
    Napisane 24 stycznia 2022 - 05:54
    Ja też zdradziłam męża i mam wyrzuty to było na imprezie firmowej za dużo wipilam i wylądowałam z własnym szefem w łóżku nie powiem był dobry w te klocki nigdy nie miałam tylu orgazmów jedej nocy ale ta świnia to wszystko nagrał i teraz mnie szantażuje że wyśle to mojemu mężowi i muszę teraz być na jego zawołanie a najgorsze jest to że za dwa tygodnie przyjeżdża jego kolega z Niemiec i chce żebym z nimi obydwoma się pieprzyka a ja nigdy nie uprawiałam seksu z dwoma na raz nie mam wyjścia chyba będę musiała to zrobić i spędzić z nimi noc bo nie chcę żeby mąż się dowiedział

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jjrtsjsrtha ~jjrtsjsrtha
    ~jjrtsjsrtha
    Napisane 24 stycznia 2022 - 08:01
    ~Zdradzająca napisał:
    Ja też zdradziłam męża i mam wyrzuty to było na imprezie firmowej za dużo wipilam i wylądowałam z własnym szefem w łóżku nie powiem był dobry w te klocki nigdy nie miałam tylu orgazmów jedej nocy ale ta świnia to wszystko nagrał i teraz mnie szantażuje że wyśle to mojemu mężowi i muszę teraz być na jego zawołanie a najgorsze jest to że za dwa tygodnie przyjeżdża jego kolega z Niemiec i chce żebym z nimi obydwoma się pieprzyka a ja nigdy nie uprawiałam seksu z dwoma na raz nie mam wyjścia chyba będę musiała to zrobić i spędzić z nimi noc bo nie chcę żeby mąż się dowiedział

    Ściema. Już był podobny wpis, o tym że z szefem i że kolega z Niemiec. Tylko że w tamtej wersji było po dobroci.
    Wiem że fora to rodzaj śmietnika, ale warto się czasem hamować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~huddff ~huddff
    ~huddff
    Napisane 24 stycznia 2022 - 11:14
    Wtedy było po dobroci, ale po przemyśleniach to już jest na siłę i sprawa wyląduje w sądzie.
    Takie są kobiety. Najpierw chcą, a po czasie to już gwałt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~on ~on
    ~on
    Napisane 24 stycznia 2022 - 11:19
    He he he. Tak to jest jak w oczkach złotóweczki migają, a euraski to mmmhhh ;-) Jeszcze lepiej...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy