Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

aparat foto

Rozpoczęte przez ~maciek10, 06 lip 2015
  • avatar ~maciek10 ~maciek10
    ~maciek10
    Napisane 06 lipca 2015 - 12:46
    Siema siema szukam jakiegos fajnego aparatu. znacie jakieś spoko firmy na interncie. Chcialbym zamowic przez allegro. Co polecacie? Chcę żeby było sprawdzone zrodlo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ambasador marki Samsung ~Ambasador marki Samsung
    ~Ambasador marki Samsung
    Napisane 01 listopada 2016 - 19:46
    Szukasz kompaktu/lustrzanki? Może czas na wymianę smartphona na taki, który ma wbudowany aparat wyższej jakości dzięki czemu będziesz miał dobry aparat zawsze przy sobie? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzejszczyk ~Grzejszczyk
    ~Grzejszczyk
    Napisane 14 lipca 2017 - 07:33
    ewentualnie zawsze można uderzyć w coś szpiegowskiego ;) mi się ostatnio rzucił w oczy wpis gdzieś na internetach o popularyzacji tego typu rozwiązań. nie wiem czy bym na sobie kamerę nosił bo chyba bym myślał, że wszyscy o tym wiedzą ale w domu poukrywane w sprzętach niczym w jakimś mr i ms smith to chyba już w miarę norma w dzisiejszych czasach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bukajajakże ~bukajajakże
    ~bukajajakże
    Napisane 24 lipca 2017 - 15:48
    Haha dobre. Tylko że wszystko idzie do przodu i zabezpieczenia przed takimi rzeczami też, na uczelniach już ostro pilnują a to przed telefonami, mikrosłuchawkami itd. Ale jeśli myśleć o bardziej ważnych sprawach, jakies tam udowodnienie że mąż bije, żona pije, dziecko ma problemy czy coś to jak najbardziej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dron ~dron
    ~dron
    Napisane 25 lipca 2017 - 14:49
    ja tam bym się chętnie w bonda zamienił, ciekawe jakie koszty takiego małego co nieco bo szef pewnie by był zadowolony w mojej branży z takiego cacka na własną rękę ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kyoto38 ~kyoto38
    ~kyoto38
    Napisane 27 lipca 2017 - 08:40
    sklep w którym jakiś czas temu kamery kupowałem do obserwacji ciężarówki prowadzi coś w rodzaju bloga i tam ostatnio własnie było o takie coś www.spyshop.pl/blog/krawat-prosto-z-szafy-szpiega-raz-dwa-trzy-zwis-meski-ozdobny-patrzy/ sobie poczytać możesz przy okazji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dron ~dron
    ~dron
    Napisane 27 lipca 2017 - 09:55
    e, nie jest źle bo spodziewałem się i droższych i bardziej skomplikowanych konstrukcji. jedna rzecz mnie zastanawia, skoro to już tyle lat popularne to jakiego groma do tej polski wszystko sto lat za murzynami docierało. dobrze, że przynajmniej teraz nadążamy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy