Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

bądźmy kochankami

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2018
  • avatar ~Konrad ~Konrad
    ~Konrad
    Napisane 07 lutego 2018 - 13:23
    Postanowiłem zamieścić tutaj ogłoszenie bo szukam kobiety podobnej do mnie. Pewnie nasunie Ci się pytanie jak podobnej?
    Dla mnie podobna to pasująca wizualnie...Nie da się ukryć iż aby zaistniało to coś...połączenie dwóch ciał musi zadziałać chemia między dwiema osobami.
    Mimo iż szukam kobiety tylko do typowo relacji przyjacielskie i opartej na relacji łóżkowej.
    W życiu osiągnąłem już dużo, jestem normalnym fajnym facetem lekko po 40-tce. Facetem szczupłej budowy, wizualnie całkiem niezły oczywiście nie dla każdego ;).
    Wiek dla mnie nie stanowi żadnego problemu...także twój stan cywilny... Nie mam zamiaru wchodzić w Twoje życie w żaden sposób. I tego samego oczekuję.
    Jeżeli masz chęć mnie poznać to zapraszam do kontaktu. mail: nietakt3@go2.pl
    Jestem z Sopotu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dziewczyna ~Dziewczyna
    ~Dziewczyna
    Napisane 11 lutego 2018 - 20:58
    Nie wchodzę w życie, tylko w dupę...
    Świetna autoreklama.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nikita ~nikita
    ~nikita
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 15:02
    napewno znajdziesz ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy