Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Zdrowe jedzenie

Rozpoczęte przez ~Kalucha, 17 mar 2016
  • avatar ~Kalucha ~Kalucha
    ~Kalucha
    Napisane 17 marca 2016 - 18:52
    Zdrowo się odżywiacie? Jakie macie sposoby na utrzymanie dobrej i zdrowej sylwetki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pauleta ~Pauleta
    ~Pauleta
    Napisane 20 marca 2016 - 19:15
    ~Kalucha napisał:
    Zdrowo się odżywiacie? Jakie macie sposoby na utrzymanie dobrej i zdrowej sylwetki?


    Podstawą jest gotowane jedzenie - mięsa, ryby i warzywa (przygotowuję je w szybkowarze [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuphilipiaka ]). Do tego spora ilość owoców. Niezbędna jest także aktywność fizyczna - ja biegam i chodzę na basen. Warto także ograniczyć sól oraz słodycze. Alkohol także należy ograniczyć do minimum.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rafff ~rafff
    ~rafff
    Napisane 06 maja 2016 - 09:26
    Staram się zdrowo odżywiać, bo widzę, że śmieciowe jedzenie nie służy ani mojej wadze ani żołądkowi, ostatnio nawet zamiast na pizzę czy kebaba, na które kiedyś chodziłem namiętnie to wolę iść na wrapa [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisudo salad story ], dużo zdrowiej a można też się najeść, unikam smażonych rzeczy, chipsów itp. a kiedyś każdy weekend to byl obowiązkowy zestaw pizza, chipsy, piwko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slim Fit Man ~Slim Fit Man
    ~Slim Fit Man
    Napisane 09 czerwca 2016 - 13:56
    Polecam dietę wegetariańską lub wegańską. A przynajmniej ograniczenie ilości spożywanego mięsa. Od początku roku nie jem mięsa i czuję się o wiele lepiej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rosmas ~rosmas
    ~rosmas
    Napisane 12 sierpnia 2016 - 10:57
    teraz miałem ostatnio z tym problem, żona mnie zostawiła i przytyłem sporo. Ale odbiłem się teraz redukuję, mam suplement [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu therm line man ], mam dietę od dietetyka zacząłem biegać, trzymajcie kciuki za utrzymanie motywacji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Akurat ~Akurat
    ~Akurat
    Napisane 14 listopada 2016 - 22:32
    A probowal ktos z was koktajli warzywnych? Az strach podac nazwe, bo admin nie toleruje NAZW, ale chodzi o takie koktajle z suszonych warzyw...widze sklad i wyraznie napisane, ze bez barwnikow, konserwantow i wspomagaczy, sama natura (na co pozwala proces proszkowania)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 16 listopada 2016 - 14:25
    ~Akurat napisał:
    Az strach podac nazwe, bo admin nie toleruje NAZW,

    Admin toleruje nazwy, nie toleruje jednak szeptaczy, którzy odpłatnie umieszczają te nazwy w kilku postach w jednym czasie. Dbamy o to, by nasi użytkownicy otrzymywali możliwie autentyczne odpowiedzi od innych użytkowników, a nie reklamy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Katarzyna ~Katarzyna
    ~Katarzyna
    Napisane 22 listopada 2016 - 09:49
    Nie jem wogóle smażonych potraw tylko albo pieczone albo na parze i to jest bardzo zdrowe oczywiście dobór jedzenia takze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamila821 ~Kamila821
    ~Kamila821
    Napisane 13 grudnia 2016 - 20:44
    Zrzucić wagę jest ciężko trzeba dużo pracy w to włożyć ale jest to realne. Jedzenie dań gotowanych na parze duzo pomoże.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beataglik12 ~Beataglik12
    ~Beataglik12
    Napisane 20 lutego 2017 - 11:46
    Osobiście polecam kwas fulwowy. Kupiłam butelkę sobie butelkę na próbę. Nie dosyć, że poprawiła mi się perystaltyka, to czuję się o wiele lepiej. W połączeniu z odpowiednią dietą oczywiście ograniczającą puste kalorie daje super efekt. Jestem pod ogromną wrażeniem. Moja znajoma również ma podobne odczucia. Więcej energii i bardziej się chce

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kirios ~kirios
    ~kirios
    Napisane 03 maja 2017 - 18:17
    Nie słyszałem o takim kwasie, mnie żona zaraziła płatkami Fitella Special z pełnego ziarna, chrupiące z mlekiem i dużymi kawałkami owoców są mega, to jadam na śniadanie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiktor ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 25 maja 2017 - 09:40
    odchudzanie nie jest prostą sprawą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chemiknatury ~Chemiknatury
    ~Chemiknatury
    Napisane 29 maja 2017 - 09:57
    Nie lubię odpisywać bo nie mam czasu, ale tutaj czuję potrzebę. Kwas fulwowy używam od kilku miesięcy a efekty przechodzą oczekiwania. Polecam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jerzy kart ~jerzy kart
    ~jerzy kart
    Napisane 14 czerwca 2017 - 10:59
    ciężko się odchudzać bo ciężko prowadzić unormowany tryb życia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mareqqq ~mareqqq
    ~mareqqq
    Napisane 24 czerwca 2017 - 16:56
    Wiecie co mi po zmianie diety na zdrowszą i ograniczenu kalorii niestety odbiło się na tym że mam zaparcia :/ tak źle i tak niedobrze, co robić? Dać sobie spokój w końcu z tą dietą skoro teraz tak to się skończyło?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mikołaj ~Mikołaj
    ~Mikołaj
    Napisane 26 czerwca 2017 - 09:44
    Weź sobie chłopie colon men kup w aptece i się problem skończy. Żona mi kupiła w aptece jakiś czas temu i dobrze na mnie działa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~OE_Big-Active ~OE_Big-Active
    ~OE_Big-Active
    Napisane 26 czerwca 2017 - 23:06
    Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji na bliski mi temat zdrowego odżywiania i dbania o dobrą formę. Na dobry początek warto pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

    Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniego.

    Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 31 lipca 2017 - 20:50
    a ona tak od razu ogranicza apetyt czy raczej trzeba czekać tygodniami na efekty?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert 588 ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 14:03
    na odchudzanie najlepszy ruch

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~LeszekLech ~LeszekLech
    ~LeszekLech
    Napisane 13 września 2017 - 10:16
    Tak jak napisał Robert powyżej, najlepszy jest ruch. Nic nie pomaga lepiej spalić zbędne kilo. Sprawdziłem ten kwas fulwowy, droga sprawa, w smaku szału nie ma ale daje kopa do działania. Jest na pewno więcej energii w człowieku a u mnie przekłada się to na więcej ruchu. Nie wiem, czy to przez kwas, czy to przez to że się więcej ruszam ale człowiek nabiera wigoru.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy