Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Wakacje 2015

Rozpoczęte przez ~Antek, 25 maj 2015
  • avatar ~miotk25 ~miotk25
    ~miotk25
    Napisane 12 grudnia 2015 - 20:27
    Już powoli zbliżają się ferie zimowe. Trzeba już rezerwować miejsca. Słyszałam, że bardzo ładnie jest zimą na Kaszubach. W gospodarstwach agroturystycznych organizują tak zwane kuligi kaszubskie, ubaw po pachy i tak zastanawiamy się czy właśnie nie pojechać sobie na takie oderwanie od rzeczywistości. Nie byliśmy nigdy na takim czymś? [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisudobrymi opiniami cieszy się agroturystyka.kaszuby.org czy ktoś tam był? ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~agnieszka ~agnieszka
    ~agnieszka
    Napisane 02 marca 2016 - 10:30
    Ubiegłe wakacje spędziliśmy na Kaszubach. Nie pamiętam kiedy tak wypoczęłam... Z mężem zakwaterowaniem znaleźliśmy w Ostrzycach, w fajnym domku [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu Żuraw cwsostrzyce.com. ]Bardzo ładnie wyposażony , coś czego szukaliśmy. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli , wybrac się na Kaszuby, bo na prawdę warto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil_Rogala ~Kamil_Rogala
    ~Kamil_Rogala
    Napisane 03 marca 2016 - 19:38
    Urlop przyda się każdemu... Ja już marzę o swoim, bo trudno mi znaleźć chwilę wolnego czasu na odpoczynek.

    Ostatnio odwiedziłem Zakopane na 5 dni i tak jak Koleżanka wyżej - odpocząłem i naładowałem baterie. Ale to było dość dawno temu i przydałaby się powtórka.

    Kto jeszcze był osttanio na urlopie? Jak było? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~beniek234 ~beniek234
    ~beniek234
    Napisane 07 marca 2016 - 23:44
    My z żoną (w ramach zwiedzania polskich miast) spędziliśmy weekend w Rzeszowie- fajne miasto. Do tego trafiliśmy (z polecenia) na porządny hotel w samym centrum miasta - hotel Ferdinand. Fajna sprawa. :) NAstępny przystanek - Lódź, macie jakiś hotel godny odwiedzenia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil_Rogala ~Kamil_Rogala
    ~Kamil_Rogala
    Napisane 08 marca 2016 - 21:24
    W sumie podróże po polskich miastach mogą się wydać banalne, ale z drugiej strony warto poznać wszystkie ciekawe miejsca w kraju. Czasami małe miasteczko może wzbudzić więcej pozytywnych emocji, niż wielka, turystyczna metropolia. Niestety w Łodzi nie znam ciekawych hoteli, ale miejsc do zwiedzania mnóstwo. Choćby dzielnica filmowa :) Hollywood to nie jest, ale warto zobaczyć ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~weronika ~weronika
    ~weronika
    Napisane 11 marca 2016 - 11:45
    Tak ostatnio z mężem zaczeliśmy planować tegoroczne wakacje i stwierdziliśmy , że wybierzemy sie znowu na Kaszuby. Wszystkim nam podobało się to miejsce. No akurat w zeszłym roku byliśmy na domku w Ostrzycach [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisudomkikaszuby.eu. ]Polecam to miejsce, bo i okolica przyciąga, i atrakcji mnóstwo, ogólnie fajny tam klimat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil_Rogala ~Kamil_Rogala
    ~Kamil_Rogala
    Napisane 31 marca 2016 - 20:13
    Ja niedawno zostałem szczęśliwym tatą, żona co prawda zachorowała, ale jak tylko wróci do zdrowia chciałbym cała trójką gdzieś wyjechać, żeby zapomnieć o wszystkim co złe i trochę podładować baterie :) Polecicie jakiś dobry kierunek, który będzie dobry również dla małego dziecka?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hortos ~hortos
    ~hortos
    Napisane 01 lipca 2016 - 11:52
    To zależy od tego, jaki macie budżet. Raczej krotkie loty proponuję. W ubiegłym roku byliśmy na Krecie w hotelu Imperial Belvedere. Właśnie pod dzieci, z wypasionym brodzikiem, atrakcjami dla maluchów, dużym placem zabaw i całą strefą dla nich. Płaciliśmy na Travelplanet ponad 2k. Ale hotel naprawdę pierwsza klasa, tylko że taką cenę trafić można tylko we wrześniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil Rogala ~Kamil Rogala
    ~Kamil Rogala
    Napisane 12 lipca 2016 - 21:48
    W sumie miesiąc wrzesień to najlepszy moment na wyjazd urlopowy. Oczywiście nie zawsze można to zorganizować, gdyż dzieciaki mają szkołę itp, ale w pracy łatwiej o urlop, a i ceny bywają o wiele niższe. Co więcej, w kurortach jest mniej ludzi, a pogoda zazwyczaj nadal dopisuje :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy