Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Z żoną/dziewczyną do kina

Rozpoczęte przez ~marciniak, 05 sty 2015
  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 05 stycznia 2015 - 14:25
    Tylko na co. :) Jak byliście ostatnio w kinie, albo coś ciekawszego będzie niedługo lecieć, to napiszcie. Odpadają filmy sci-fi. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kasjan ~kasjan
    ~kasjan
    Napisane 08 stycznia 2015 - 12:49
    o z dobrych to widziałem "Zagionna dziewyczna" - historia zdrowo rypniętej kobiety z Affleckiem w roli głównej. a jeśli chodzi o rodzime kino i kobiety to ostanio przewinął mi się trailer "warsaw by night". dobra muzyka no i Gąsiorowską gra :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bonzo ~Bonzo
    ~Bonzo
    Napisane 08 stycznia 2015 - 15:16
    Tak widziałem, tam i Kulesza jeszcze z Celińska, ale moja Pani to na pewno na to pójdzie bo jej ulubieniec Wieczorkowski tam gra, to pewnie pójdziemy oboje w końcu Roma (zwłaszcza w "Ki") też mi się podobała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~balantines ~balantines
    ~balantines
    Napisane 15 stycznia 2015 - 21:26
    Moja żona z chęcią zobaczy ten film z Kuleszą, Gąsiorowską i Kulig, dlatego też planuję kupić bilety. Swoją drogą, całkiem dobre aktorki. Mam nadzieję, że i męska część widowni znajdzie coś dla siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron ~Miron
    ~Miron
    Napisane 26 stycznia 2015 - 17:07
    Warszawa nocą dla każdego ma coś ciekawego na pewno, a nie jeden facet chętnie sie dowie co w duszy kobiety gra, zwłaszcza nocą. JA na pewno!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 29 stycznia 2015 - 12:40
    Dobra, to te Warsaw by night może być. Klimat ewidentnie babski, ale trailer fajny, zwłaszcza ta piosenka.
    A coś jeszcze się szykuje ciekawszego? Piszcie jakby co, relacje i tytuły mile widziane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marciniak ~marciniak
    ~marciniak
    Napisane 19 marca 2015 - 13:08
    Następny film na jaki pójdziemy, to chyba będzie "Ze wszystkich sił". W końcu coś co bardziej zrozumiałego i pewnego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 19 marca 2015 - 15:18
    My byliśmy ostatnio na "body/ciało" lubie Szumowska, ale jak ktoś nie przepada to na własne ryzyko ;) a o tym "ze wszystkich sił" nie słyszałem, coś ciekawego, jaki gatunek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr-ek ~Piotr-ek
    ~Piotr-ek
    Napisane 09 kwietnia 2015 - 17:40
    "Ze wszystkich sił " moja Pani wychczyła w necie, a że oboje zaczęliśmy biegać od początku roku, to teraz śledzi wszystko w necie, ten film powstał na podstawie prawdziwej historia ojca i niepełnosprawnego syna, którzy obaj brali udział w triatlonie Ironmenów. A gatunek niby dramat obyczajowy, ale dla mnie to i w pewnym sensie kino familijne - dla każdego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 13 kwietnia 2015 - 11:47
    ~Piotr-ek napisał:
    "Ze wszystkich sił " moja Pani wychczyła w necie, a że oboje zaczęliśmy biegać od początku roku, to teraz śledzi wszystko w necie, ten film powstał na podstawie prawdziwej historia ojca i niepełnosprawnego syna, którzy obaj brali udział w triatlonie Ironmenów. A gatunek niby dramat obyczajowy, ale dla mnie to i w pewnym sensie kino familijne - dla każdego.


    Piotr-ek, teraz sobie przypomnaiłem, ze czytałem kiedys w necie o team Hoyt, niesamowita historia, aż trudno uwierzyć. A wy byliscie już na filmie? Warto?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marciniak ~Marciniak
    ~Marciniak
    Napisane 22 września 2015 - 13:46
    A ktoś się wybiera na "Króla życia"? To się jakoś lepiej teraz zapowiada - mam też na myśli tą piosenkę filmową co leci w radiu. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 01 października 2015 - 14:08
    Ja Króla widziałem w weekend i naprawdę dobry jest! Śmieją się z pracy w korpo, Więckiewicz ma niezłą rolę. DObre jest to, że nie jest to kolejna durnowata komedia, z której sypią sucharami , tylko też żarty serio bawią.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 06 października 2015 - 13:39
    ~Marciniak napisał:
    A ktoś się wybiera na "Króla życia"? To się jakoś lepiej teraz zapowiada - mam też na myśli tą piosenkę filmową co leci w radiu. :)

    Byliśmy :) trochę przypadkiem, bo znajomi nas wyciągneli, a nie wiedzialem czego sie spodzeiwać, ale zaskoczenie bardzo pozytywne :) jednak lubię Więckiewicza w komediowych rolach. No a piosenka już leci w aucie:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron ~Miron
    ~Miron
    Napisane 21 października 2015 - 16:25
    Ja też byłem ze znajomkami z korpo,to dopiero mieli miny a po film i stwierdzili że muszą stanowczo "poluzować krawaty" cokolwiek miałoby to znaczyć. Choć chyba wiem co. Jeszcze raz bym obejrzał!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Malaga ~Malaga
    ~Malaga
    Napisane 05 czerwca 2017 - 14:41
    Teraz będzie premiera Ponad wszystko. Czytałam książkę i byłabym bardzo zadowolona, gdyby mnie facet zabrał do kina :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MMM ~MMM
    ~MMM
    Napisane 12 czerwca 2017 - 15:07
    Czytałem ksiażke Ponad Wszystko i nawet podeszła :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 20 czerwca 2017 - 22:12
    Moja córka pokazywała mi to na instagramie, raczej film na wyjście z nastoletnia córką niż zoną, rzynajmniej w nasyzm przypadku. Słodka, raczej naiwna historia, którą nastolatki łykają jak głupie, ale niech wierzą jeszcze w miłość :)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Feniks ~Feniks
    ~Feniks
    Napisane 04 stycznia 2019 - 09:18
    "Narodziny gwiazdy" - warto. Piękny, romantyczny ale i gorzki film. Nie zapomnijcie zaopatrzyć swoich Pań w chusteczki, chyba że obetrzecie im łzy poszetką. Sobie zresztą też.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy